2 2
lukavecki.zoran

Seat Leon 1M

Recommended Posts

Pozdrav,imam od nedavno seat leon 1.9 tdi sport 2000g,110ks,

Imam par pitanja,ima sklapanje retrovizora,da li je moguce da kad se zakljuca da se onda sklope retrovizori?

I daljinsko mi ne reagira,centralno radi normalno.

Zamjenjene 4 baterije al mala lampica nista niti daljinsko,ideje?

 

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retrovizori mogu samo uz posebni dodatak. mislim prozori idu dole gore sa daljinskim ali treba kodirat confortmodul  Jesi probao sinhronizirat kljuc ponovo sa centralkom postupak je isti kao kod golfa 4 ima film na google

Edited by grgaa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Retrovizori mogu samo uz posebni dodatak. mislim prozori idu dole gore sa daljinskim ali treba kodirat confortmodul  Jesi probao sinhronizirat kljuc ponovo sa centralkom postupak je isti kao kod golfa 4 ima film na google
Nisam pokušavao kad lampica mala crvena na kljucu ne reagira,al budem pokušao svejedno. Hvala za ovo,mislio sam da se mozda moze,imam kkl 409 kabel i lite verziju al sa tim se sigurno ne moze

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisam pokušavao kad lampica mala crvena na kljucu ne reagira,al budem pokušao svejedno. Hvala za ovo,mislio sam da se mozda moze,imam kkl 409 kabel i lite verziju al sa tim se sigurno ne moze

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Svi načini isprobani,ne radi nista. Cim prođu te zabrane idem da stave na diagnostiku jer valjda nest od elektronike u ključu posto nikako da treperi ona crvena lampica.

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoj kljuc preko nekoliko puta sa lemilicom polako prelemio sve kontakte na pločici i onda radi nekoliko mjeseci pa ispocetka. Na kraju vise nije ni to pomoglo pa sam promijenio kljuc. 

Sa tim kablom nejde. Treba poseban kabal i program koji radi u dos-u tak da sam odusto od toga dobra je fora ali preskupa 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno na info.
Ako se ukaze prilika da netko u okolici ima i moze to odradit super,ako ne nikome nist.


Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2