24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

@folc: da siguran sam jer sam imao to radio mjesec dva dana u auto, i morao sam raditi adapter sa iso-a na quadlock da bi ga mogao upogoniti, normalno nisam ga mogao upaliti na kontakt neg rucno, nebitno je to sta je bio u g4, ako je tvornicki bio narucen/ugradjen onda je bila instalacija sa quadlock-om, a u suprotnom bi dolazili klasicni konektori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da to je taj, al opet ti nije potpuna instalacija, jer nemas can-a. Ako ti to nesmeta radit ce i na ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li motor i z cordobe 1.4 44 kw aex u polo classic(isti motor) ?

Nitko nezna ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@folc, nece ti pasat ni antenski prikljucak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ekipa...pitanje.. od kojih vozila VAG grupacije pasu prednja sjedala (3 vrata ) u golfa 2 , dakle da nema previse kemije i prerada kod montaze? :grrr

Edited by tomek_b7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok...dal zadnje celjusti od cetvorke golfa idu na trojku plug&play ili treba nesto kemijati? ...netko kaze da idu netko da treba neki adapter...sta je tocno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idu ti gore p&p,ja stavljao na dvojku,samo je neka razlika u crijevu sta ide na celjust,nesjecam se tocno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idu zadnje čeljusti, samo na četvorkinim čeljustima imaš šuplji šaraf i treba ti crijevo s okom na kraju, dok kod trojke imaš prihvat onak da se ušarafljuje u čeljust. Ja sam u Tokiću tražio to gumeno crijevo s okom na kraju, ali tog nema, imaju samo čelično što ide po zadnjem mostu i na kraju se nastavlja na gumeno s okom na kraju i košta oko 280 kn komad. Zato pravac s uzorcina u neku firmu koja se bavi s hidrulikom nek ti naprave gumeno crijevo sa okom na jednom kraju i prihvatom kakav je na trici na drugom kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...znaci caka je samo u prihvatu za crijevo...to se da rjesiti ;)

Hvala decki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onaj dio di se rastavlja oko mosta negdje,i do celjusti,ja sam na corradu imao od mk4

Share this post


Link to post
Share on other sites

audi a4 ili a6 2000g nisam siguran,njihova crijeva ti pasu na celjust i na tvoja metalna,samo ti nosaci celjusti nepasu,njih ostavljas svoja,ja sebi prje godinu dana stavio

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Jopa: to je taj komad crijeva sto dode 280 kn. On samo treba ono malo gumeno crijevo, ali to ne postoji, mora mu neko to napravit po uzorku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjet cemo dok dodje do toga....imam jednog majstora koji je dobar s tim crijevima pa cemo kemijati

Share this post


Link to post
Share on other sites

komad crijeva sa razdjelikna sile kocenja do celjusti ti treba! nista netreba pravit

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Jopa, zastario si. Ak ima ABS nema razdjeljnika :P Kolko ja znam said nema ABS. Njemu samo treba da mu napravi gumeno crijevo od cca 15-16 cm tam na čeljusti kak i sad ima. Netreba mu cjeli vod. Zašto bi čovjek davao 280 kn po vodu ili kupovo neke trule polovne, kad mu ovo naprave za sitnu lovu. VEP hidraulika to u ZG radi sam tak. Sve mi žao kad sad te iz VEP-a moram skinut jer sam ih prije dao radit za G3 čeljusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe, zezam te malo. Ja na passatu imam ABS, ali nema razdjeljnika. Vodovi idu direktno. Tako bi trebalo onda bit i na tricama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24