1 1
Duka

Pasat b8 r line 2019 god

Recommended Posts

Postovanje, da se prdstavim prvo

Dusko iz Banja luke. 

Imam problem sa pasatom b8 2019 god dsg7. L, kupio sam ga prije mijesec dana. Sve bilo super do prije 10 dana gdje auto pocinje trzati kad krenes i tokom voznje. Problem je sto na dijagnostici ne prijavljuje nikakav problem. Sumnjali smo na Egr isključili li ga i opet ništa sve isto. Ima li neko savjet. Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 09. 02. 2024. at 20:21, Duka said:

Postovanje, da se predstavim prvo

Dusko iz Banja luke. 

Imam problem sa pasatom b8 2019 god dsg7. L, kupio sam ga prije mijesec dana. Sve bilo super do prije 10 dana gdje auto pocinje trzati kad krenes i tokom voznje. Problem je sto na dijagnostici ne prijavljuje nikakav problem. Sumnjali smo na Egr isključili li ga i opet ništa sve isto. Ima li neko savjet. Lp

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12. 02. 2024. at 16:18, Duka said:

 

Greška na dijagnostici P072600 može li neko stručno mišljenje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Senzor radilice.... Ne znam cime si skenirao. Ali mi najvise lici na taj problem. Sta se desava sa autom?

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto com dijagnostika. Je moguce da zbog toga auto trza i padaju obrtaji

Auto com dijagnostika. Je moguce da zbog toga auto trza i padaju obrtaji. Kad se auto ugrije desi se da tokom vožnje odjednom padnu obrtaji, sa 1800 na 500 i osjeti se jak trzaj kao da stane auto. To se dešava i kad kreneš. Uradio sam komplet update motora i mijenjača. I opet isto sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi update uradio mi Elektronicar koji radi sva auta koja dolaze iz Brcko gasa ovlastnog servisa. Koji je tacno ne znam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, simptomi senzora bregaste su ti nabrojani. Probaj skini pa ga ocisti. Mada nije on skup ni nov.
Odakle je taj elektronicar. Trebo bi i ja nadogradnju softvera na autu. Radi li skode?

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

O zemljaci smo. Ako imas broj. Posalji mi na PP. Hvala mnogo

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1