1 1
TheFog

Volkswagen Club Croatia na Zagreb Auto Show

Recommended Posts

75ab614492825.gif

 

znači stavio Miha 16V.... uh....

!6V je već skoro godinu dana pod haubom. Pro??le godine je na See i??ao sa 16V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bagi mi ostali smrdimo ? :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Green Shine

Htjela sam osim auta slikati ekipu kraj audi i vw paviljona...bio je neki lik s naočalama, i jo?? trojica, četvorica ne sjećam se...lupilo me ono sunce i piva....za??to ste uopće bili razdvojeni? dio na prvom paviljonu, a dio na sasvim drugoj strani? ako se smije znati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako misli?? razdvojeni ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Htjela sam osim auta slikati ekipu kraj audi i vw paviljona...bio je neki lik s naočalama, i jo?? trojica, četvorica ne sjećam se...lupilo me ono sunce i piva....za??to ste uopće bili razdvojeni? dio na prvom paviljonu, a dio na sasvim drugoj strani? ako se smije znati...

pa zato jer su neki auti izlozeni na standu VWCC, koji je u prvom paviljonu, neki pak na standu AP studia, takodjer u 1. pav, a 2 auta su bila izlozena ispred paviljona 10a, u sklopu izlozbenog prostora PZ auta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu su pravi ljudi:

:P

 

DSCN3568.jpg

 

da ba?? ko dvije zuje smo ispali! :lol2:lol2

 

a ti Emma si mogla lijepo proć preko ??ice i upoznat se sa ekipom. c-c-c-c :ne2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravw! u ponedjeljak sam ja sa Stjepanom brzinski ispolirao haubu na kabriu,krov i haubu na kecu,i krov i haubu na rallye_u...Tako tko se zatekne na standu neka prebrise te aute..ipak sramota bi bila da se izlazu tako prasnjavi..ja cu opet..molim vas kad popijete pivu i sok da limenke stavite u vrecicu pa unutra u prostoriju..Pozdravw ekipi! :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

jura bila sam ali nije bilo nikoga zato sam se i slikala sama tj frendica me slikala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emma nemoj se sramit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragane samo ti zezaj....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Green Shine
pa zato jer su neki auti izlozeni na standu VWCC, koji je u prvom paviljonu, neki pak na standu AP studia, takodjer u 1. pav, a 2 auta su bila izlozena ispred paviljona 10a, u sklopu izlozbenog prostora PZ auta

 

hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio danas, opci dojam prejebeno :D

 

Vidio sve "nase" autice :)nadam se, vidio trojac na vwcc standu, onda trojkicu motorspotr (nisam dugo gledal temu valjda je jos uvjek mortorsport :bag: ), i onu duju do njega, i casperovu jettu, prolazim ja kraj jette i velim frendici, joj nekak mi je poznata ova jetta 100% necija s foruma, al se nemrem sjetiti cija, i trazim naju vwcc-a i nisam je nasel, al sam zato nasel tablicu casper reko to je nas :), i naravno sinisinu r32-jku i prejebenog keca do nje :)

 

Posto sam vidio aute u zivo prvi put, nemam kaj drugoga reci nego maxxx :respekt vlasnicima, vidi se da vwcc nije obicna seljacija kak je reko jedan mulac u mom drustvu :D, nego da su to ipak profesionalci

 

Ona jedinica na standu je zakon, al onaj vani do r32, nemam rjeci :respekt:respekt osto bez daha kad sam je videl (naravno nisam se hital tam bi ekipa hitnu pozvala :D) i da moram rec da su ljudi idijoti, pise na autu molim gledatelje da ne diraju automobile na svim autima i neki majmun se slikal naslonjen na 1-cu vani do r32-ke, sad ak je to bio neko vlasnikov ispricavam se, al mislim da ipak nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Denu onom cabriju nađide jos jedan torx ??arafić.. Onaj imbus bode oči :)

Te keci na spoju prednjeg VR lip-a oanj sarafic malo zama??ite ako ni??ta barem crneim markerom :) Čudi me kako je tako spajao lip jer je u mene isti takav i spoj je orginalan... samo se skrati za nekoih 5mm i idalje se jedna strana u??tekava u drugu...

Hm...

Hebiga.. slike sutra USB kabel me zeza

Share this post


Link to post
Share on other sites
Denu onom cabriju nađide jos jedan torx šarafić.. Onaj imbus bode oči :)

 

to sam mu i ja reko....da ga bar onda pofarbao u crnu...

ma bude se to sredilo do slijedećeg susreta...:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ekipo, u koje ste vrijeme u petak na ??tandu, da navratim?

Kaj se pije, bavarija, čopim sixpack, dva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam u subotu doći u ZG,ali neznam kakva će biti situacija radi busha.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
mislio sam u subotu doći u ZG,ali neznam kakva će biti situacija radi busha.....

 

Pa ujutro dođi i neće ti smetat bush... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bio jucer i na standu sreo samo lazu!

Tako je..i ja Ivwana i pratilju mu!Kasnije Sinketa u zurbi,Nevena,vlasnika keca Tomo (ak se dobro sijecam) i naravno DariaFr koji je zasluzio nekakvu nagradu s obzirom da svaki dan brise aute i pazi na stand i aute kad nikog od nas nema :care

Share this post


Link to post
Share on other sites
Noch enimal:

 

Kad ste sutra na poziciji?

Ko ce to znat,stari.. ;-) Al svi koji i dolaze na stand od nas ne dodu prije 3 to vam mora bit svima jasno!Ljudi rade..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja radim do 3 pa cu najvjerojatnije navratit oko 4 do standa, to mislim za sutra.

 

@LAZO: U pon. sam ja malo sa dariom prebrisao auta jer nikoga nije bilo na standu pa reko da budem malo koristan.

 

Pozdrav svima. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
:bravo vidimo se u subotu... :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1