0
vwrudi

Volkswagen povlači 70 tisuća vozila!

Recommended Posts

Američko tržište automobila trese nova kriza! Na udaru se opet našao Volkswagen koji mora povući 70.000 primjeraka modela Jetta, zbog elektroničkih grešaka s trubom i protuprovalnim alarmom.

 

Tako automobilski gigant u SAD-u mora opozvati čak 70.000 primjeraka nove Jette. Probleme im rade elektroničke greške s trubom i protuprovalnim alarmom.

 

U nekim rijetkim situacijama upotreba trube može izazvati kratki spoj, zbog kojeg bi elektronički dio, zvan converter box, mogao ostati bez napajanja, objasnio je glasnogovornik. Upravo taj dio vodi struju do raznih komponenti automobila, poput svjetla, brisača i sličnih dijelova.

 

Zbog nove se afere Volkswagen još jednom izblamirao na američkom tržištu, a njihova obećanja o podizanju kvalitete i pouzdanosti, nisu se pokazala istinitima.

 

Zasad nema prijavljenih nezgoda izazvanih navedenim nedostacima, a modeli Jette koji su povučeni izrađeni su između ožujka 2010. i ožujka ove godine.

 

Opoziv vrijedi samo za američko tržište!

 

0068007.42.jpg

 

 

Izvor i slike: Net.hr

Edited by vwrudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se cini da sto je vagwn danas noviji da je i tim vece smece

Share this post


Link to post
Share on other sites
tko radi taj i grijesi, danas vw sutra netko drugi

:palacg :palacg :palacg :palacg

 

bravo care ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ništa strašno u usporedbi sa toyotom, prijatelj radi u mazda servisu i kaže da oni znaju dobiti dopis da promjene neki dio i to se radi da stranka niti ne zna već se obavlja prilikom servisa....svi imaju neke slabosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ništa strašno u usporedbi sa toyotom, prijatelj radi u mazda servisu i kaže da oni znaju dobiti dopis da promjene neki dio i to se radi da stranka niti ne zna već se obavlja prilikom servisa....svi imaju neke slabosti...

to svi rade

 

a ovo za vw ništa čudno

 

bože moj, svakome se može dogodit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznan sta rec...vw je napravia neke nepotrebne a ponekad mi se čini i namjerne greške kao zamjena tog 2.0tdi s 1.9tdi...

ali ovo je po meni skroz nenamjerno i ne toliko strašno s obzirom na toyotu i još neke jake marke koje se puno ne spominju i kojima se češće dogoađaju i veće greške...netko je već spomenia: "ko radi taj i griješi"

Share this post


Link to post
Share on other sites
tko radi taj i grijesi, danas vw sutra netko drugi

Slazem se Mateo! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isuse. Odma ću prodat sve VW-e koje imam doma i iidem kupit Kiu Ceed, ona sigurno nema grešaka. Dajte ljudi, nismo djeca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da mi svjetla ili brisači odjednom prestanu raditi nego da mi se u vožnji zaglavi papučica gasa ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve dalje sve razocaravajuce, bas se nemogu nicim pohvalit u zadnjih par godina...

 

Na ovo gore "ko radi taj i grijesi" - bolje im je da nista ne rade onda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tko prati autoblog može pročitati da svako malo netko povlači vozila zbog neke greške, tako da nije VW jedini u tome. Samo amerikanci to malo napuhnu zbog domačih proizvođača. Stari mi radi u tvornici automobila, pa veli da se greške mogu desiti samo tako, jer rade i po 120 automobila po smjeni (a rade se 3 smjene po danu)..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sve dalje sve razocaravajuce, bas se nemogu nicim pohvalit u zadnjih par godina...

 

Na ovo gore "ko radi taj i grijesi" - bolje im je da nista ne rade onda

Kako se nemaju cime pohvalit u zadnjih par godina? DSG-najbolji mjenjač, TSI-najbolji motor, polo-najbolji i najsigurniji auto, passat-guinesov rekorder po prijeđenim km s jednim tankom......po meni je i dalje VW no 1. uključujući porsche,audi,bentley,lamborgini... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kako se nemaju cime pohvalit u zadnjih par godina? DSG-najbolji mjenjač, TSI-najbolji motor, polo-najbolji i najsigurniji auto, passat-guinesov rekorder po prijeđenim km s jednim tankom......po meni je i dalje VW no 1. uključujući porsche,audi,bentley,lamborgini... :palacg

 

a i taj DSG mijenjač i TSI motor su se proslavili!

samo problemi s njima!

Share this post


Link to post
Share on other sites
a i taj DSG mijenjač i TSI motor su se proslavili!

samo problemi s njima!

 

 

Upravo tako, nek oni njega okrune u novinama, pa nek ga voze nekolko godina pa cemo vidjet kolko ce dugo biti tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

kvacila koja funkcinoiraju uredno 20 000km na 1.9 golf 5,leon,octavia sui im vrh vrhova

Share this post


Link to post
Share on other sites
0