1 1
giannipiroman

Neide preko 130km/h mk3 1.9 TDI

Recommended Posts

Ima problem,neznam jel je safe mod ili sta vec,do pete brzine ubrzava normalno i mogu ga nabijat na 4000 obrtaja al u 5-oj stane na 130 i nekih 2500-3000 obrtaja i samo bruji eventualno nizbrdo dode do 140,imam blokiran egr neki saraf u crijevu sad neznam jel moguce da mi zbog toga pali safe mod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa provjeri dal taj saraf dobro dihta , zatim pregledaj sva ostala vacuum crijeva , mogucnost da ti je puknuto crijevo sa usisne grane prema kompjuteru (lijevo ispod vjetrobransko stakla) .
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijenjana crijeva prije pol godine,pregledao sam sve i nevidim nigdje da je oslo,probao sam odblk egr i auto vuce isto kao i sa blokiranim jedino sto ga nisam imao gdje razvuc da vidim kako se ponasa petom,morat cu na ravnicu i stisnit ga sa odblk pa javim,mijenjao sam i maf,jedino probat sa n75 al nebi onda u prvim brzinama vukao kako treba ili?

Edited by giannipiroman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi provjerio crijevo sa usisne grane sto ide prema ecu ?  on je ispod vjetrobrana ( moras maknut plastiku da ga vidis)
 

Edited by djuro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jucer uspio pronaci... sad ja neznam dokle si ti na svom provjeravao 

glee.. postoji mogucnost da ne valja n75 , ali sto da bacas novce ako je u pitanju ovakva bedastoca od crijeva

Edited by djuro

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1