0
kariola_007

Golf 3 plin

Recommended Posts

Pozdrav. Radi se o golf 3 1.6 55kw. Ugraden je novi plinski sustav u Breskovica prije 2-3 mjeseca i nije bilo nikakvih problema do ima 15ak dana, auto se gasio na semaforu i pocea trosit 12-14l plina (2000-3500 okretaja) grad i otvorena cesta. Otisao sam u servis i postelali su ler gas i protok plina. Onda sam ispraznia skroz plinsku bocu i nalia 100kn plina i sad mi je nestalo plina na 120km sta ispada potrosnja cca 15l. Imao sam stari sustav plina i potrosnja je bila super 9-12l ali nisam imao papire za istu. Na autu je bila generalna radena ima god dana i od tada sam napravio nekih 12000km tako da nebi trebalo bit problema sa nicim. Tako ako moze neka pomoc kako da nastelam instalaciju ili sta da pogledam jos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slican problem na passatu 1.8 66kw, na kraju senzor temperature, stalno bia pod cokom,

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako benzina trosi normalno o da se vrati Breskovicu i reklamiraj, to ti je najpametnije, ako budes sam cacka samo ces izgubit garanciju

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To neto ne valja. Dok sam vozio 1.6 AEE ili AAE (neznam napamet kod) motor troio mi je otvorene vožnje oko 7l. Kod mene je bio od 300k do 380k km. Motor mislim da nije bio otvaran. Inače sustav sa ubrizgavanjem plina Lovato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo testira sam benzin ulia sam tocno 10l i napravia 112km (autoput-grad) to je amo rec oke jer ima neki auspuh na sebi, nezz koji je jer je dosa sa autom

Share this post


Link to post
Share on other sites
0