0
petargti

Spajanje pojačala

Recommended Posts

Jel moguće spojit pojačalo na radio koji nema izlaz za pojačalo,znači crveni i bijeli ulaz??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,moguće je sa tzv Hi-Lo converterom,samo se u tom slučaju dosta gubi na kvaliteti zvuka

 

2111jpg.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam to davno spajao...izgubi se na kvaliteti...ali ionako pretpostavljam spajaš samo woofer, tako da i nećeš toliko osjetiti da je nekvalitetniji zvuk... po meni skroz OK..ako ti treba converter imam ti ja proda bi ga za sitne pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam to davno spajao...izgubi se na kvaliteti...ali ionako pretpostavljam spajaš samo woofer, tako da i nećeš toliko osjetiti da je nekvalitetniji zvuk... po meni skroz OK..ako ti treba converter imam ti ja proda bi ga za sitne pare...

da,na pojačalo bi samo woofer spojio.. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi dal ti mozda pojacalo ima High input jer u tome slucaju mozes spojiti na isiti nacin preko zvucnika da vuces signal za pojacalo samo ti onda ne treba taj converter.

 

Znaci provjeri na pojacalu jel imas te ulaze i onda se to spoji odma

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vidi dal ti mozda pojacalo ima High input jer u tome slucaju mozes spojiti na isiti nacin preko zvucnika da vuces signal za pojacalo samo ti onda ne treba taj converter.

 

Znaci provjeri na pojacalu jel imas te ulaze i onda se to spoji odma

provjerio sam i nema high input,novije je pojačalo,a spojit ću preko hi-lo convertera :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da ne otvaram novu temu..dakle zamjenio sam svoje pojačalo za drugo koje ima hi input izlaz..sad me zanima kako spojit radio na taj izlaz na pojačalu,ima 6 pinova..

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su ulazi na pojčalu...

reci šta piše iznad konektora....

Share this post


Link to post
Share on other sites
To su ulazi na pojčalu...

reci šta piše iznad konektora....

piše samo hi input,izgleda kao neki chinch

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA kad sam to spajao na pojacalo bilo je ovako:

 

1 2 3

4 5 6

 

1,4- ulaz + za lijevi kanal (ja sam na dvokanalnom pojacalu spojio oba na +, a ako imas 4- kanalno pojacalo onda ti je jedan ulaz za front a drugi za rear na pojacalu

3,6- ulaz + za desni kanal bbla bla bla

2,5- su - ili ground

 

Daj mi samo reci koliko kanalno je pojaaclo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
JA kad sam to spajao na pojacalo bilo je ovako:

 

1 2 3

4 5 6

 

1,4- ulaz + za lijevi kanal (ja sam na dvokanalnom pojacalu spojio oba na +, a ako imas 4- kanalno pojacalo onda ti je jedan ulaz za front a drugi za rear na pojacalu

3,6- ulaz + za desni kanal bbla bla bla

2,5- su - ili ground

 

Daj mi samo reci koliko kanalno je pojaaclo?

4 kanalno(Magnat 360 classic)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0