1 1
opri

Rezervna guma - Passat variant BM 2013 god.

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Kupio sam Passata varianta BM, 105 ks, 2013 god., ali došao je bez rezervne gume, samo sa kompletom za krpanje (kompresor i pjena).

 

Htio bi ugraditi pravu rezervnu gumu, jer mi ovo ne uljeva baš previše povjerenja, ali imam nekoliko nedoumica:

 

1. da li mogu koristiti felgu sa Golfa varianta 4 (dimenzija guma je ista 205-55-16 ali nisam siguran da li pašu vijci i offset),

čitao sam po netu da golf 4 ima raspored vijaka 5x100 a Passat 5x112, da li je to tako i kako to mogu provjeriti, i da li je bitno ako offset nije isti, ako je manja razlika (gledam felge po njuškalu)?

 

2. Prostor u bunkeru, ispod podnice, gdje bi trebala doći rezervna guma je plastičan, a na Golfu mi je lim, pa me zanima da li se ovdje može staviti rezervna guma naknadno? da li je inače plastika i

kada Passat serijski dolazi sa rezervnom gumom i kako ju učvrstiti, za sada nema onog vijka? Da li se to može naknadno ugraditi?

 

3. gdje je napovoljnije i nabaviti dizalicu i ključ, da li paše sa još nekih modela?

 

Unaprijed hvala na odgovorima!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocno je, tvoj ima rupe 112, od golfa 4 su 100, znaci ne pase...

 

To ti je najbolje sve polovno na njuskalu ili slicno nabavit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocno je, tvoj ima rupe 112, od golfa 4 su 100, znaci ne pase...

 

To ti je najbolje sve polovno na njuskalu ili slicno nabavit...

Pise na netu da passat ima offset et42, da li pase i offset et 50?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam felgu i dizalicu, tnx za savjete.

 

Da li mi netko moze poslikati kako izgleda onaj vijak u bunkeru koji drzi rezervnu gumu?

Izgleda mi kao da se on samo utakne u podlogu, u ono korito?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1