0
Guest Veg

VR6

Recommended Posts

Guest Veg

Prvo pozdrav ekipi, moj prvi post i odmah pitanje

 

 

od nedavno sam vlasnik golfa 3 VR6 92.god,auto nije nista posebno uredjivan farovi G4 look ,M3 retrovizori,zanje lampe bijele,remus K&N.........

 

nije spusten i ima 15'' felge,napokon pitanje moja zelja je da stavim 17'' felge e sad posto auto nije spusten(da li VR6 ima nesto nize podvozje od drugih,i koliko?)

kad stavm 17'' necu da mi auto izgleda ko Jeep a opet ako ga previse spustam gume ce sigurno ribati u unutrasnji rub blatobrana,a kod mene u Vt ne zna niko bez flekse,kita i farbanja blatobrana saviniti rub.........

 

pa moze par prijedloga kako da sve to izvedem a da to lici na nesto ili da jednostavno zaboravim sve to :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ND4SPD

Koliko znam, na golfa 3 VR6 mogu ici 17" obicno u dimenziji 225/40 ZR17, poslije toga se spusti za par mm i ne treba siriti blatobrane. Pozdrav i tebi. P.S. Da nisi ti Dr. Veg sa news grupe hr.rec.automobili, prije si imao hondu crx?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Bruno

Na G3 idu bez problema, 205/45 R17 gume,to je varijanta da ne mora?? ni?? pigat osim eventualno zadnji blatobran i onaj glupi utor unutra kaj ne znam čemu slu??i. ;)

Sa 17-cama se prpremi na vrlo ubrzano mijenjanje amortizera i zadnjih selen blokova na mostu, sfa??ira ih po na??im cestama. <_<

Za 225 ne bi bio siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Veg
P.S. Da nisi ti Dr. Veg sa news grupe hr.rec.automobili, prije si imao hondu crx?

je bas taj sam ja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ND4SPD

pa nema te nesto na newsima? ne znam da li se mene sjecas, evo Starcic opet ima nove provale i tako... :P:):D Pozdrav i nadam se da ce te dobro sluziti novi auto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Veg

ma citam ti ja sve svaki dan , newse,hraweb,ovaj forum jos par njemackih sam malo pisem :)

 

hvala na pozdravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

205/40/17 ili 195/40/17 na 7x17 et35 i na rubu blatobrana ne treba nikakva obrada!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ChorijaN

pozdravek kolega i cestitam na hebenom auteku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidjeh ti auto na hraweb-u... ocajnicki trazi felge :o

 

Golf sa "17 felgama bez pragova izgleda strahovito visok... dakle kupi gewinde namjesti kako tebi pase, stavi neki prag i imas mrak auto ;)

 

215/45/17 pase na golfa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Veg

je znam sada su gore 185/55/15 zimske gume

 

pragove imam i dosta su niski.

 

gewinde= no $$$$

 

a 215/45/17 znam da pase ali kad spustim onda ce ribati u unautrsnji rub od blatobrana

 

ma neznam sve se meni cini da ce ici neke 7.5x16 s 215/40 i 60/40 spustanje i to ce biti to :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 i ne treba nista vise... "17 je prevelika na golfu zbog malog meduosovinskog

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako i ja imam originalne 15_ice na golfu a spusten je kit od H i R 60/40 I probavao sam stavljat 215 40 17 7x17 idu bez problema a rub nije diran na blatobranu inece se kod takvog stavljanja uzme 205 40 17 ali onda dolazi nasa cesta do izrazaja 7.5 16 su rjesenje bolje ili 8x15 nije ni to lose ..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ThunderBird

eba00477098f00000001.jpg

 

eba00477098f00000002.jpg

 

Ovakve 16-ke su najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na 3icu "moraju" najmanje 16ice...

svako ima svoj ukus dimenzije...

nesto mora biti: ili "race" ili "show & shine"...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest R32girl

17" 215/45 idu bez problema na VR6 i kada se spusti, jedino me malo mučio puni desni. Ali ne mota?? ga do kraja i to je to. Imam tako postavljeno pa znam ??ta je, KLC crni VR6.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Veg

ipak ce gore 16'', 17 mi izgleda Ok na slikama ali kad stanem pokraj golfa koji ima 17'' uuuu izgledaju mi nekak prevelike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro tesko se odlucit za pravu stvar,uvjek mislis da su bolje ostale kad neke stavis ,cisto stvar ukusa.Uglavnom 8x15,7,5x16,7x17 to je to pa izaberi jedno od toga..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ChorijaN

nebi se htio mjesati u tude ukuse...jer ono o ukusima se ne raspravlja...ali za mene osobno vrijedi "vise je bolje"

pod time mislim od 18" na dalje...nije jeftino,nije prakticno,nije za nase ceste ali jebeno izgleda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u zadnje vrijeme je to moda sto visa felga.Ali na sto stavit 18 cola ako imas golf 3 recimo kad ne ide unutra??I problem je sto god visa felga niza guma ide,a hvala bogu auti spusteni cesta losa i eto ti problema puna glava..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest bad boy

245/45/R17 - guma na golfu 3. Nigdje ne grebe, ali me malo muči motanje u desno, moram pogledati ??to je to. Kada ga motam u lijevo sve je OK! Ima li tko kakvu ideju?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0