0
Ivo_022

15" felge za polo

Recommended Posts

stari, ako ti je do udobnosti nemoj stavljati ni felge, niti ga spuštati! dobro, navikneš se ti da ti je auto tvrd malo i kako skaće, ali kada sjedneš u neki dr auto koji nije spušten onda tek vidiš razliku!

moja preporuka ti je: uzmi felge 7x15 ili ako ćeš sa rubom onda 8x15, gume 195 45, spusti auto 60/40(vjeruj mi nije prenisko, nisam još ni jednom zapeo ni za kakav rubnjak niti ništa), i to ti je to!!!! :palacg

Tako je,a pitanje o udobnosti pusti za starije dane.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest enoer

Na mom polu su tvornicki 195/45/15; kad su se potrosile ja sam stavio 195/50/15 (jer je 50 puno jeftinija od 45) i nema nikakve razlike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je..?? udobnost, le??anje se tra??i.

Ne mo??e?? se ganjati, ako ima?? uske gume i "morska bolest ovjes".

? ta ja znam, ja sam naviknut, meni ne valja kad se auto ljulja, tako da ti nisam prava osoba za to.

Sad su mi na golfu 205/55 R16 i nikako se ne mogu naviknuti. Jedva čekam da prođe zima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na mom polu su tvornicki 195/45/15; kad su se potrosile ja sam stavio 195/50/15 (jer je 50 puno jeftinija od 45) i nema nikakve razlike...

 

 

ti ima?? gti-a??? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

trenutno je auto na zimskim gumama 165/70/13.

a na slici je sa alu 13" i 175/65

istina malo jesu male ali auto super izgleda sa 13" ... iako sa 15" jebeno, budem uslikao kad stavim na proljece za test voznju 15" pa da vidite :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

i 15'' je premalo, idealno mu je 16'' evo ti kako auto izgleda sa 16:

 

104625nx8.jpg

 

 

 

 

2enoer: oćeš prodati par stvarčica sa gti-a!!!hahahahahahahahahahahaha

Edited by Jura

Share this post


Link to post
Share on other sites

da 16" je savrseno , cak sam i o tome razmisljao jer kad vec bacam lovu, al kad prodajem jako gubim...

tak da nist....

btw. ove na slici su 195/40/16 ili 215/35/16 ili nesta trece ?

koji motor imas ti u 6n2?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se vratim malo ovom topicu ....

ima li razlike izmedu 15" i 16" odnosno 195/45/15 i 195/40/16 u voznji ? da li se osjeti ?

osim sta 16" vizualno bode u oči isto kao i 15" samo malo više , i malo više olaksa mi novčanik :D

 

posto su jedna i druga dosta niske mislim da u tvrdoci su podjednake ili ? (molim bez , nemos imat colazu i udobnost i sl. :D )

 

kad se vec stavlja nek se stavi kak treba :bravo:vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostavi tako.

čim druge pita?? ??ta će?? stavit je..?? poso

Share this post


Link to post
Share on other sites

po mojem mi??ljenju mu bolje stoje 16'', ali ga onda treba po??teno i zakucati da to liči na ne??to... :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma vec sam ja isprobao polića sa 195/50/15 , i dobro mu stoje, samo moram gume nabavit 195 45 15.

a zakucavanje , a sad to ako i bude nece biti vise od -30mm .

trebao bi cordobu prikucat, naprjed bi trebalo jedno -70mm a straga 40 il 50

uzasno velika rupa blatobrana :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo stavio za probu 15" sa 195/50/15 gumama :rolleyes:

mozda cak i ove felge ostavim na njemu , samo 45 guma ....

p.s. malo je dark auto jer mi se nije dalo prat ga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo stavio za probu 15" sa 195/50/15 gumama :rolleyes:

mozda cak i ove felge ostavim na njemu , samo 45 guma ....

p.s. malo je dark auto jer mi se nije dalo prat ga :D

 

 

dobro izgleda ali felga nije baš dobro uklopila i moraš malo spustiti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest enoer

Nekuzim zakaj se tak bojis dimenzije 195/50/15?

 

Ja imam na svom 6N2 tu dimenziju serijski i stvarno nema nikakvih problema, a i guma ti je dosta jeftinija u odnosu na 195/45/15.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam bas da ga budem spustio, al kad budem nest kupovao to ce bit 45 gume...

gledao sam OZ Michelangelo , OZ Titan i OZ Superleggeru

jedna od tih ako cu kupovat nove... evo i slika...., no dao bi prednost superleggeri zbog male tezine

vidio sam crni 6n2 sa OZ Titan jebeno mu stoje...

