0
Tomek

Slike sa VW Duja susreta u Samoboru

Recommended Posts

a od Joca golf :) :) ??

 

Kak on se drzi markic sa tvojom Ex dujom ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic

Tu negdje smo bili. Duzina +/-, kako tko krene.

Ali kroz vrlo kratko vrijeme će taj auto biti prava sotona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu negdje smo bili. Duzina +/-, kako tko krene.

Ali kroz vrlo kratko vrijeme će taj auto biti prava sotona :)

 

Koji Jocov? Pa kaj radi na njemu nekaj novo?

 

hm nije li i on prodavao svoj? odusto od prodaje ili ?

Edited by Tomek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic

Koji Jocov?!?Wartburg od Joca :wacko:

 

Ne prodaje se auto. pa stalno se radi na autu, kaj se ne vidi?Zato i postoji topic o njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom smo se markic i ja stali i uzo me za duzinu. Ja sam katastrofa kreno a i auto je bio lo??e na??telan taj dan. Tu su negdi, Brijem da daltonixov i općenito 1.8kr ima bolju ??picu jer Vrti jednako jako skoro do 7200 dok moj na 6500 oslabi al je zato primjetno jači dolje. Jebiga moj je 2.0 al ima einspric od pl-a. Imo sam prek zime modanu usisnu bregastu, al sam malo fulo kut pa je bio ljen previse dolje a ??ivahniju u vi??im okretajima al sam ga uspio dobit na oko 6800-6900 u petoj. To je po mojoj vuri oko 227 bilo, sad kolko la??e to je druga prića. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest nk-racing

Ček malo! Ti Rudara zove?? Daltonix??? :lol:

 

Normalna stvar da ti po snijegu neide kad ima?? ??lape na njemu ko ovi na Brabusu!

 

fino si ??ikne?? uske Čelestonke model Dotrajal i voziiii.... uz put i zvadi ove branike kaj ima?? da ih po putu ne zgubi?? (kak sam ja svoje zvadil i del normalne), pa teraj pilu dok ne zavr??i?? kak Cerjan, ili ak vozi?? kak rudar, onda slobodno i cucka uzma?? na povodnik da se ??eće uz tebe. :P

 

 

 

evo ak bu padalo, dojdi pa te ja profuram ili ti posudim ovu moju belu strelu. :)

 

 

 

 

da nisam bezobrazan, okrenul bi BM, jer upravo idem čitat postove i vidim da daltonix nije rudar nego netko treči....

 

 

 

Isprika Daltonix!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja sam bio sa njim kad je iso po auto :)

2nk-racing..ma nemas problema :)..

Edited by daltonix

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest nk-racing

aj super!

 

 

dođete se provozat pa odemo u moju palnicu na gemi??t, naravno oni koji voze dobe samo vode :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lijepo vas je vidjeti u tolikom broju... B)

fale mi fogova pikova i low life duja.. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joc de mi reci kak ti se ponasa auto sa onim 185-55-15" gumama?

to imas za stalno ljetne ili zimske???

 

Ja si nekako brijem na tu dimenziju,pa me zanima tvoj konkretan dojam? koja je razlika u voznji konkretno izmedju 195-55-15 i 185-55-15"? kak se uato ponasa u obje kombinacije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tomek..pa sve ti je to isto :)...bilo da je guma 185/55 ili 195/50 opet je ista visina gume :)..mozda ima zanemarive razlike..heh...ista ce bit tvrdoca samo kaj ce ti guma 195 prenosit vise "informacija" kaj se dogadja pod kotacem jer je ipak sira ... :)stavi ti sebi 195/45 X 15 i to e to..kakve su sad to brije na udobnost i te neke spike..ili nemoj spustat auto i ostavi ga kak je tvornicki..ili napravi od njega da ti se bubrezi tresu... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Joc de mi reci kak ti se ponasa auto sa onim 185-55-15" gumama?

to imas za stalno ljetne ili zimske???

