4 4
TheFog

5. VW Tuning Show 2007 - REPORT

Recommended Posts

tonchy&nik> ajd probajte postat svatko iz svog accounta ili se bar potpisat jer ovako se malo gubi tko je musko a tko zensko ;) .....mada se ponekad i zapitam tko je u vasoj vezi musko a tko zensko :lol: sala ;-)

Pa dobro jel ima veceg cara... :bravo MT47000 di si ono nabavio naljepnice za zadnji branik :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa dobro jel ima veceg cara... :bravo MT47000 di si ono nabavio naljepnice za zadnji branik :D

evo group buy ce sad, samo sto nije....odmah nakon GB pehara :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nalje "Fog je ... " mozete kod mene narucit :) mozete birat i font i boju i velicinu :)

 

RallyVR6 - nisam znao da se ocjenjuje motorni prostor,sredio bi ga da sam znao... ovak cim sam digno haubu,skoro istog trena ste bili gotovi sa ocjenjivanjem mog auta :) cim ste vidli onu cjevcugu unutra :)

 

punny ja sam ti muska plavusa :lol2 cak me i cure zednog preko vode :rotfl

ma sve 5,poanta svega je da je bilo dobro i zabavno s tom voznjom za sve i natjecatelje i gledaoce,stovise cak zanimljivije nego cijelu subotu gledat aute...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inače nisam znao kako ste vi radili ocjenjivanje... to sam naveo primjer ocjenjivanja kakav je bio na tuning showu u Murskoj Soboti, Radencima, V??... tj. onima kojima sam vi??e pratio ocjenjivanje i kojima sam vidio skripte..... gdje su se zbrajali negativni bodovi i ko ih ima manje pobjednik je....

 

al vi ste radili po drugačijem tipu....

 

no, nadam se da me razumije??... i nadam se da su drugi razumijeli ocjenjivanje na VW showu kojima sam htio objasniti.....

 

bez zamjere..... :palacg

 

 

Ma da , super, to je isto kao da vozi?? dizla i čita?? uputstva od benzinca i onda nalije?? benzin umjesto nafte...

Ista stvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mt47000
Pa dobro jel ima veceg cara... :bravo MT47000 di si ono nabavio naljepnice za zadnji branik :D

 

 

 

ovako: GB naljepnica ce bit organiziran, znaci cijena je po kaputu, ako imate neki jeben auto i puno para, nalja je skupa, a za jeftinije aute cijena pada.... e sada, kontaktirao sam drustvo za zastitu intelektualne imovine, i uplatio sam pare za kopirajt, tako da cu tokom drugog tjedna imat sve papire, i svako neovlasteno spominjanje foga kao boga i ljepljenje na auto, bez mojeg odobrenja se smatra kaznenim djelom..., i u skladu sa zakonom za zastitu intelektualne imovine mogu pokrenuti postupak u pravnom lijeku...,

 

Kad ishodim sve papire organizirat cu gb u prodaji...

 

 

LP :zivio

Edited by mt47000

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tako je ....Zastitimo ga! :lol2:da

 

Pihh, pa nije on licki medvjed. :ne2

Novi borbeni poklic- iskoristimo ga!!!! :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lovrek

evo kako to radi kolega sa seat foruma:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a cujte decki, da je neko udjelio dvd sa proslog showa, mogli bi diskutirat al niko iz seata nema taj dvd... kao ni ovaj od 5.showa tak da je ovo jedino kaj imamo i mozemo samo o tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2all> ne propustite jos jedno nezaboravno druzenje na "KVWarner Tour 2007", 13.-15. 07 ;-):mah

Share this post


Link to post
Share on other sites
2all> ne propustite jos jedno nezaboravno druzenje na "KVWarner Tour 2007", 13.-15. 07 ;-):mah

 

Ako skupi?? novaca..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mt47000
Ako skupi?? novaca..... :D

 

 

ocu snimku sampanjca...

 

 

!!!!!!!!!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zaboravijo....... odmah se bacam na posao :lol:

 

eve ga

 

th_Video014.jpg

Edited by Petar_im

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaa, predobro :rotfl:rotfl:rotfl:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest _Blade_27

Hoče li biti kakav DVD sa tuning showa,za kupiti ili za nabaviti???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hoče li biti kakav DVD sa tuning showa,za kupiti ili za nabaviti???

 

 

 

Rekao Wolf da ce do 8. mjeseca bit gotov DVD

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo kako to radi kolega sa seat foruma:

 

1.liga... :palacg A najjace mi je kad kaze lik "...thats why I call my homie Black..." Pozdravw Black :D

 

 

samo nije rekao godinu :)

:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest _Blade_27
Rekao Wolf da ce do 8. mjeseca bit gotov DVD

 

A kad god bude gotov dobro dođe.. :)

Nadam se da ću se ogrebati za jedan,da imam za uspomenu na prvi VW tuning show,koji sam oti??ao... :)

Valjda će neko javiti kad bude gotov.

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo kako to radi kolega sa seat foruma:

 

Znas mozda koja je to pjesma u pozadini ili ako netko zna? Predobra je :palci

Ja zaboravijo....... odmah se bacam na posao :lol:

 

eve ga

 

th_Video014.jpg

 

:rotfl:rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdravw, evo i mene nakon dugo vremena... nagledao sam se slika i PO NEZNAM KOJI PUT naslu??ao sprdnji na moj račun... :lol: hheh...one sponzoru??e su bile previ??e za mene :lol2 , do??lo mi je da skinem "??ank" da se njime hladim, ali sva sreca da me Punisher i Petar_Im nisu uhvatili i posjeli na stolicu kod sponzoru??a, staaaari moj izgorio bi... :lol:

Slikao sam par pičića sa najboljim guzama, trebali smo i njih ocjenjivati po klasama...

 

npr. best ass :lol: do 60 kg, 70 kg :rotfl:rotfl imam ih "kvalitetnih" ali bojim se da se takve nebi na??le na udaru "javnosti" uključujući njihove decke koji me nisu skuzili da im slikam pičiće... :lol: tako da te slike idu za nekih 15 god kada tada budu imale 20 kg vi??ka (kad probiju klasu) :lol::lol:

 

pozdraVW svima i vidimo se na Touru... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4