0
RD1

Popravak elektromehanicke letve

Recommended Posts

Pozdrav, zna li netko gdje se sigurno moze odradit letva za golf 5, tocnije je problem u samom motoru, ili dajte savjet gdje jeftino drugu nabavit, polovnu svakako

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav, zna li netko gdje se sigurno moze odradit letva za golf 5, tocnije je problem u samom motoru, ili dajte savjet gdje jeftino drugu nabavit, polovnu svakako

Reparirao sam svoju ovdje:

http://servoletve.com/

Povoljno i sad kroz godinu i pol je sve ok..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reparirao sam svoju ovdje:

http://servoletve.com/

Povoljno i sad kroz godinu i pol je sve ok..

 

Jesi ti svoju hidraulicnu. Ovdje ode ili motor ili senzor kuta. Ak se tesko mota onda je motor a ako zuji a mota se normalno onda je senzor kuta, a tu nema pomoci. Mislim da je najsretnije i naravno nazalost najskuplje rjesenje cijela letva sa motorom

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesi ti svoju hidraulicnu. Ovdje ode ili motor ili senzor kuta. Ak se tesko mota onda je motor a ako zuji a mota se normalno onda je senzor kuta, a tu nema pomoci. Mislim da je najsretnije i naravno nazalost najskuplje rjesenje cijela letva sa motorom

 

Motor je, siguran sam, vecina drugih letvi ima vec skinut motor, najbolja varijanta je ako je relej kako mi se cini a njega navodno ima za kupit, a druga je da je voda nastetila pa opet motor promijenit koji se nemoze posebno kupiti

 

Dilema je sad svakako jel krenut svoju rjesavat ili odma drugu kupiti, naravno da polovnu gledam jer je nova skupa al vidim i polovne imaju smijesne cijene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kolko jesu polovne?

S

Ajd me zvrcni u ponedjeljak oko 12 mozda kaj mogu rijesit!

Koja god je golf?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po kolko jesu polovne?

S

Ajd me zvrcni u ponedjeljak oko 12 mozda kaj mogu rijesit!

Koja god je golf?

 

Na njuskalu od 1500 do 2500, na pik 100-200 eura... Nema me u hr do cet

Share this post


Link to post
Share on other sites
0