0
highlander

GREEN POWER by highlander

Recommended Posts

odlican kec, nikako nista dirat na njemu.. sve mora ostat kako je.. vrijednost mu iz dana u dan raste, ali samo ako ostane u ovakvom stanju, jadino neke felgice, probaj nac bbs rm i neke slicne old school i neke gevinde i to je to! i pusti dizela da klokoce malo ocitit motor, prefarbat, uredit da izgleda ko iz user manuala i vozit ga zauvjek.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sakrij ga u garazu i stavi na mobile.de za 10-15 god :) bolje nego da si kupio nekretninu na pagu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju zasto nam to radis...Ok,dobro ti ide Photoshop al nemoj bas na ovak grubi nacin nas izcimavat!! :da:da:lol::lol:

Nevjerovatnoooooo...A to je zbog zelene boje ostao tak ocuvan... :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da dizel pauvaaa, jel se sjecas sta sam ti pricao u karlovcu dok smo bili na cugi... malo trosi a vozi te od A do B, idealno za studenta pa si mi reko da bi radije pjeske nego s dizlom :D :D :D :D :D

 

svaka cast na kecu, preljep je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja jo?? ne virujen... :huh: ,sve čekan da highlander napi??e aprililili i ka??e da su slike monta??a ili da su iz foto albuma od prije 20-ak godina :bravo:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je nedavno bilo farbano, steta sto ti je stari vlasnik stavio nove amortizere sa bicikla :rotfl

Malo je udaren, napred ali to tebi nece biti problem. Koje je boje bio u originalu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nisam se nadao toga od tebe :rotfl stvaro apoteka e sad ja mislim da imam takav desni retrovizor samo ga treba naci a to cu ujutro pa ti posaljem sa prekidacem. :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Sale GTI

Golfara je vrh ovde u Bg-u bi dobio 2000 evrica minimum :bravo:bravo

 

mada ja nesto ne verujem da je prva farba ali mozda se i varam :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pamtim, da sam ikada spomenuo da je prva boja. Pa naravno posle toliko godina ne mora biti prva boja, uostalom kec se koristio svakodnevno pa da onda nekom uspje ovako sačuvati boju - pa to je misija nemoguče 4. Kec je bio lakiran otprilike negde izpred tri godine, a vlasnik ga koristio kao druga kola za vo??nju na posao i kuči, otprilike negde oko 7, mo??da 8 kilometara na dan. Inače ima i golf mkIII vr6 :palacg i da, bio je udaren i zamjenio se ljevi blatobran. Slike su ispale odlično, jer sam ja tra??io takve kute slikanja da se ne vide neravnine, jer nije ba?? najbolje napravljen lakirerskim radom ali nema veze jo?? uvjek bolje nego neki drugi.

 

@ Sasha - pa naravno bio je lakiran ali originalnim tonom boje - santosgrun

 

@ zet-jaro - da sečam se ali taj je meni kec samo privremeno, dok se ne srede moja druga kola. Ali ono drugo: pje??ke ili dizelom - uzimam nazad, jer je sada ki??a svaki dan kod nas :palacg

 

@ rrocado - čekat če?? ti jo?? dugo dok ne dođe april :lol2 , ??teta ??to nisam stavio slike kad je uz njega corrado pa bi onda vjerovao da nisu slike ispred 20 godina ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ali ono drugo: pje??ke ili dizelom - uzimam nazad, jer je sada ki??a svaki dan kod nas :palacg

 

 

Legendo :bravo:bravo:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
@ Sasha - pa naravno bio je lakiran ali originalnim tonom boje - santosgrun

 

Vidis, to nisam znao, da je to originalna boja. Bas su simpa te "jedinice".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Radofan

Stvarno već rijetka slika na cestama, presladak je :palci Neka ostane stock, ??teta ga je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno! Nakon mjesec dana čekanja, moj frogy dobio je nove reflektore :bravo . Donio mi jih prijatelj za smje??nu cjenu od 15 €.

GkYowCRzRHPiLIf3.jpg

 

ADk1s_kGIkrz9x_X.jpg

 

... dobro znam da nisu ba?? Hella scheinwerfer ali su nove :palacg , i nije mi stalo ako su pravljene negde u Indiji koromandiji :bleh

_fhZPzSiHT2UsuCz.jpg

 

... u svakom slučaju su bolje a i ljep??e od starih saturnus lampi u kojima bi mogao imati mini akvarij za barem dvije ribe :rotfl

tbhAO3y6IEfsEkd0.jpg

 

... o bo??e - jo?? pamtite drugari :o ne znam kad sam poslednji put video ovakvu ??arulju u kolima

J6MiaJn9gw03hdZh.jpg

 

... evo dru??tvo, sad se sakrijte vi sa va??im xenon i bixenon i ??ta ja znam kakvim jo?? xenon, jer ovo zaista gori kao reflektori na stadionu dinama B) , mislim ljudi, ovo je sad H4 pover :grrr:punk

TaWQlbhITEFGGHQK.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legendo drago mi je da se drzis originalnog izgleda na kecu :palacg:palci kec je stvarno odlican ovakav kakav je :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Uvoznik-distributer:VELAS d.o.o BIH"

:D

 

Pokazivao sam ovamo nekolicini vlasnika jedinica ovo auto.....mislim da komentare znate :palci

Edited by MATAVR6

Share this post


Link to post
Share on other sites

E prijatelju ovo je nesto preeeeedobrooo !

 

Stvarno mogu reci da ti zavidim sto imas tako ocuvanog golfa !

 

Samo ga pazi i cuvaj... odlican je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do??ao i taj dan, da moj frogy zamjeni vlasnika :( . Ovako je čekao, da dodje novi vlasnik po njega - sa u??itkom sam ga oprao i očistio jo?? posljedni put

a_oEi0kWkYiMdURH.jpg

... i ovako ode on u posjetu novim avanturima :mah:mah:mah

HNp1pPkISImoQZcT.jpg

Pre??ao sam sa njime 938 kilometara i u to vreme zamjenio prednje farove uz ??arulje i ??tarter na einlaseru. To me ko??talo 75€ i to je sve ??to sam u njega investirao. Ne brinite, oti??ao je on u ruke pravog vw farera koji ima kod kuče jo?? jednog keca ali cabrio i jednu duju G60 koju totalno reparira a ba?? je prije dva dana prodao golfa mkIII GTI JUBI. Znači, u pravim rukama je - neka mu bude sretno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0