 

Ja si nekako brijem na tu dimenziju,pa me zanima tvoj konkretan dojam? koja je razlika u voznji konkretno izmedju 195-55-15 i 185-55-15"? kak se uato ponasa u obje kombinacije?

 

 

Pa auto je dosta mek??i i udobniji s 185-55 ako ih ne napumpa?? prejako, ja ih vozim po zimi samo i zadovoljan sam vise manje.Auto je mrvicu tromiji s njima posto su malo vece brijem od 195'50'15. I dosta je skupa ta 185-55-15 dimenzija. A za ljeto sad vozim 195-45-15 onaj neki BF shit. Gume su tak tak, kolko para tolko muzike. Auto je tvrd jako al ja to volim, zivahan je na tim kotacima i sat mi laze abnormalno :D

 

Moj savjet je 195-50-15, to je optimum velicine i cijene. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moj savjet je 195-50-15, to je optimum velicine i cijene. :zivio

Pa to i ima al je zabrijo na udobnost.. :ne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa auto je dosta mekši i udobniji s 185-55 ako ih ne napumpaš prejako, ja ih vozim po zimi samo i zadovoljan sam vise manje.Auto je mrvicu tromiji s njima posto su malo vece brijem od 195'50'15. I dosta je skupa ta 185-55-15 dimenzija. A za ljeto sad vozim 195-45-15 onaj neki BF shit. Gume su tak tak, kolko para tolko muzike. Auto je tvrd jako al ja to volim, zivahan je na tim kotacima i sat mi laze abnormalno :D

 

Moj savjet je 195-50-15, to je optimum velicine i cijene. :zivio

 

ove 185/55/15

 

jel ti se auto s njima cini zivahniji ,bolje ubrzava itd. ?? zbog uze gume? ili isti vrag ubrzanje kao i 195-50-15"?

 

e da, i kad ima 185-55-15 - kad sfrkas volan skroz u ljevo, jelti struze prednja desna guma o o plastiku pod blatobranom?

 

sa 195-50-15" mi auto jako trom,povecana potrosnja za litru, i kad sfrcem volan u ljevo desni kotac struze...

 

a sa 185-60-14" i auto ide ko mutav,ne trosi tolko, i ne struze guma kad sfrcem u ljevo do kraja niti malo... i naravno udobniji je puno...

 

zato si brijem da je ova 185-55-15" idealna kombinacija koje je BTW i predvidjena tvornicki...

A bas bi mi mogo posudit malo felge i gume da probam :)

Edited by Tomek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je sve isti k...c vise manje. Ja nisam nikad vidio neku raziliku u potrosnji, po zimi trosi litru vise i to ti je to. Meni se cini da ove 185-55-15 imaju malo veci opseg te se ponasa koda je getriba malo dulja. Ma ostavi 195-50-15 ili 185-60-14 kak god ti bolje pase. Ove 185-55-15 kostaju oko 900kuna, a to je previse po mojoj procjeni. 185-55-15 mi je malo strugalo kad smotam puni, ove 195-45-15 isto al to je radi siroke felge, al ko ga hebe- nek struze :vozi

 

Od posudbe nista jer sam skino gume s felgi i idu na uredjivanje a i nemam vremena za takve exibicije tomek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nas u cem je caka... ti imas konja pod haubom,pa nis ne osjetis. a ja na 90ks osjetim sve... i malu promjenu...

To jednostavno trebas probat i osjetit, nevjerojatna razlika,da covjek ne vjeruje. tocno se osjeti derasticna razlika izmedju 13" 14" i 15" felgi sa pripadajucim gumama tvornickim.

tocno osjetis kako 15" ubiju auto uzas i da ga moras stiskat ko vrag gresnu dusu da bi auto iso...

sa 13pak leti ko formula 1 :)

a 14" je onako best buy sredina... no idalje samoubojito za moj stil voznje :)

 

zato sam uvjeren da bi mi da cudna kombinacija 185-55-15"bila idealna...

 

ili ovako moram povecat broj konja pod haubom :bravo:vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites
0