0
Corrado G-60

Koje amortizere uzet??????

Recommended Posts

Evo molim vas da mi ka??ete koje bi bilo najbolje amortizere kupit za negdi oko 3000kn. Naravno spu??tene i da su za corrada g60.

 

Ja sam ostao zbunjen nakon toliko cjena i imena proizvođača ima ih dosta pa vi recite koji su najbolji za tu lovu. Do sada nisam imao iskustva s spu??tenim autom pa neznam skoro ni??ta o tome (tvrdoća.struganje itd.)

 

Molim vas pomozite :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koni sport, ??uti :palacg . Imaju ti pode??avanje tvrdoće. Narući skraćene ak ima?? kratke federe. Feros u Zagrebu je zastupnik.

Oko 3000 bi trebali ko??tat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se odlucis na koni, mogu te spojit s covjekom koji ti ih moze nabavit po nizoj cijeni od ferosa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ND4SPD

Takodjer preporuka Koni sport (zuti), u kombinaciji sa Eibach oprugama (Pro-Kit ili Sportline) su nenadhebivo dobri, nadmasuju ih jedino coil-overi (gewinde)...

Edited by ND4SPD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Veg

koni za golfa III dodju 2372kn prednji par,1214kn stra??nji par

,pito ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači to bi otprilike do??lo oko 4000kn sa oprugama (komplet). I jo?? da vas pitam isplati li se toliku lovu davat za amortizere ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest biciklist

isuse katastrofe...

 

FK gewinde il koni sport...ajme teske li odluke...a i najjeftinija FK gewinda je 6k kuna u APstudiu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
isuse katastrofe...

 

FK gewinde il koni sport...ajme teske li odluke...a i najjeftinija FK gewinda je 6k kuna u APstudiu...

Opet ti mene prca?? :ne2

Samo prijedlog za gewinde koje bih uvijek prije uzeo nego samo amortizere a ??ta će dečko odlučit njegova stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest biciklist
Opet ti mene prca?? :ne2

Samo prijedlog za gewinde koje bih uvijek prije uzeo nego samo amortizere a ??ta će dečko odlučit njegova stvar.

dobro..ja znam kaj bi ja...

 

KONI sport :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tih "jeftinijih" gewindi bi preporučio FK konigsport, ja ih vozim, a svaki cigo svog konja hvali :rotfl

Te imaju koni ulo??ke sa ??telanjem tvrdoće. I fakat se mogu fino po??telat.

 

Po meni, gewinde nisu ni?? bolje od dobro slo??enog ovjesa s kratkim federima i kratkim koni,bilstein ili nekim drugim kvalitetnim amortizerima. Jedina pogodnost mi je kaj si ga mogu kolko tolko dić auto u zrak sad prek zime da ne glumim ralicu :da . A na proljeće zabit opet u pod :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od tih "jeftinijih" gewindi bi preporučio FK konigsport, ja ih vozim, a svaki cigo svog konja hvali :rotfl

Te imaju koni ulo??ke sa ??telanjem tvrdoće. I fakat se mogu fino po??telat.

 

Po meni, gewinde nisu ni?? bolje od dobro slo??enog ovjesa s kratkim federima i kratkim koni,bilstein ili nekim drugim kvalitetnim amortizerima. Jedina pogodnost mi je kaj si ga mogu kolko tolko dić auto u zrak sad prek zime da ne glumim ralicu :da . A na proljeće zabit opet u pod :bravo

 

oprosti , ali kako podestit ? na svaki gewinde podesti?? visinu? i da li će biti jednake visine?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest biciklist
oprosti , ali kako podestit ? na svaki gewinde podesti?? visinu? i da li će biti jednake visine?

izmjeris sublerom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja preporuka je gewinde isto,vozio sam 4-5god na koni i ima 2god kupio gewinde i sad imam jos spustenije i jos udobnije auto nego na ikakvim koni...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest overboost
moja preporuka je gewinde isto,vozio sam 4-5god na koni i ima 2god kupio gewinde i sad imam jos spustenije i jos udobnije auto nego na ikakvim koni...

 

spusteno i udobno.... :grrr ....treba?? se sa mnom provozat 5 km.....ja sam znao izlazit iz auta kao da reumu imam.... :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest alenp

7649kn je cijena Koni gewinde set-a za Golf MK2, samo 1050 € bagatela :P

 

 

Dalje nemam sta komentirat nisam probo ni jedno ni drugo al cu ic na Koni sport+eibach, gewinde preskupo za mene :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
0