1 1
RoMario44

Zvucnik se pali/gasi pa "prdi"?

Recommended Posts

Radi se o origi zvucniku u suvozačevim vratima, ponekad pri malo jačem pojačavanju zna kao da gubi kontakt, pa radi i onda kad ga jos vise pojačam ne radi lijepo kao vozačev, kao da "prdi"....

 

Ne da mi se skidat tapacirung ali izgleda da ću morat... ili je otišao k vragu ili sto? Ima tko sličnih iskustava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazno da se JOS jedan novi topic otvorio da sad svi mozemo pisat o prdecim zvucnicima..

 

On topic..moji su oem, ali jos ne prde. Ja slusam sansone pa nema visokih tonova ni basa da me zeza..

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kad sam poceo slusat violine u autu neam nikakvih problema ,zvuk je topao i ne prdi

 

btw : moji su isto oem zvucnici ,probat cu beethovenovu simfoniju veceras opalit da cujem jel prde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili je otišla membrana na zvučnicima ili ima slabi kontakt.
I jedno i drugo da bi provjerio moraš skinuti oplatu od vrata da se konkretno uvjeriš što je. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ga na ne bi Vlaho bio vlaho da nije Vlaho :-P

 

Slabi kontakt...moguce...? U slučaju toga sta napraviti skinut i vratit nazad...

 

a ako je membrana onda ga zasilikonirat i tako i tako se ne vidi ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može se i membrana kompletna promijeniti a ovo sa silikonom neću komentirati :) no jedino je pitanje da li se isplati. Ja sam mijenjao membranu na OEM stražnjim zvučnicima koji se malo razlikuju od prednjih i dosta ih je teško nabaviti pa sam dao kolegi da mi to sredi. Nije skup pa ako budeš zainteresiran javi mi u pp da ti dam adresu. Ne znam kakve imaš unutra ali ako nađeš rabljeni OEM za nekih 100-150 kn onda samo izvadi, stavi i gotovo ali prvo utvrdi u čemu je problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ga jednostavno odspoji, jer sa silikonom neces nista postici, ili uzmes polovan zvucnik od takvog auta i pici dalje. Par minuta posla za tapacirung

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrati pažnju kod skidanja oplate.

Mislim da se na Passatu nalaze one žabice sa zarezom koje se mogu okretati na sve strane ali ne znam kako je kod Jette pa pripazi da ih ne polomiš ili kupi nekoliko komada za rezervu. Pokušaj naći neki info kako se pravilno skida oplata da si olakšaš posao. Nešto sam našao pa ako ti pomogne OK.

 

How To: 2011 Jetta Door Panel Removal - Front and Rear

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti puno. Vidio sam to na youtubu izgleda da nema zabica...

ma gledao sam na ebayu ima kao oem made in mexico za 30 dolara free shiping

ma kad skinem oplatu vidit ću...samo me strah ovog za podizanje stakala jel to isto u oplati ili...da neto ne sjebem u pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu.

Uvijek kod skidanja oplate postoji mogucnost da se nesto potrga. Na zalost to je tako pa prije nego krenes dobro se pripremi da znas svaki korak i polako. Ja sam skidao straznje i jednu prednju lijevu stranu i sve je proslo OK. Jos sam kupio nekoliko zabica za svaki slucaj ali nisu mi trebale. Prilikom skidanja fotkaj neke spojeve da se kasnije ne pitas kako nesto ide. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato imaju ljudi koji se bave sa tim stvarima. odvezes auto, naprave sta treba, platis i vuk sit, ovce na broju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je bolje poslušati imenjaka. :)
Ako imaš nekoga pouzdanog koji se time svakodnevno bavi može ti na brz i bezbolan način provjeriti u čemu je kvar, bez da ti potrga oplatu ili neke dijelove oko nje. Puno je to posla i ako nisi spretan stvarno možeš napraviti više štete nego koristi. Ujedno ne znaš točno u čemu je kvar pa si možda skidao oplatu nepotrebno. Moj savjet, prije nego se odlučiš na skidanje uzmi bateriju i pogledaj zvučnik kroz mrežicu da vidiš u kakvom je stanju membrana a onda odluči da li želiš sam skidati ili taj posao prepustiti nekome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna da imas pravo!!! Jer neto je tu drugo u pitanju po meni, jer neće na svaku pjesmu zvucnik reagirati. Probao sam ga gledat na radiju do max.i nita niti se pali,gasi niti krči.

