0
mzg

Polo 1.2 TSI

Recommended Posts

U posljednje vrijeme moj Polo me živcira. Iako pali iz prve, ( dok je topal ne stignem ni ključ pustit, pali na zub) kad se ugrije pa malo odstoji prilikom paljenja često zaštrekče iz prostora motora (čitao sam na Njemačkim forumima da je taj zvuk od lanca ili španera lanca -iz tog djela motora se čuje ). Dok je u fazi međuzagrijavanja (stanem na semaforu nakon kraće vožnje) motor zacukava, radi pa se strese, (osjeti se jer se cijeli auto strese) . U vožnji (primjeti se kod lagane ujednačene vožnje) kad pustim gas počinje usporavat s 3 lagana trzaja i isto tako s trzajima ubrzava kad polako dodam gas a ne da odmah ujednačeno usporava i ubrzava bez tih trzaja kao na drugim autima koje sam vozio. Kod ga pričepim, poslije cca 180 km/h isto zna kao izgubit snagu na tren pa onda nastavi dobro ić. Inače dobro vuče, ne troši ulje ni vodu, gorivo troši u granicama proizvođača. Probao točit OMV Super100 ali sve je isto. Znam da je pod garancijom i da ih trebam gnjavit ali ak tam dođem i ne dam im ideju rješenja, odhebat će me. Da li je moguće da radi ove probleme ako se lanac razvukao ? :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savjet da se bratis ovl servisu uz tu priču i vjerujem da ce update software-a rijesit stvar....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0