1 1
drake

2. VWCC meet Split '10

Recommended Posts

Kao prvo želim se zahvaliti domaćinima na odličnog gostoprimstvu i pohvaliti sve one koji su bili u organizaciji ovog meet-a, nadam se da će ovo postati tradicija.... :palacg

 

Ja i prijatelj Vele smo malo kasnili pa smo morali požurit.... :rotfl

 

 

 

( šteta šta nema zvuka , neki fušerski digitalac )

 

evo i koja slikica :

 

pb100424.jpg

 

pb100433.jpg

 

pb100434.jpg

 

pb100446.jpg

 

pb100447.jpg

 

pb100450.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice jos koi video di smo pivali pisme koje nam je fra vjeko reka :rotfl :rotfl :rotfl :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kuzim,sve sam vidio osim mladenaca!?? :lol2

 

Sta rec,ajde da i ja jedanput napisem da mi je sad zao kad gledam ove slike! Ali neke stvari se nemogu zaobic u ¨stvarnom¨ zivotu.

Uglavnom bez obzira mogu isto pohvalit dalmose i njihovu ponovljenu nenadjebivu organizaciju! I da,nisam ni sumnjao da ce se ova put zaboravit na telefonski prijenos uzivo 10-ak pijanih budala :ne2

;-)

Bravo decki..VW :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kleti vikend je počeo subotu ranom zorom zadatkom da operem 2 auta...

IMG_0857.jpg

 

IMG_0866.jpg

 

IMG_0867.jpg

 

Kum Iko samo zna doć na gotovo..

 

IMG_0873.jpg

 

Jedan Jubi otišao, drugi došao :D

 

IMG_0879.jpg

 

IMG_0884.jpg

 

IMG_0897.jpg

 

IMG_0900.jpg

 

Malo nas je al nas ima....

 

IMG_0904.jpg

 

IMG_0909.jpg

 

IMG_0915.jpg

 

IMG_0918.jpg

 

Odsad više ne kupujem tombolu :rotfl

 

IMG_0922.jpg

 

IMG_0923.jpg

 

IMG_0925.jpg

 

IMG_0926.jpg

 

IMG_0928.jpg

 

IMG_0930.jpg

 

Susret ne bi bio susret da ne dođe kakav BeMWe kabrijolet

 

IMG_0935.jpg

 

Mate-Pijana-Replika

 

IMG_0936.jpg

 

A lipo smo in rekli da ostanu...Zecolovac

 

IMG_0937.jpg

 

Samo se diglo...

 

IMG_0944.jpg

 

IMG_0946.jpg

 

Glad jedna

 

IMG_0967.jpg

 

IMG_0977.jpg

 

Ovdje namjerno preskačem dosta toga samo par odabranih....ni ja ne znam u koga mi je bio aparat :rotfl

 

IMG_1010.jpg

 

IMG_1032.jpg

 

IMG_1049.jpg

 

Lipotice moje

 

IMG_0990.jpg

 

IMG_0999.jpg

 

Noć je pala dalje ništa ne znam...sljedeće čega se sjećam je rano jutro i edišen :)

 

IMG_1094-1.jpg

 

Pa malo nedjeljneg druženja....

 

IMG_1103.jpg

 

IMG_1104.jpg

 

IMG_1134.jpg

 

IMG_1137.jpg

 

IMG_1151.jpg

 

IMG_1153.jpg

 

IMG_1158.jpg

 

IMG_1170.jpg

 

IMG_1173.jpg

 

IMG_1174.jpg

 

:wub

 

IMG_1183.jpg

 

Dafa nema na čemu ;)

 

IMG_1193-1.jpg

 

IMG_1209.jpg

 

IMG_1206.jpg

 

Nakon kave i ručka i pozdrava sa dragim nam prijateljima nas 20-tak smo otišli iz Splita za Imotski odati počast našem dragom i nezaboravljenom prijatelju Ivi Čujiću kojem je VW i ekipa značila isto kao nama...odnijeli smo cvijeće i majicu 2.eSTe meet-a jer prošle godine je sam došao po nju :(

 

IMG_1222.jpg

 

VELIKO HVALA SVIMA NA JOŠ JEDNOM NEZABORAVNOM DRUŽENJU :palacg :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka čast momci najbolji ste...sve pohvale <3

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMG_1049.jpg

 

 

ne znam jel mi vise naskodila voznja u didijevom kabrioletu ili oni pusti leuri sta san ostavija coviku na armoniki :lol2:rotfl:lol2:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad sam stavija sve slike i videa, vrime je da i napisem nesto! :)

 

Hvala svim nasim gostima koji su odvojili malo vremena i dosli na nas meet! Nadam se da ste se lipo proveli, najeli, napili i sa sobom odnijeli puno lipih sijecanja na ovaj vikend koji ste proveli s vrhunskom VW ekipom na 2. VWCC meetu u Splitu!