Vec kad pustim neku s usba onda se to zna dogoditi pa vjerujem ako je on otiao onda bi krcio na svaku....hm...

Moram vidjeti kome bi to mogao povjeriti kad je kod nas nestaica takvih majstora u pm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao baterijom ipak je proprdio to vjerojatno znači da je membrana otila. Moram kupit drugi. Možda ipak sam probam onak kao sebi da radim

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ništa onda, sada si se bar uvjerio da je membrana otišla pa skidanje oplate nije uzalud. Ako misliš da imaš živaca pokušaj polako skidati dio po dio da dođeš do zvučnika. Koliko mi je poznato svi OEM zvučnici su zanitani pa kada ga budeš skidao uzmi mali borer i prvo probuši nitnu a kasnije ako ne ide sama uzmi veći i prsvrdlaj cijelu površinu nitne. Pripazi da baš ne oštetiš lim iako netko to samo prosvrdla da skine nitne ne gledajući na oštećenja pa onda uzme one vijke za lim i probije pored samo da drži. Tako ne bih radio ali to ostavljam tebi da odlučiš kako ćeš si napraviti. Kada ga skineš stavi nekoliko fotki da vidim u kakvom je stanju membrana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok stari fala ti puno javim kako je prolo dok mi dođe drugi i dok to smrdam ...

 

P.s kak je otiao majku mu OEM

Share this post


Link to post
Share on other sites

A desi se. :)
Možda je membrana bila oštećena ili je oštećena kod montaže pa je sa vremenom prosvirala ili nešto treće tko zna. Kada ga izvadiš biti će sve jasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Heh, tako mi sam od sebe promaglio i na čudan način otetio far Oem i jbg kasko i dobio drugi...izgleda da je vw počeo fusarit sa dijelovima :-)

 

Smijat ces mi se ali meni je tako na hifi liniji otiao zvucnik ja lagano preao silikonom i to malo uredio i eno ga radi vec koju godinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije problem pokušati sa silikonom i vidjeti kako će raditi na zvučnicima za kućnu uporabu. Masku skineš i sve je vidljivo ali ovdje kada jednom skidaš oplatu ne bih to radio još jednom ako ne moram. Sve su to metode koje drže ali nisi siguran dokle pa osobno ne bih razmišljao o stavljanju novog i da sam miran. Za neki normalan rad možda silikon drži ali kada bi ga malo odšarafio možda bi pukao na drugom mjestu ili bi se odlijepio. Postoje gumeni ovjesi i od katrana a kod tebe je vjerojatno gumeni ako se ne varam. Ako misliš da ti je kupovina drugog skupa probaj onda sa silikonom pa vidi dokle bude držao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili pošalješ kolegi tiskom koji zamijeni ovjes za 50 kn, pošalje ti nazad i imaš popravljen OEM zvučnik za skroman iznos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlaze OEM i to često...tako kažu u ovlaštenom

Evo npr na Audi-u B8 nakon 3 godine u prednjim vratima (otišle membrane)... originali koji su ugrađeni tvornički su Made in Poland :gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce problem u kvaliteti kada se cesto dogadjaju kvarovi. Ako se radi o membrani onda ju je moguce sanirati lijepljenjem ali ako je ovjes u pitanju onda samo izmjena i stavljanje novog dolazi u obzir, kupovina novog zvucnika ili ga prirucno sanirati sa silikonom kako kolega radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno sam frendu mjenjao zvucnik u vratima prednjim na golf 5 isto zbog tog krcanja...nakon sto smo sve rastavili zakljucili smo da je otisao zbog vlage jer se vidio trag vode gdje se slijevalo u zvucnik...sad kako je do toga doslo nemam pojma..

Uglavnom bila je opcija polovan zvucnik za 100 kuna u ko zna kakvom stanju ili neki NE OEM ali onda bi morali oba mjenjat i pitanje je kako bi sviralo to

Na kraju uzeo novi OEM zvucnik cca 300 kuna kostao u zubaku...promjenili i mir sve super...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1