1 1
RI VW

1. Rijeka KarneVWal meet

Recommended Posts

ljudi pazite koje slike stavljate :rotfl one slike kako policajac hapsi Baliča če sutra napuniti hrvatske novine uz naslov: Ivano još nije preboljeo Danskih suca pa stoga utopio svoj gnev u alkoholu i počeo galamiti na partyu za umirovljenike ha ha ha ha

 

a ona sličnost Davida i Baliča hmmmm no mogli bi možda čak i biti ali treba David malo povuči svoj stomak u sebe ha ha ha ha ha :fakjea:fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je bilo odlično, to mislim ni ne treba više govorit :palacg

 

Upoznao puno novih ljudi....uglavnom dojmovi odlični.....

 

E sad šta se meni desilo :( kad smo bili u domu na Čavlima, prilikom povratka iz wc-a u pratnji naše predivne "Anite", sj*bao sam zglob na stepenicu......nisam ni mislio da je tako jako dok nije alkohol popustio :D . Uglavnom propustio sam karneval, al mogu reć da mi nije ni najmanje žao zato jer cijeli meet od samog početka pa do negdje 1 ujutro do kad sam bio zaslužuje čistu desetku :respekt . Evo me sad doma, "uživam" u prisilnom bolovanju.....

 

Još jednom pozdrav svima i nadam se da se vidimo u Splitu u četvrtom mjesecu ;)

 

 

e i svaka čast ekipi koja je sve organizirala jer je odlično sve odrađeno :respekt

Edited by TROJAN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trojane nadam se da ti je speedy dao sta sam ti poslao,ako nije podsjeti ga

Nisam stigao, danas ga zovem cim uhvatim vremena :) jer sam jucer skroz do navecer ostao sa sibencanima i onda me umor jednostavno dostigao :(

 

Uglavnom svaka cast cijeloj ekipi koja je dosla, nadam se da vam je svima bilo odlicno, i steta sto neki nisu ostali jos na karnevalu, i upoznao sam puno novih ljudi, koji su stvarno odlicni, svaka cast ljudi. kasnije bacim i ja neke slike kada se vratim sa posla, ajmo i vi ostali koji ste slikali slobodno bacajte slike na forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo teke slika i mala kronologija dogadjanja....

 

img7103.jpg

img7111.jpg

sta bi se samo cure slikavale u WCju birtije :rotfl

img7115.jpg

img7117.jpg

img7120.jpg

img7127.jpg

img7144.jpg

img7151.jpg

img7155.jpg

img7193.jpg

img7195.jpg

img7209.jpg

img7211.jpg

Edited by corrador

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja tek sad stigao do neta..... bilo predobro upoznao puuuuno novih ljudi,neke po nicku neke po imenu,nekih se ne sjecam :lol2

Uglavnom drago mi je da sam "probio" led i napokon se pojavio na nekom druzenju,definitivno ne propustam vise vw meetinge ;)

Svaka cast svima koji su dosli!!! :bravo

Ako sam nekom nesto krivo nekom rekao ja se ispricavam, imam promjenjivo raspolozenje pod alkoholom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
DSC00993.jpg

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rotfl:rotfl

Lazo oprosti al moran ti reć da ti na ovoj slici felga izgleda ko OZ vulcano :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

trojane, ajde ne seri da si se to polomio onda kad smo se zajedno vracali iz wc-a..... :( ....tocno se sjecam (zacudo!) kad je to bilo. nadam se da ce zacijelit sto prije :palacg steta sto si propustio karneval zbog toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad službeno

 

Ekipa ovo je neopisivo,svaki susret sve bolje i bolje :respekt

 

Riječani svaka čast,pohvale na svemu,bilo mi je prva liga :palacg

 

Kao i na svakom pa tako i na ovom san upozna par novih ljudi,sve legenda do legende,neću vas sad nabrajat po imenima jer smo sve rekli jedni drugima na šanku i za stolom :respekt .....i u krevetu :rolleyes::lol2

 

Jedna napomena za vas koji neznate,pekarna Čavjanka radi najbolje pizzete i BUREKE,provjereno :bravo

 

Pozdravw slovencima :zivio

 

Topli pozdrav mojim cimerima :kapetanu,zečici,ivanu i lazi (lijenčini,meni uvik nešto žuga a spava je duže od mene linog dalmatinca)

 

Fog..........haubaaaaaaaaaaaa....p.s kako glava

 

