1 1
Guest TheStig87

VW Caddy 1.9 TDI

Recommended Posts

Guest TheStig87

Pozdrav ljudi!

Novi sam na forumu i ako ovome topicu nije ovdje mjesto nemojte se ljutiti :D

 

E ovak..

 

Planiram kupit novog Caddy-a sa 1.9 TDI motorom od 75 KS,pa me zanimaju va??a mi??ljenja i iskustva.

Također me zanima kolika je razlika u odnosu na motor od 105 KS...

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav ljudi!

Novi sam na forumu i ako ovome topicu nije ovdje mjesto nemojte se ljutiti :D

 

E ovak..

 

Planiram kupit novog Caddy-a sa 1.9 TDI motorom od 75 KS,pa me zanimaju vaša mišljenja i iskustva.

Također me zanima kolika je razlika u odnosu na motor od 105 KS...

 

hvala

 

Kao prvo, u pravilima ti piše da se prvo predstaviš u rubrici "Članovi".

 

Kao drugo, ovom topicu je mjesto u ovom podforumu.

 

Kao treće, odakle si izvukao motor 1.9 TDI 75 KS, ja mislim da je najslabiji TDI u ponudi VW 90 KS, a SDI ima čini mi se 68-70 KS, tu negdje. Jedino brijem da ima onaj za Polo TDI sa 75 KS, ali mislim da je to 1.4 TDI.

Edited by XIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima sad puno tdi-a sa različitim konja??ama

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima sad puno tdi-a sa različitim konja??ama

 

al sumnjam da je u caddy-u tdi s manje od 90ks... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno da ima.

 

U europi se nasao tek u prodaji,a u hr ga jos nema, bar nije naveden na sl.st

 

trkat se nes,tak da uzmi slabijeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za??to ne. To je dostavnjak za kojeg se podrazumjeva da će radit puno km. Kao ??to u transporteru postoji 2.5TDI sa 90KS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi model caddya je na pocetku bio sa 1.9 TDI sa 105ks , a kasnije je dosao sa slabijom izvedbom od 75ks. nest sam nacuo da je to isti motor kao i ovaj od 105 samo sto je prigusen.

http://www.vwn.de/caddylife/motoren.html

 

ovaj jaci je bolji izbor, mislim da ga mozes i vise natovarit ako ti treba za potrebe prijevoza, a i bolje ideeeee :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest TheStig87
novi model caddya je na pocetku bio sa 1.9 TDI sa 105ks , a kasnije je dosao sa slabijom izvedbom od 75ks. nest sam nacuo da je to isti motor kao i ovaj od 105 samo sto je prigusen.

http://www.vwn.de/caddylife/motoren.html

 

ovaj jaci je bolji izbor, mislim da ga mozes i vise natovarit ako ti treba za potrebe prijevoza, a i bolje ideeeee :)

 

Da pa bio sam u salonu i prodavač mi je rekao da će doć verzija od 75 KS...mo??da je to premalo...kad se natovari jer to je ipak radni auto(model Combi)..a i volim kad mi auto povuče...trebao bi probat oba pa odlučit....

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijatelj traži Caddya model 2k,godište 2004 pa na dalje,obavezno TDI

 

ako netko sad zna koja je ovo točno izvedba,kao poluzatvoreni tip,koji je naziv u originalu,jel ima sjedala,ako ne jel se mogu ugraditi,pod koju kategoriju se vodi osobno ili teretno?

 

i ako može još netko malo napisati o TDI-ju 75ks,105ks je onaj provjereni iz Golfa 5 jel tako?

 

caddyc.jpg

 

carrscars_1526_1.jpg

 

ima jedan takav u oglasima isto bjeli al je SDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima stakla,onda vjerovatno ima i sjedala iza,vodi se kao putnički (osobni) automobil,i dosta manja rega je nego za zatvoreni (teretni).

Za ostale detalje u vezi modela neznam

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja mislim da bi trebalo tako biti,al nisam siguran nemogu nikakve slike nači jer neznam pod kojim točno nazivom da tražim

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1