0
GtdTdi

golf 2 i poplava

Recommended Posts

naime imam problem sa svojom dujom 5 vrata.. dogadja mi se da kad pada kisa zadnji tapicirunzi vuku vodu od nekuga ...najloni su zalijepljeni skroz, odvodi su cisti ,cak jos ima i voska originalnog u vratima
a kad se auto pere u praoni ili s miniwashom onda mi ulazi nekud voda i zadnji sic je mokar i dole kod plastike praga zna ostat vode...keder je promjenjem i vrata su na pipku uvucena unutra i nisam nista dobio

molim pomoc ako netko zna sta napravit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maknes siceve, oplate na vratima, sjednes se nutra i netko izvana neka sprica, vidjet ces gdje curi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obzirom da je auto star mogu sa sigurnošču sumnjati samo u jednu stvar da su truli i prohrđali pragovi i podovi ispod nogu. Digni podne obloge kompletno i onda češ sigurno vidjeti koliko je veliku površinu to zahvatilo. Popravit se može ali ti je pitanje isplativosti osim ako nisi emotivno vezan za nju pa nepitaš koliko košta. Znam dvicu jer sam je prošle godine cijelu rastavio, razrezo i poskido sve sa nje što se dalo skinuti. Četiri mjeseca varenja i zaštite, sada treba još priprema za lakiranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo se varas auto nije nigdje trul niti hrdjav jer je jako dobro ocuvan primjerak koji ima jos uvjek sve original na sebi..pod je originalno stanje..nigdje suplje niti igdje ulazi voda unutra

Share this post


Link to post
Share on other sites
0