2 2
srki

8. Osijek Street race show

Recommended Posts

Doso do polufinala klase 14 i natjera me buba da probijem

350ks buba i nitro Ali nema pustanja wink.gif

 

 

 

svaka cast, eto vozio si ocekivanu klasu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo neki dojmovi od mene,puno se najavljivalo, big dogs show, sexy car wash i još puno toga,prvo, digli cjenu ulaznica, a mislim i klope,od big dogsa nijednog nisam vidio kada sam stigao, u bržim klasama nije bilo buličiča,kotasa,bojka,jurišiča, i repo nije valjda auto završio,slobodne vožnje i kvalifikacije razvukli do 14:00 sati, pa ih jebala oprema, u međuvremenu nikakav program uopče, kratio vrijeme u šatoru, utrke klase 16 počele tek u 16:30, da tek kasno poslijepodne, onda sam već bio pop....o i kanio doma i evo oko 17:30 stigao famozni camaro sa dvije holset turbine i 2500 ks, i ostao ja reko da vidim,stvarno auto je pojava sa novim setupom,al do 19:00 još ništa od vožnje i krenuo ja doma.na stylu aute izbrojio na prste jedne ruke, hostesa slabo bilo,popričao sa par ljudi i tak,uglavnom očekiavo sam puno više jer u zadnje 3 god. nijedan race u osijeku nisam propustio i mogu reči ovaj se ne može mjeriti sa no3 i no4 eventima iz 2010-e, koji mi ostali u naj sječanju.jedino zanimljivo je bilo pogledati utrku hitne i vatrogasaca, hitna ih oprala naveliko :rotfl , dario ljubičić je bio u organizaciji pomagao, stvarno se vidjelo da se čovjek trudio maksimalno da krene brže sve, u gorici valjda bude sve kak treba :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je bilo..al nije se ispunilo moje ocekivanje,prosli rejsovi su bili puno bolji..

kod klase 13 poceo jaki vjetar..tak da se do 10ke sve na brzinu odvijal da nepocme kisa

evo ja ostao prespavat u osjeku,al uzalud..

ode po auto na pistu i kuci...kisa pada cjelo jutro,mislim da je i cjelu noc padala

 

onaj bijeli golf 2 sa 2 vr motora odvezo jucer 10.1xx prvu voznju u klasi 10..i u finalu izgubio od moraveka..jedan je vozio 10.4 jedan 10.5..tak nesto

konopek dobio klasu 11..klasu 13 dobila od moraveka cura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prebijen ko đubre al odšuljat ću se i ja vidit kad prohodam ravno iako mislim da ništ od toga,baš se zatvorilo i pada <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebalo bi prestat oko 13h i malo se razvedrit, ako me ne laže "pametni" telefon

Share this post


Link to post
Share on other sites
Doso do polufinala klase 14 i natjera me buba da probijem

350ks buba i nitro Ali nema pustanja ;)

the video:

th_Perovsbuba.jpg

Edited by mrki OS

Share this post


Link to post
Share on other sites
zašto nisi iza ograde mrki sine :D

Ma ograda je extra,zaustavila bi i kamion u naletu a ja sam eto hazarder :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta me karate,ljudi su masovno pretrčavali pistu,čak su i one dvije sise u Burn elektromobilu ladno presjekle na drugu stranu jel im kvadratni kilometar nije bio dovoljan za okrenut vozilo natrag...

 

Eo vam još Pere i ćutite...

 

th_gtivsgti.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok,pakuju šatore i opremu a kiša stala,cesta skoro suha

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo mogu se samo ispricati zbog svega ovoga sto je napisano :)

da je netko rekao da ce biti toliko problema, ne bih mu vjerovao.. ali eto na kraju smo uspjeli izgurati sve

netko je napisao da je malo auto na stylu bilo, to je moozda zato sto je style danas trebao biti :palacg

za danas je bilo sve isplanirano, style, db,trebali su big dogsi voziti , jucer smo razradili sistem pa ne bi bilo problema s mjernom opremom... ali eto vrijeme je odlucilo drugacije..

sad 2 tjedna pauze i idemo kod darija :palci

 

Nadam se da se vidimo u osijeku na OSRS 9 :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakiranje, sacica auta na pisti. tuga i jad. bio sam oko 11-12 proseto se i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff, čitam na aks-u da je mani imao neke pizdarije na auto :(

Navodno zbog lošeg organizacije tamo...

Edited by Zrinedin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ufff, čitam na aks-u da je mani imao neke pizdarije na auto :(

Navodno zbog lošeg organizacije tamo...

???

Share this post


Link to post
Share on other sites

2012-05-12135925.jpg

 

2012-05-12135946.jpg

 

2012-05-12140017.jpg

 

2012-05-12140041.jpg

 

2012-05-12140101.jpg

 

2012-05-12140116.jpg

 

2012-05-12141033.jpg

 

2012-05-12141142.jpg

 

2012-05-12141258.jpg

 

2012-05-12141225.jpg

 

2012-05-12141422.jpg

 

2012-05-12141437.jpg

 

2012-05-12143343.jpg

 

2012-05-12144127.jpg

 

2012-05-12144953.jpg

 

2012-05-12152244.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno.. dosta loša organizacija.. pre dugo čekanja između klasa... i onaj semafor s vremenima je krivo pokazivao kolko sam skužio...

Al sve u svemu.. nije loše.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2