1 1
RS G60

Topic PROTIV VW Tuning Show-a u KA

Recommended Posts

Guest alenp
Nekuzim zakaj se svi tak cudite kaj je ljudima malo greda bit prek noci u KA..Mislim u jednu ruku i meni je glupo takvo razmisljanje jer bi si ja brijo da je to do*aja bit neznam u Austriju zbog vecernjeg izlaska,cuge,pici itd..Al opet moramo shvatit i njih,nije bas da smo najsigurnija i pozeljnija zemlja..Eto bas na vijestima bilo SLO na 15mjestu po agresivnosti a mi na nekom 60..kuzite!

 

:palacg

 

 

Sta se vama nije nikad desilo da vam nesto drpe s auta ?

 

Meni osobno vise puta i to samo na golfu, drpili mi lajsne koje su ne vrijedne al opet auto je izgledao totalno ciganski, pa mi drpili radio iz auta.

 

Pa su prije znali drpit staklo iz retrovizora i takve sitnice, pa mi tu i tamo ogrebu auto s kljucem.

 

Ne znam jesam jedini kojem se to desava te da li se to desava ili ne austriji takoder nemam pojma.

 

To naravno ne znaci da ce netko od vas ili bilo tko tamo tko ce bit na Show-u u Karlovcu ista uzet al imas kretena koji bi mogli.

 

I to sto je Fog rekao, sad njih treba ajmo rec "nagovorit" da dodu ovdje i razuvijerit ih toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocno to Alene :palacg Uostalom kolko bi vas isto tako razmisljalo da se show odrzava na Zitnjaku u Kozari Bronxu..Eto ja prvi,a tam sam odrastao.Ne zovu ga bzvz tako :da

p.s-Alene imas pitanja za lonac na hrawebu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tocno to Alene :palacg Uostalom kolko bi vas isto tako razmisljalo da se show odrzava na Zitnjaku u Kozari Bronxu..Eto ja prvi,a tam sam odrastao.Ne zovu ga bzvz tako :da

p.s-Alene imas pitanja za lonac na hrawebu :)

 

 

lazo lazo, u ka su pristojni ljudi. tu se kradu samo antene, kapice ventila, i ratkape! :lol2:lol2:lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ni ne trebaju dolazit,a ako dođu iznenadit će se da ovdje nije tako kao ??to misle.kod mene su naprimjer bili turisti iz njemačke pro??lo ljeto,tobo??e fina gospoda a krali su mi posuđe iz apartmana!toliko o europi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba?? ne??to razmi??ljam...i na prvu - ne mogu ih shvatiti, i već mi krv udara u glavu.

Ali, kad bolje razmislim, ja ne bih smio otići u H, PL, CZ, a da ne govorim o nekim "istočnijim" zemljama, i tamo ostaviti auto na nekakvom parkingu po noći.

Svako neka misli ??to hoće, a ja mislim i to: ko ih sve je*e, jer i oni svoju kulturu ostavljaju za sobom kad pređu granicu. Onda smiju juriti, bacati smeće iz auta, i lokati alkohol...a dok su doma svi su fini i civilizirani.

Also, neka ostanu u svojim sigurnim dr??avama, neka im tamo pederi i pedofili plaze po haubama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, nije Hr. baš najpristojnija zemlja što se tiće "napravit nekom sranje na autu koji je bolji od mog, jer sam zavistan".

J3bo te kak ste složni kad treba napravit bunu, to je neverovatno...... :)

Edited by MOTA BOY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubiti reci im da je jo?? rat u hrvatskoj i da je ba?? tamo opsadno stanje i granica prve fronte ide posred parkinga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:palacg samo nek dođu, ekipa čeka sa alatom i prijenosnim dizalicama... :rotfl:rotfl:lol2 ...jooooj za poludit ??ta si umi??ljaju.... sad ispada ono: "dođite u HR, va??i auti su već tu" :ne ??alosno

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se cini da bi doticni stranci htjeli procitati u planu dogadjanja showa , da je ta 2 dana 0-24h cijeli parking cuvan od kakve zastitarske sluzbe...

(sto generalno i nije losa idea... bar preko noci...)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vlatko

Hrvatska je turistička zemlja i svake godine ju posjeti vi??e od milijun stranaca za vrijeme turističke sezona.

Lijepo nek si gospoda iznajme sobe ili plate sobu u hotelu ak se ne smatraju sigurnima.

A i da su mo??da i bili pristojnij i dostupniji na pro??lom fa ve ??ou u KArlovcu a ne se izolirali i ba?? dali do znanja da su oni AUSTRIJANCI mo??da bi mogli prenoćiti kod nekog doma ali ovak kak se pona??aju nije ni čudno da se oni sami osjećaju kao stranci na susretu.

Na susretu nitko nije stranac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se boje za felge nek stave na svaku bar 2 sigurnosna ??arafa,

 

 

pa ako idu na meeting pa neće ostaviti auto negdje na ravnici u generalskom pa da im ljudi skidaju dijelove ??ta im treba za njihove traktore, već je to jedan kolektiv u kojem smatram da će svatko bar malo pripaziti jedan na drugoga, a ako i ne dođu pokupit će na??a ekipa sa ofarbanim dobo??ima nagrade

 

 

a sa fogom izjavom da ekipu treba razuvjeriti sla??em se u potpunosti, a ako ne povjeruju tu nije kriv nitko od nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

master, sta je gen. stol na tako losem glasu? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
master, sta je gen. stol na tako losem glasu? :lol:

 

 

ma ni??ta osobno frende, nego se tako sjetio, puno vozački ostalo kod onog policajca ??ta tamo ??ivi :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

u Slo nisu ba?? kulturni kao ??to pričaju da jesu... naime za vrijeme rukometne utakmice slo - hrvatske izbu??ili su mi sva 3 kotača zato ??to na tablici pi??e ZG... ako smo pro??li granice s Slo s osobnom iskaznicom pa nisu nam dali da izađemo bez putovnice.. bahatost carinika i toliko o kulturnosti ... :palacd

u susjednoj zemlji BiH i Italija su stvarno kulturni. nitko ne dira ni??ta.