Drago mi je da je cijeli meet prosao u odlicnom raspolozenje i atmosferi bez ikakvih izgreda i neugodnosti! :palacg

Ako ima kakvih zamjerki slobodno recite da se potrudimo iduce godine napraviti jos bolji meet!

 

Kao organizator, posebno moram istaknuti sve nase sponzore, koji su nam pomogli organizirati ovaj susret koji vec lagano prelazi u tradiciju!

- PORSCHE INTER AUTO d.o.o. Split

- SERVIS AUSPUHA 'LOZO'

- AUTO AKUSTIKA 'VARNICA'

- AUTO ANTONIO

- MOLYDON

- METALIA AUTO

- MARINPLAST

- KELIĆ AUTODIJELOVI

- UZDDAH - USRIDU

 

Od srca vam hvala! :palacg

 

 

Iako je bio sprijecen doci ove godine na meet zbog obveza, nas predsjednik Miro je telefonski stalno bio uz nas, provjeravao je li sve u redu , kako tece organizacija i sami susret, te kao i uvijek do sada nesebicno nudio pomoc! Miro :respekt

 

Moram se zahvalit i svim prijateljima koji su pomogli u organizaciji ovog susreta, financijski, savjetima, uredivanjem prostora ili na bilo koji drugi nacin! Svaka cast, mislim da smo napravili dobar posao i imamo s pravom biti ponosni i nadati se da ''prijenosi auspuh'' za najbolji meet ostaje i dalje u Splitu! :zivio

 

Ove godine je na meetu bilo oko 110 ljudi i 60 auta, stvarno impresivne brojke za jedan nesluzbeni samoinicijativni susret zaljubljenika u narodna auta!

Jos koja godina i prerast cemo VW tuning show u Karlovcu :rotfl

Premda je bilo jako puno ljudi, skoro svi su iz blize i dalje okolice Splita, zao mi je sto se na meet nije potrudilo doci vise ljudi iz ostalih dijelova Hrvatske! Recesija je tanko opravdanje, veceni je ipak glavni problem bila VOLJA, a ne novac!

Zato hvala nasem Fogu koji je odnio titulu naseg najdaljeg gosta! ;-)

 

Moram kritizirat Roka koji nam je pokupio sve nagrade na lutriji, ono nisi u redu, priznaj da si podmitija hostese koje su izvlacile lutriju :lol2

Sala sala, iskrene cestitke i ugodno provedite ti i Nina vikend uz Eos! :palacg

 

Ekipa nadam se da se vidimo ubrzo na nekom iducem susretu!

Do tada,

Lijep pozdrav! :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Nakon prelistavanja slicica i onih videa najprije me uvatila takva tuga,ono turiranje me pokopalo,neman volje niti napisati ista ali evo:

 

Svwaka cast za organizatore,sudeci po slikama ocito da je bilo za 10! :respekt

Prosao je prvi,pa sad i drugi Vas susret na kojem nisam mogao prisustvovati sto je porazavajuce!!

Nadam se da ce se za dogodine stvari posloziti malo boljim rasporedom i da cemo se vidjeti u Vasem gradu.

 

Jos jednom veliki :respekt:respekt za Split :palacg

 

Lp!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni sumnjao da će ovako bit. Ova neka mjesta bude sjećanja od prošle godine :)

 

Svaka vam čast na organizaciji :respekt

 

Vidimo se ubrzo u Karlovcu pa onda dalje po ostalim meetovima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo napokon sam polako i ja dosao sebi pa da napisem svoje dojmove!

 

Kao prvo imam potrebu zahvalit se i pohvalit sve momke koji su sudjelovali u organizaciji samog meeta sto financijski sto na bilo koji drugi nacin, bez kojih ovaj meet nebi bio na nivou kakvom je bio! Momci svaka cast! i naravno sve nase sponzore! :palacg

 

 

A sad osvrt na sam meet: posto ne vozim vwagena nakon mnogo nagovaranja uspio sam nagovorit ekipu da me puste prisustvovat meetu! :D :D

Nezaboravn vikend uz mnogo predivnih auta, i ljudi! Sve je proslo u redu sto je najbitnije! Malo smo bili skepticni prema onom bmw kabriu ali drzali smo ga na oku cijelo vrijeme! :rotfl

 

