0
said

remenica mikroremena na radilici 1.8T felsa

Recommended Posts

G...poravnao je covjek bazu i garantira da je ravna sad i kaze da je pocela bacat cim se provozao...sad sam uzeo drugu ovu od mikroremena da probam jos to 100% eliminirat...ako bude i s njom bacalo onda u kurac vise i auto i sve

 

Edit...kad sam prvi put stavio novu od mikroremena nije bacala dok nisam izvezao auto iz garaze i dok nije radio malo u leru...cim dam malo gasa sve je mirno...ne znam dal se onda ne primjeti felsanje ili sta je ali izgleda sve super cim malo gasa dam

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio kod drugog majstora...kaze da treba radilicu mjenjat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje bi ga zabio u neko drvo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj nađi si nekog normalnog majstora...

dal imaju ili nemaju alat za obradu čela radilice?

nije radilica od plastelina da se samo tako to iskrivi odmah nakon što poravna...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima covjek alat i radi samo vw vozila radio je u ovlastenom vw servisu prije i sad radi kod kuce i nije mi naplatio ovo sto je radio jer baca opet i po meni posteno

I kaze da je napravio pun k tih stvari i da je ovo prvi put da mu baca nakon toga sto on poravna

Druga stvar je da ja imam samo 1 spaner za zupcasti remen i to obicni...u orginalu ide hidro spaner...on kaze da je mozda sad i zbog toga dobila radilica

Nemam normalnog majstora tu trenutno koji ima taj alat...pisao sam vec neki se uopce ne javljaju a jedan nece jer nisam kod njega odrzavao auto prije

Najvise bi volio da to znam sam napravit ?

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj nađi si nekog normalnog majstora...

dal imaju ili nemaju alat za obradu čela radilice?

nije radilica od plastelina da se samo tako to iskrivi odmah nakon to poravna...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Slazem se u potpunosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znam da nije al on kaze da se susreo vec s tim kod VW-a da vrh radilice bude mekan ali najvise sumnja na to da radilica trpi veliko opterecenje zato sto nema tog hidro spanera i rolnice za zupcasti

Mogu jedino probat jos nac nekog drugog da to poravna ponovo pa vidjet sta ce bit

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znam da nije al on kaze da se susreo vec s tim kod VW-a da vrh radilice bude mekan ali najvise sumnja na to da radilica trpi veliko opterecenje zato sto nema tog hidro spanera i rolnice za zupcasti

Mogu jedino probat jos nac nekog drugog da to poravna ponovo pa vidjet sta ce bit

Bez adekvatnog alata, nemoze se pravilno poravnat baza .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima on taj alat nisam vidio to htio mi je pokazat al jbg netko ga taman nazvao i poslije smo zaboravili...

Rekao je da se montira neki pristroj pa onda taj alat...vidim da je mrdao po nosacu motora kaze da mu je smetalo to

Probat cu kod nekog drugog...ne da mi se mjenjat radilicu u 3pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima on taj alat nisam vidio to htio mi je pokazat al jbg netko ga taman nazvao i poslije smo zaboravili...

Rekao je da se montira neki pristroj pa onda taj alat...vidim da je mrdao po nosacu motora kaze da mu je smetalo to

Probat cu kod nekog drugog...ne da mi se mjenjat radilicu u 3pm

Ovaj sto sam ja radio sa njim izgleda jednostavno i prosto, kao mala glodalica, stavi se na celo radilice i lagano okreced a ta godalica mikronski skida sa baze i tako je ravna, skida ce sve dok se nevide tragovi na baza, kad je potpuno cista onda je ravna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam otprilike kako izgleda al nisam vidio sta dedica ima :)

Al koliko sam skuzio ima nesto s brusilicom

Probat cu kod drugog majstora

Share this post


Link to post
Share on other sites
0