 

u svakoj zemlji ista su pona??anja i huliganstva.. ne vjerujem podatkama te ankete..

 

hrvatska je turstička zemlja.. u njoj dolaze autrijanci, njemci, englezi, rumunji, talijani itd. čak i slovenci

ne vidim problem za??to ne bi do??li u Ka?? valjda ima oni koji ne ??ele da drugi idu pa sabotiraju..

 

pustite puste priče.. idemo dalje ka boljitak ??ivotu i scene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ master: sorry stari ali ako oni ne dođu nećemo ba?? ni??ta propustit jer ima i kod nas auti koji se mogu pariti sa njima a nemaju samo ofarbane dobo??e...istina je da je kod njih bolja financijska situacija nego kod nas i da ima vi??e sređenih auti ali nemoj ih gledat kao nekog iznad sebe jel situacija nije takva

 

 

??to se tiče njihove kulture i toga da smo mi balkan jako dobar primjer nam mo??e bit woerthersee..Gdje god se okrene?? frajeri na njemačkom kre??te mrtvi pijani, ru??e se kolko su popili, grad je pun takvih..svake godine se izgrebe bar 10-20 auti ( sređenih)...Na parkingu gdje smo mi kampirali (nas cca 30) je bilo 5 austrijanaca koji su napravili vi??e smeća od nas svih...i onda da takvi nas prozivaju za ne??to ? ma dajte ljudi,budite pametni

Share this post


Link to post
Share on other sites
@ master: sorry stari ali ako oni ne dođu nećemo ba?? ni??ta propustit jer ima i kod nas auti koji se mogu pariti sa njima a nemaju samo ofarbane dobo??e...istina je da je kod njih bolja financijska situacija nego kod nas i da ima vi??e sređenih auti ali nemoj ih gledat kao nekog iznad sebe jel situacija nije takva

??to se tiče njihove kulture i toga da smo mi balkan jako dobar primjer nam mo??e bit woerthersee..Gdje god se okrene?? frajeri na njemačkom kre??te mrtvi pijani, ru??e se kolko su popili, grad je pun takvih..svake godine se izgrebe bar 10-20 auti ( sređenih)...Na parkingu gdje smo mi kampirali (nas cca 30) je bilo 5 austrijanaca koji su napravili vi??e smeća od nas svih...i onda da takvi nas prozivaju za ne??to ? ma dajte ljudi,budite pametni

 

potpis legendo

 

mi smo izmislili kulturu za te svinje,to sigurno znam bar sam ja cjeli svjet prosa, :ne2:ne2

a to za aute sta fali sta nasi momci i cure imaju....dajte se promislite... :vozi

nemamo para ali imamo srce, poglejte peru i lupa, sinisu i nevena.....alooooo :palci:respekt

meni iskreno nece nedostajati, a ako ih tjesi ja i cura se rijavljujemo za zastitare cjelu noc ako triba za pvo i sendvic :lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
:palacg josipe POTPIS... sto se tice kulture su austrijanci i njemci jos u nekom zaostalom stoljecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
@ master: sorry stari ali ako oni ne dođu nećemo ba?? ni??ta propustit jer ima i kod nas auti koji se mogu pariti sa njima a nemaju samo ofarbane dobo??e...istina je da je kod njih bolja financijska situacija nego kod nas i da ima vi??e sređenih auti ali nemoj ih gledat kao nekog iznad sebe jel situacija nije takva

??to se tiče njihove kulture i toga da smo mi balkan jako dobar primjer nam mo??e bit woerthersee..Gdje god se okrene?? frajeri na njemačkom kre??te mrtvi pijani, ru??e se kolko su popili, grad je pun takvih..svake godine se izgrebe bar 10-20 auti ( sređenih)...Na parkingu gdje smo mi kampirali (nas cca 30) je bilo 5 austrijanaca koji su napravili vi??e smeća od nas svih...i onda da takvi nas prozivaju za ne??to ? ma dajte ljudi,budite pametni

 

 

josipe, ovo ??to sam rekao vi??e je bila neka ??ala, a ne da govorim ne??to lo??e za na??u ekipu, a to ne moug nikako reći zato jer kad samo pogleda se podforum projekata pa tu su auti koji na svjetskoj sceni mogu sa svima parirati, pa evo tvoj auto, iskreno bolju četvorku nisam vidio, sorry ako je moj post bio preironičan

Share this post


Link to post
Share on other sites
to znači, ako dolazimo slovenci nečemo da budemo ??ivi nedeljo u jutru?

 

 

lool. neće ni??ta... slobodno dođite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki su im auti nema ??ta...vidjeli smo pro??le godine: nekakva brija na NFS, vatre, i tatooo sranja!

Share this post


Link to post
Share on other sites
to znači, ako dolazimo slovenci nečemo da budemo živi nedeljo u jutru?

Sam vi prihajajte susjedi.. :palacg U ned.ujutro necete bit zivi jedino od mamurluka i cuge od sub.navecer.. :D

Josipe-malo si me razuvjerio.. :da Fakat,kaj oni glume neke finjake,tam su nozem busili limenke piva pa pili.. :ne Hebo ih tatoo,dobro Bagi kaze..

Edited by LAZO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Black Mamba

Niste ni svjesni kako bih ja volio doci...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1