 

Pohvala vwcc ekipi koje je bilo stvarno dosta, eto jedina zamjerka je sto osim foga nije bilo vise ljudi iz daleka ali nadams se da dogodine nece napravit istu pogresku! :bleh

 

I pohvale cijeloj ostaloj ekipi koja se potrudila odasvud doc i prisusvovat meetu!Svaka cast! :palacg

 

Lp i zivili, vidimo se ubrzo ja se nadam!!! :palacg

Edited by mate_st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja kao jedan od mlađih članova da se zahvalim svima, drago mi je šta san upozna puno dragih ljudi i šta san super provea vikend, ovo je moj prvi meet i jedino šta mogu reć je svaka čast ciloj VW ekipi, nadan se da ćemo se još puno puno družit i da ću upoznat i ostalu VW obitelj, velika hvala svima :)

 

evo i koja slikica od mene:

 

1copyxz.jpg

47461628s.jpg

14040217.jpg

Edited by Corrado G-60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast ekipa bilo je predobro, organizacija je bila odlicna :palacg

 

......cekamo 3. eSTe meet :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na meetu j ebilo meni predobro, zabavio sam se samo tako, i mogu reci da sam ocaran organizacijom, i ljubaznoscu i trudu organizatora...momci respekt do neba, vidimo se iduce godine ! :fakjea:respekt :respekt :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
od roka najbrze udara u blokadi...mislim na vr-ove

Kako misliš najbrže

Jel to dobro ili loše :lol2

Da ne bi bilo opet čupanje mašine :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se tiče organizacije nek eSTe ekipa slobodno onaj prijelazni auspuh/pehar montira didi-u na duju umisto onog jap stajl lonca do daljnjeg :zivio mislim da se neće niko naljutit i uvridit :respekt

 

Bilo predobro,zapili se,naili,naturirali,naspavali,našetali.......ka i uvik sve po ps-u :palacg

 

Malo san jedino zabuca kod lutrije al šta sad možemo,meni su rekli da če bit lutrija na meetu(čitaj mitu :lol2 ) pa san se potrudia oko meeta(čitaj mita) i .....ma nesmin puno o tome,meeto i korupcija rulaju :rotfl:rotfl

 

Slike i muvići če bit,ono,ovih dana,jbg,ma nije mi ni napeto ih uploadat kad ste sve več pokazali šta se imalo vidit

 

crime scene

14465tt.jpg

1zfrd5y.jpg

 

čak je bilo i dijelova za preprodat,za daljnji info pm ili 091/515......

rbb52f.jpg

a70g0.jpg

 

vesela ekipa se priprema za natjecanje

o5t20x.jpg

 

a natjecanje se pretvorilo u prekrasne figure i spektakularne poze

2z8von6.jpg

1r7ts6.jpg

33w4dbk.jpg

2h5twg0.jpg

90vcjc.jpg

5bzrld.jpg

24g6l43.jpg

sqr3gy.jpg

35k7gac.jpg

 

sutra ostatak od blizu 200 slika :lol:

xcoc9s.jpg

2zfk22v.jpg

2mexrtz.jpg

23tgi6r.jpg

wtuuv.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne znam jel mi vise naskodila voznja u didijevom kabrioletu ili oni pusti leuri sta san ostavija coviku na armoniki :lol2:rotfl:lol2:rotfl

mislim da ti onih 20kn nije moglo nastetit :P

 

dragi prijatelji juznjaci, aute radite/radimo u minimalistickom stilu, pa tako treba i susrete, jer malo nam za sricu triba :) samo da se vidimo, ajde malo vina, i malo zvuka harmonike

 

lipi pozdravw od najdaljeg gosta :D mada sad kad slike gledam cini mi se ko da i nisaN bija :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
mislim da ti onih 20kn nije moglo nastetit :P

 

lipi pozdravw od najdaljeg gosta :D mada sad kad slike gledam cini mi se ko da i nisaN bija :lol:

 

Nemoj tako onaj pogled harmonikaša kad se Vojo isprsio se ne zaboravlja :rotfl :rotfl

 

Mislim da je bolje da ne stavim slike .... poželit ćeš da nisi ni bija :lol2 :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

...bilo je super, iako sam bio samo u subotu jer radi pira nisam mogao ostati...po meni split mi je jos od prosle god jedan od naj frendly vw meet-ova, iako sam bio zadnje 3god u karlovcu na meetu,ali split je zakon...sve 5, bratu mi je bio prvi put i svidjelo mu se, cak je pobjedio u bacanju turbine s ramena :)))))....svaka cast na organizaciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1