1 1
T.Valjak

Dodatni usb punjac

Recommended Posts

Zna li tko koliko bi me kostalo dat napravit dodatni micro usb punjac za smartphone?... znaci da ne koristim punjac za cigarete... ne volim da mi zice mlataraju i tako... 041cb51b37ab4fb0b2ceb9b7f91c25f8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček malo, jebu te žice ali ovaj izum od nosača koji si napravio ti ne smeta? :D

 

Ti trebaš iz nekog auta izvaditi dodatni upaljač za cigarete ili kupiti ovo:

http://www.ebay.com/itm/New-DIY-Boat-Motorcycle-Cigarette-Lighter-Socket-Outlet-12V-Black-for-GPS-phone-/230981563463?pt=US_Power_Inverters_&hash=item35c792f447

 

te jedno ili drugo ugraditi u npr. pretinac za rukavice.

 

Također ti treba auto punjač od nekog mobitela s micro usb-om, kabel provučeš van naprijed ispod šajbe, kroz otvor ventilacije ili negdje drugdje ovisno gdje će ti mobitel biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ovom slici si napravio hlađenje smartphonea. Pretpostavljam da koristiš za snimanje i navigaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovo je samo provizorno rjesenje za ljeto... da, koristim snimanje i navigaciju... nemam klimu pa bi bez toga mob zakuho nakon 5 min... ma imam ja i punjac i kabel... a nezelim sam nista dirat po elektronici jer nemam pojma... zato pitam jel moguce napravit dodatni punjac... ovo za pretinac za rukavice mi se cini sasvim ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ako imaš punjač onda samo treba negdje složiti još jedan taj utikač i provući kabel tak da se što manje vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i pitam... koliko bi doslo da mi to neko spoji?.... sam bi proveo sve, samo bi trebao nekog da mi to spoji na struju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imaš vec gotov punjač sa dva USB izlaza .

Ustekas u upaljač i u njega USB kabel

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1