0
Gustavo

Kako promijeniti gumice balans štange

Recommended Posts

Kako promijeniti gumice balans štange na Golf II dizel,otišle mi one srednje,ali nikako da skinem onaj šaraf s gumom,jel netko to skidao jel treba uprešat ili što i koliko mehaničari traže da to izmjene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je zahrdjavil saraf onda ces malo teze to odpustit, prije bi se rijesio muke kad bi otisao kod nekog ko ima pneumatski pistolj, nemoras nista odpresat, kad odsarafis sve ce ti bit jasno. Imas gumicu i podlosku sa gornje i donje strane vilice... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kako promijeniti gumice balans štange na Golf II dizel,otišle mi one srednje,ali nikako da skinem onaj šaraf s gumom,jel netko to skidao jel treba uprešat ili što i koliko mehaničari traže da to izmjene?

 

 

To su one srednje dvije gume,ne one na vilici,bojim se da ne pukne šaraf,onaj manji šaraf sam skinuo i izvadio staru gumu jer nije bila za ništa,ali ne mogu veći nikako skinut jer je izgleda njime uprešana ona guma iznad i podloška ima samo odozgo.

Edited by Gustavo

Share this post


Link to post
Share on other sites

...aaa, najebat ces se onda :lol2 , znaci moras odsarafit sarafe,(13 gedora), ak saraf pukne onda ga izbrusis sa tog limica i navaris novu maticu gore, inace trebas kompletan most odpustit i to kojih 5 cm da bi mogao izvuc stare gumice te ih zamijenit novima...

Share this post


Link to post
Share on other sites
To su one srednje dvije gume,ne one na vilici,bojim se da ne pukne šaraf,onaj manji šaraf sam skinuo i izvadio staru gumu jer nije bila za ništa,ali ne mogu veći nikako skinut jer je izgleda njime uprešana ona guma iznad i podloška ima samo odozgo.

 

Ubacio sam nekako novu gumicu,ali sad ne mogu navući onu šelnu da zašfrafim drugi šaraf pa sam zavezao žicom,a onaj što steže gumu i ne miče je gedora 19,to bi trebalo stisnuti onu gumu nečim,prešom ili ne znam čim i onda ga odšrafit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj si upret sa serafcigerom ili nekom polugom tu selnu prema dolje, malo je teze sad kad je nova gumica, nemoj to sa zicom samo tak ostavit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sa zicom ej! Moras to malo nategnut nekako.... takav ti je horoskop dru??e :)

 

Na 4vorci su to malo pojednostavnili

Share this post


Link to post
Share on other sites
Probaj si upret sa serafcigerom ili nekom polugom tu selnu prema dolje, malo je teze sad kad je nova gumica, nemoj to sa zicom samo tak ostavit...

 

Moram kod mehaničara ne mogu ja to,treba ovaj veći šaraf popustit jer šelnu treba gurnut gore,a ne dolje i ne ide nikako,a žica će držat i bez žice bi moglo biti,žicu sam stavio samo da ne ispadne šelna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0