5 5
golfijaner

8 VW TUNING SHOW - KarloVWac

Recommended Posts

Još par slika od Scirocca..

 

Znam da sam stavio več te slike, al ove u na pola crno bijeloj tehnici mi izgledaju do jaja, tako da nemojte zamjeriti..

 

HPIM9236-1.jpg

HPIM9196-2.jpg

HPIM9204-1.jpg

HPIM9240-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
i jutarnji sati oko 5:30

IMG_4564.jpg

 

P.S. ovim putem se ispricavam svima koji su slusali moje natezanje harmonike do 6 sati ujutro i zbog toga nisu mogli spavati, alkohol nas je obuzeo pa proletjelo vrijeme brzo... hvala na razumijevanju! :palacg

 

 

ako san slucajno uvridio nekoga svojin ponasanjen ispricajen se. i ako neko pripozna ovu crvenu majicu neka se javi,nije moja i neznan kako je zavrsila na meni

dino harmonika je zakon,vojo sta se ti i lazo valjate po podu :)

 

A daj nemoj me klat da si to ti bio,kak mrzim kad mi se ljudi sa foruma predstave imenom! Imam vise tolerancije za one koje "poznajem" preko tipkovnice.Sorry kaj sam malo bio neugodan u jednom trenutku al skurio si me cikom pa sam popizdio.A i volis visit oko vrata pa je i to pripomoglo nervozi..Al sta je-je lud jesi :palacg

 

Nadalje,hvala ti Dino na harmonici koja je nama pijancima uljepsala cijelu noc a i ti si nesto zaradio..Heeee!!Samo oprosti nama na tako skromnom repertuaru pjesama.Za drugi meet dolazim sa popisom na papiru.. :palci

 

I na kraju sta rec,meni je ovo isto bio jedan od boljih susreta jedino sto opet nije trajao onoliko kolko bi ja htio jer sam bio na sprovodu polovicu subotu kad su se najludje stvari odvijale! Tako je kako je..

HVALA svima koji su dosli!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja javim malo.

 

Do zadnjeg trena mi je bilo upitno hoću li uopće dolazit subotu, al je sve ispalo kako treba. :) Meni osobno jedan od boljih susreta koje sam pohodio. Baš sve mi je bilo po guštu i nema nikakvih zamjerki. :palacg

 

Bilo je par intervencija hitne, al je na sreću sve završilo kako treba.

 

Hvala svima za sve, ne bi htio nikog izdvajat. :)

 

Jedino mi je krivo što nisam dosta ljudi vidio i popričao s njima, tek sam po slikama skužio da su bili. :D

 

Slika imam doslovno 3 tako da ništa što se toga tiče.

 

Baš ste mi svi "boca" i jedva čekam sljedeći meet.

 

Nadam se da će te se na Kvwarner tour odazvat u što većem broju :halo

Share this post


Link to post
Share on other sites
i jutarnji sati oko 5:30

IMG_4564.jpg

 

P.S. ovim putem se ispricavam svima koji su slusali moje natezanje harmonike do 6 sati ujutro i zbog toga nisu mogli spavati, alkohol nas je obuzeo pa proletjelo vrijeme brzo... hvala na razumijevanju! :palacg

 

 

ako san slucajno uvridio nekoga svojin ponasanjen ispricajen se. i ako neko pripozna ovu crvenu majicu neka se javi,nije moja i neznan kako je zavrsila na meni

dino harmonika je zakon,vojo sta se ti i lazo valjate po podu :)

dime kralju bia si odlican nije bilo problema s tobom majica je od jednog momka iz zg-a,sempera znam ga ja on ti je poklonio jer si bio mokar :D

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites
super, lama je isto snimao... pa čekam da stavi neko link neki ili neš :)

 

ma lama je snimao isto ali ima puno filmica i sada to sve prebacujem iz .mov u mpeg fileove, tako da mogu malo editirati... bit ce svega...

 

samo treba vremena... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
A daj nemoj me klat da si to ti bio,kak mrzim kad mi se ljudi sa foruma predstave imenom! Imam vise tolerancije za one koje "poznajem" preko tipkovnice.

