1 1
jopa_vr6

tablica-gdje ju staviti???

Recommended Posts

Tablicu smjesti na gepek ili daj modelirati zadnji branik,jer po zakonu moraš imati osvjetljenje zadnje tablice! :palacg

 

a kak onda na tehničkom možeš proći bez osvijetljene tablice?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a kak onda na tehničkom možeš proći bez osvijetljene tablice?

 

 

e pa dodes zato na tehnickom kad je suncano, :rotfl:rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jopa komentar je na mjestu :rotfl :rotfl :rotfl

 

Pukneš liku stotku u džep i prolaziš..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam prošao na tehničkom bez rasvjete,al me peder skoro sjebo jer nisam mogao stakla spustiti,taman kad sam izvadio kurble i htio ubaciti el. podizače

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jopa komentar je na mjestu :rotfl :rotfl :rotfl

 

Pukneš liku stotku u džep i prolaziš..

Za stotku prodes bez puno tog,ne samo osvjetljenja :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam prošao na tehničkom bez rasvjete,al me peder skoro sjebo jer nisam mogao stakla spustiti,taman kad sam izvadio kurble i htio ubaciti el. podizače

i sad je on peder? ljude koji rade na tehnickom imamo i na ovom forumu, pa bi bilo prikladno imat malo postovanja i kolegijalnosti! zuti karton za ovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Marko da bi te policija zaustavila trebaš se vozit :rotfl :rotfl

LooooL :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
i sad je on peder? ljude koji rade na tehnickom imamo i na ovom forumu, pa bi bilo prikladno imat malo postovanja i kolegijalnosti! zuti karton za ovo!

 

 

naravno da je jer je bilo 5 autija ispred mene i starijih i novijih i svakog je malo okolo pogledao i pustio,a mene je tamo maltretirao za svaku sitnicu...to se odnosilo na osobu koja mi je bila na tehničkom,a ne na sve ljude koji rade na tehničkom,tako da ne vidim razloga za taj žuti karton,vjerojatno i sam znaš da svugdje ima takvih ljudi :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako,posto ja vidim da je ovo preslu daleko u OT bolje da admini zagljucaju ovu temu,jerbo sam uzeo drugi prtljaznik,i znam sad di cu s tablicom,bolje da se zakljuca nego da netko popusi warn???Jelda???? :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1