 

1. OZ Michelangelo

2. OZ Superleggera

3. OZ Titan

 

 

 

Nekuzim zakaj se tak bojis dimenzije 195/50/15?

 

Ja imam na svom 6N2 tu dimenziju serijski i stvarno nema nikakvih problema, a i guma ti je dosta jeftinija u odnosu na 195/45/15.

 

50, zato jer imaju velik promjer , i auto je podignut kao SUV , i mesnato izgleda na ovom malom autu...

i malo struze unutar po blatobranu po okretanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites
superleggera ove druge nikako ne !

 

Titan mu najbolje stoje... evo fotke 6N na OZ Titan 16" (195/40) :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo vratih se sa probne voznje... stvarno sam manijački vozio....

zaključak: 195mm presiroka za taj auto, em tezak na volanu, em na iđem na neravnu cestu ode volan,

performanse koma... na istoj udaljenosti prije je postizao 130km/h na ovim gumama jedva do 115 dosao...

tvrđi je i odlično leži....

razlika je velika u tome sta sam se na 13" mogao opustiti i uzivati u voznji, ovdje toga nema jer moram konjski drzat upravljac i gledat na rupe da nebi koju zapeo ili me odvuklo kud.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gogzzzz

iako nisam imao prilike vozit 195 na polu al svi predlazu da stavim a imam slabiji motor od tebe i kak i je to su ipak pre siroke gume za taj auto ,, jebo sminku ocu se voziti a ne da se mucim i forsam se sa sirokom gumom i neam nis od toga ja cu uzet 185/55 i ja sretan a kaj se izbora felgi tice neznam malo ti je boja onak jel hmp malo je neodredenija za nekaj pripasat na aftek jedino kaj je superleggera laksa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo vratih se sa probne voznje... stvarno sam manijački vozio....

zaključak: 195mm presiroka za taj auto, em tezak na volanu, em na iđem na neravnu cestu ode volan,

performanse koma... na istoj udaljenosti prije je postizao 130km/h na ovim gumama jedva do 115 dosao...

tvrđi je i odlično le??i....

razlika je velika u tome sta sam se na 13" mogao opustiti i uzivati u voznji, ovdje toga nema jer moram konjski drzat upravljac i gledat na rupe da nebi koju zapeo ili me odvuklo kud.....

 

 

 

ti bi lijepu felgu i udobnost ne ide nikuda, onda ostani na 13" pa gađaj rupe i neće ti volan nikuda povući, stvarno gluposti govori??, 195 ??iroka guma, ne bih rekao, ti se vozi na gumama od tačke i neće?? imati problema neće te nijedna rupa povući

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo vratih se sa probne voznje... stvarno sam manijački vozio....

zaključak: 195mm presiroka za taj auto, em tezak na volanu, em na iđem na neravnu cestu ode volan,

performanse koma... na istoj udaljenosti prije je postizao 130km/h na ovim gumama jedva do 115 dosao...

tvrđi je i odlično le??i....

razlika je velika u tome sta sam se na 13" mogao opustiti i uzivati u voznji, ovdje toga nema jer moram konjski drzat upravljac i gledat na rupe da nebi koju zapeo ili me odvuklo kud.....

 

Ej gledaj, po meni se ti malo vi??e dvoumi?? oko tih felgi i za cordobu i tu, gledaj ja vozim puga 106 liniju od 96 nadalje, a vidio sam puga 106 liniju prije 96 sa gumama 195/50/15 i spu??ten, auto izgleda predobro, i mo?? si mislit kako ide, nikako jer vjerojatno ima i jo?? manje od 60Ks ili koliko ima??, ali gle ne mo??e?? ti htjeti da ti auto dobro izgleda, dobro ide, bar ne sa sada??njim, ako to hoće??, mora?? si kupiti novi auto, a pretpostavljam da ba?? nisi u mogućnosti, pa se zadovolji time ??to ima??, znači ako hoće?? da ti auto liči na ne??to stavi te felge i to 195/50 i navikni se malo i biti će ok, a ako se hoće?? udobno voziti, da ti auto ne liči na ni??ta i da se ljulja, onda ne stavljaj felge i ne spu??taj ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gogzzzz

slazem se sa xik-om negdje moras dat guze nemres imat sve zato cu ja na uzu gumu zbog preformansi na ustrp izgleda jeb ga il ovak il onak il kak veli master ... nemres imat udobnost i lijepu felgu :)

rjesi to vise sa sobom ;) hihih

Share this post


Link to post
Share on other sites
0