Piješ s čovikon do jutra a neznaš ni ko je ni odakle je :rotfl:rotfl gori si od mene :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piješ s čovikon do jutra a neznaš ni ko je ni odakle je :rotfl:rotfl gori si od mene :zivio

 

 

ni sam djavo nemre bit gori od tebe kad je u pitanju party :rotfl :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da i ja konačno nešto napišem! :mah

 

Kao prvo bilo je super,svake godine sve bolje,više je bilo auti unutra i poznate ekipe,nešto manje posjetitelja i manje popunjen onaj vani parking,muzika puno puno bolja,prvo ono malo rasturačina a poslije prava pijanka,hostese i još neke cure još bolje,jedino su one u bazenu malo zakazale...ekipa odlična,upoznao još neke nove ljude,nemogu nabrojat sve...pozdravio stare,nekih se prisjećam kako prolaze dani jer je teško sve zapamtit uz tolko alkohola,OSV je bio puno lošiji nego prošle godine

 

PozdraVW svima !!!! i drugu godinu dolazim obavezno

 

evo pikčrs

P1010194.jpg

 

P1010146.jpg

 

P1010142.jpg

lijep jubi

P1010131.jpg

odličan posao s felgama

P1010133.jpg

još jedna uredna trojka

P1010206.jpg

meni najljepši passat,kolega svaka čast

P1010145.jpg

 

P1010281.jpg

 

P1010207.jpg

 

P1010241.jpg

ova duja je stvarno pre,pree...

P1010240.jpg

skrle,felge su super a boja milina...dario tebi trebaju bolje felge

P1010210.jpg

pero ti dođeš,a onda odmah odlaziš ništa mi nije bilo jasno...

P1010172.jpg

...da nisi išao ga natankati,al ipak sam se uspješno slikao

P1010414.jpg

 

P1010279.jpg

 

P1010278.jpg

 

P1010274.jpg

 

P1010272.jpg

 

P1010286.jpg

22 cola na tuaregu

P1010322.jpg

18" na ibizi,izgleda super

P1010326.jpg

ludi austrijanci

P1010329.jpg

19" cola Interlagos,pašu mu ko tata na mamu

P1010330.jpg

air raide

P1010332.jpg

stari !!! kec je pojava samo takva :fakjea

P1010316.jpg

 

i još malo parkinga:

P1010356.jpg

 

P1010390.jpg

 

P1010348.jpg

 

P1010362.jpg

 

P1010367.jpg

 

P1010376.jpg

 

P1010378.jpg

 

P1010384.jpg

 

P1010385.jpg

 

P1010388.jpg

 

P1010393.jpg

 

P1010368.jpg

 

P1010369.jpg

 

P1010371.jpg

 

ostalo nema smisla stavljati kad već ostali,jedino dajte slike trebica,i da polići 6n2 su :respekt

P1010211.jpg

Tequila,felge treba dodatno opicanit :palacg

 

zaboravio sam napisat da je Mexxova petica uživo prejebena,slike netrebam stavljati...

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo dečki pošto sam se i ja odlučio staviti slike na net...aute nisam sliko puno jer sam znao da če ostali...meni važnije bilo zabilježiti ekipu...ako nekog bude smetala koja fotka neka samo kaže pa se obriše...uglavnom, mada sam sada kao neki VW-ovac, ja sam cijeli vikend proveo u društvu ACC-a...najvjerojatnije zbog predobre zabave u VŽ-u...uglavnom bilo super...vidio ljude koje sam poznao...vidio ljude koje nisam poznao, one koje sam poznao samo sa tipkovnice s njima se nisam upozno, a zajedno se slikali i cugali...sve vam je jasno...uglavnom, ovaj sam event bolje preživio s vama i ne žalim ni jedne stvari osim šta se nisam išo bučnuti u Koranu, ali i to ču staviti na "must do" popis za iduču god...svaka vam čast... :fakjea:respekt:D nadam se idučem velikom meet-u...

 

evo i slike...

cimg6340.jpg

cimg6341.jpg

cimg6342.jpg

cimg6343.jpg

cimg6345.jpg

cimg6346c.jpg

cimg6347.jpg

cimg6348.jpg

cimg6349u.jpg

cimg6350.jpg

cimg6351.jpg

cimg6352t.jpg

cimg6353.jpg

cimg6354.jpg

cimg6357.jpg

cimg6385.jpg

cimg6387w.jpg

cimg6388.jpg

cimg6390.jpg

cimg6392.jpg

cimg6404.jpg

cimg6405.jpg

cimg6406.jpg

cimg6407.jpg

cimg6408c.jpg

cimg6409v.jpg

cimg6413r.jpg

cimg6415.jpg

cimg6417.jpg

cimg6418.jpg

cimg6419.jpg

cimg6420.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
P1010211.jpg

Tequila,felge treba dodatno opicanit :palacg

 

 

Felge su u srijedu bile u spric kitu, auto je bio bez kablova za svjecice i gewinde su u petak bile tek montirane... jos je dobro da sam sa njim i dosao :lol2

Biti ce to jos bolje :palacg

Ma nema se sta prigovoriti , meet je bio do jaja, takodjer dosta ekipe upoznao, sa dosta ljudi nisam stigao ni kvalitetno popricati, ja se nadam da se vidimo na kvwarner meetu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bilo je svega i svacega, urlanja, paljenja guma, blokade svake min, itd. itd. al ajd glavno da je sve proslo u redu!

l

e da dimirius jel tdi ostao citav nakon sto si ga cijelu noc drzao u blokadi???