Karnevwal na korzu.....prej3b3no :respekt

 

Jedina zamjerka.......meni sve ovo proleti i prekratko traje...da je bar svaki dan vw meet :zivio

 

Ako san koga zaboravia nek viče pa ču se ispravit

 

Slika ima 300 i nešto pa ću stavit neke u ovih par dana,triba sve to uploadat

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel mozemo ikako proc BEZ tvojih slika? :bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites
trojane, ajde ne seri da si se to polomio onda kad smo se zajedno vracali iz wc-a..... :( ....tocno se sjecam (zacudo!) kad je to bilo. nadam se da ce zacijelit sto prije :palacg steta sto si propustio karneval zbog toga

Daj e,pa i s njim s bia u wc-u :angry:

 

a jel mozemo ikako proc BEZ tvojih slika? :bag:

Ma bit ću blag i obziran....ako budete i vi prema meni :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da i ja kazem koju pametnu. Dosao sam sa Vladotom na Grobnik malo pocakulao sa ekipicom, upoznao neke ljude konacno jer svaki put kad dođem u Karlovac sa ekipom nikad nikoga ne upoznam. Otisli do Rijecine neki na klopu neki samo na cugu i kasnije doma jer sam sudjelovao u povorci drugi dan pa nisam htio zaspat prije nje! Sve u svemu bilo je super.......... Fog daj se osisaj :rotfl

Pozdrav svima i vidimo se u Karlovcu a mozda i prije...............

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo da i ja kazem koju pametnu. Dosao sam sa Vladotom na Grobnik malo pocakulao sa ekipicom, upoznao neke ljude konacno jer svaki put kad dođem u Karlovac sa ekipom nikad nikoga ne upoznam. Otisli do Rijecine neki na klopu neki samo na cugu i kasnije doma jer sam sudjelovao u povorci drugi dan pa nisam htio zaspat prije nje! Sve u svemu bilo je super.......... Fog daj se osisaj :rotfl

Pozdrav svima i vidimo se u Karlovcu a mozda i prije...............

 

Fog se osisao...hvala prijatelju!! :palica Vec sam ti reko sta ocekujem.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo stize jos slika....uff...ima ih gro ko to moze sve dignuti na net...

ajmo redom nastavak pocinje di su samo najhrabriji zavrsili, a jos jedan najhrabriji se vratija posli :rotfl

img7253.jpg

fog prvo iza cure, pa onda za remze

 

img7242.jpg

img7275.jpg

opet su ga napale, vidija san svojim ocima

img7288.jpg

necija runjavica :rotfl

img7312.jpg

img7257.jpg

img7272.jpg

rroco u akciji..

img7286.jpg

img7292.jpg

zeko hop--- :rotfl

img7302.jpg

img7323.jpg

fog budes li zlocest dobit ces po guzi

img7343.jpg

a budes li dobar

img7349.jpg

samo su rijetki ostali toliko dugo da vide bijelu svjetlost

img7333.jpg

i dozive sljepocu..... :rotfl

 

over&out

Edited by corrador

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajme e kako je dobro bilo......a maki :respekt ...ono tvoje motanje cigara me odusevilo :rotfl

 

Imam ja par videa pa stavim kroz par dana.....

 

@ trojan....bio dobar kupus a? :lol2:lol2 :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo stize jos slika....uff...ima ih gro ko to moze sve dignuti na net...

ajmo redom nastavak pocinje di su samo najhrabriji zavrsili, a jos jedan najhrabriji se vratija posli :rotfl

img7253.jpg

over&out

 

vojo jesi primjetio kako se ove nase rijecanke lijepe za foga,a nas domace ko ... :rotfl:rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
vojo jesi primjetio kako se ove nase rijecanke lijepe za foga,a nas domace ko ... :rotfl:rotfl:rotfl

a vidio san stari....mada znas koliko smo fog i ja neodoljivi, a jos se nismo ni skinuli kako treba i kako znamo :rotfl

ajmo ekipa jos slika....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest bibi

Pozdrav svima, bilo je odlicno i doci cemo ponovo.

Hvala svima koji su sudjelovali u organizaciji, nahranili nas, napili, obukli, nasli nam smjestaj, vozili nas gdje god je trebalo, omogucili nam da dozivimo dio rijeckog karnevala itd itd .... :respekt .

 

p.s. nemojte pretjerivat sa fotkama :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1