 

jos jednom veeeeeliki pozdrav cijeloj VW ekipi!

 

najjaci smo!!! :respekt

 

MA NIJE BIO U BLOKADI VEĆ SMO TJERALI KOMARCE :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

od početka prošlog tjedna se pripremam za karlovac kad ono od prošlog četvrtka do jučer bio pod antibioticima i temp. u krevetu.

Od sve te silne želje da se upznam s ljudima i prsustvujem prvi put na meet-u sve mi je palo u vodu.

Sve pohvale organizatorima po slikama koje sam vidio i članovima koju su te iste slike tavili na forum! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
koji je to od one dvojice? s ibizom ili polom?

 

 

sta je vozio crnog pola...aco..

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma nemas pojma o harmonici :rotfl ,da vidis kad ju je PetarIM razvukao, smijao sam se jedno 15min bez prestanka...KRALJ!

ja jos cekam da se petar javi da pokazem kako je to izgledalo!! :D a dino tvoje rastezanje....pa...bilo je o.k. ha ha :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci zao mi je sta nisam bio na susretu al po ovim komentarima i slikama vidim da vam je bilo super svaka cast deckima na organizaciji, vidim da ste se svi dobro zabavili :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se i ja javim,ovo je bia jedan prebrutalno dobar vikend sa odlicnom ekipom,jos nisam dosa sebi a kako bi dosa kad san ima petra-im za kopilota i cimera u sobi...PETRE "RAZOCARA" SI ME KA COVIK I KOMUNIST :rotfl :rotfl :rotfl

Evo koja slika

malo puta

 

DSC02703.jpg

DSC02701.jpg

DSC02700.jpg

DSC02699.jpg

DSC02698.jpg

DSC02697.jpg

DSC02695.jpg

DSC02694.jpg

DSC02693.jpg

DSC02691.jpg

DSC02690.jpg

DSC02687.jpg

DSC02684.jpg

DSC02683.jpg

DSC02682.jpg

DSC02681.jpg

DSC02680.jpg

DSC02679.jpg

DSC02678.jpg

DSC02677.jpg

DSC02675.jpg

DSC02674.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki edišen

DSC02720.jpg

i kuvar bife inace znani kao MAMINO ZLATO

DSC02738.jpg

DSC02722.jpg

DSC02721.jpg

DSC02719.jpg

A DALJE.............

DSC02761.jpg

DSC02757.jpg

DSC02755.jpg

DSC02754.jpg

DSC02753.jpg

DSC02748.jpg

DSC02741.jpg

DSC02740.jpg

DSC02739.jpg

DSC02738.jpg

DSC02735.jpg

DSC02727.jpg

DSC02725.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ispricavam se ekipi u kampu ako nije mogla zaspati kasno u noci zbog Sisčana :palacg ....bile su nam nekakve mačke u šatoru, pa su zavijale cijelu noc :rotfl .....a i imali smo jednoga HOT, HOT RIDER-a koji nije prestajo palit gume i trgat svoju dvicu 1.6D......sve u svemu ja sam pre zadovoljan....jos jednom isprika, jer sam vidio da me je Ledeni pogledo ispod oka kad je sazno da sam iz siska :palacg

 

dali ima kojim slucajem netko sliku moje JETTE?

Ja sam vas upozorio da se smirite i vratio se u sator i bilo sve ok 15 minuta i onda opet dernek i nekakav dizel u blokadi. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio petak na večer i subotu ceo dan ....

U petak ostao trijezan pored mexx-a (pobjegao za zagreb taman na vrijeme) :palci

 

za prvi put uspjeh :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pocinjem se malo sjecat da sam stao pored neke ekipe na ulaznoj rampi gdje je bila ona pici pici smontirana Buba,paaa sam se htio i prizenit s nekom djevojkom tamo,nadam se da nije bila nicija.

 

Alo stari, imas srece nije bila nicija zena i izgleda da se niko nije uspio ogrebat za snošaj s njiom otisla je doma rano ujutro:)) ž

Jos jednom da ti se zahvalim na odlicnom Osječkom pivu!! Ak i kad si u zagrebu obavezno se javi na jednu (čitaj 10) Žuju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nažalost nisam bio ali po slikama susret je dosta narastao, oima dosta ozbiljnih auti...za pohvalu..

Edited by ma.RI.n

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5