4 4
MOTA BOY

X VWTS- Report!

Recommended Posts

a ee isa vidat..... iduce godine ces ostat spavat tamo i petak i subotu

 

 

pa da izgledam ko mexx :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako netko zna ciji je ovaj žuti polo bio parkiran ovdje sa slike, zaboravio sam ime momku, a bili cijelo jutro na kavi u gradu, nasmijao me do suza ... znam samo da je iz subotice

 

To ti je od Mire (iz Subotice) polo a mene se pretpostavljam isto sjećaš :rotfl

 

Baš mi se čovjek danas javio da je sretno stigao.

 

btw pitala je ona plava konobarica kad ćeš opet doći jer si joj se jako svidio. Ali ne ona plava frčkava Mirela s placa već ona druga malo starija gdje je kafić baš ambijentalno bio uređen i gdje smo zamalo bili sjeli :rotfl

Edited by acmen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vjerovatno onaj tko nije dobio pehar vjerovatno ga nije ni zasluzio...sta sada to treba znaciti...eto nisam ga ni ja dobio i odmah necu dogodine doci u karlovac...ha ha presmijesno...a mislim da taj tko tako razmislja da dode samo po pehar netreba ni dolaziti,,,ovaj susret je mnogo vise od j...pehara

 

Slažem se u potpunosti s tobom jako lijepo napisano i svaka čast! Svake je godine neka pekljanija oko tih pehara koji su stvarno nebitni, ali opet da nije tog nezz o čemu bi onako uz pivu raspravljali i razmjenjivali mišljenja!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vjerovatno onaj tko nije dobio pehar vjerovatno ga nije ni zasluzio...sta sada to treba znaciti...eto nisam ga ni ja dobio i odmah necu dogodine doci u karlovac...ha ha presmijesno...a mislim da taj tko tako razmislja da dode samo po pehar netreba ni dolaziti,,,ovaj susret je mnogo vise od j...pehara

Bas tako....

 

**** ja vas i vase aute ako ste ih slagali zbog pehara i zato dolazite u karlovac.... :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj toledo je brutala nad brutalama.....zaljubio sam se full

 

btw. Mrki, onaj u Monster majci je iz Siska :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

mexx: slike su ti odlične!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nek se ukinu pehari i uvede samo jedan i to za najruzniji auto eventa, pa vise nikom nece bit do pehara...

 

 

Pih, onda nagodinu dolazim po pehar za najružniji auto. :lol2

 

Kao i svake godine vidim pozitive, društo, ekipa. zajebancija ovo-ono.

Jbg baš mi je žao što nisam bio ove godine. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao moje slobodno zapaženje, mislim da je ekipa iz BJ generalno bila daleko najjakija tamo ( gledajuci po kolima) sljede ih oni sa IM tablicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa nemam riječi stvarno sam zapanjen jos uvijek.. Da ne pisem kilometarske poruke samo par zahvala prvo Sandru koji me prebacio do livna zatim Marku do Karlovca.. Tri nezaboravna dana koja ce ostati u pamcenju onoliko koliko se sjecam upoznao sam dosta ekipe i rekao sam sebi da od sada svake godine idem i da ne propustam jednostavno sam odusevljen svime.. I samo na kraju da se ne zaboravim zahvaliti i Gospodinu Igoru (crni Lupo GTI) koji me prebacio do zagreba jos jednom hvala svima i ekipa vidimo se iduce godine pozdraVW :bravo:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam vec da pehari toliko nisu bitni,ustvari nisu nikako, koliko druzenje...

A to sam vec spomeno, mi svake godine mozemo vama dolaziti, kao sto sam rekao dolazilo je i po 30 auta sigurno..To vec organizatori znaju, ako nisam upravu nek recu...

Kod nas kad je nesto ovako, znali smo i privatno zvati povedite ekipu i dodjite..Al nikad niko nije dosao, ispravite me ako nisam upravu...Eto ove godine ce da bude kod nas pa cemo da vidimo :palacg

Jbg, blizo smo zasto mi nebi vama dosli a vi nama? Nisu razlozi pehari jebeni, nego druzenje,upoznavanje, ha ja...Jbg...

Mi jesmo samo poceli s tim nekim organizacijama, imamo volju itd, kao da je i vama bilo lahko napraviti ovaj show u prvim godinama, naravno da nije..Nego je svake godine nesto ispravljano,dodavano da bude kao sto jeste tako..Sigurno se sjecate da smo mi tad vodili ekipu najacu, nije bilo puno Slovenaca i ostali...

 

Lijep Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I've skipped a year... :o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nvm... see you next year ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisao sam vec da pehari toliko nisu bitni,ustvari nisu nikako, koliko druzenje...

A to sam vec spomeno, mi svake godine mozemo vama dolaziti, kao sto sam rekao dolazilo je i po 30 auta sigurno..To vec organizatori znaju, ako nisam upravu nek recu...

Kod nas kad je nesto ovako, znali smo i privatno zvati povedite ekipu i dodjite..Al nikad niko nije dosao, ispravite me ako nisam upravu...Eto ove godine ce da bude kod nas pa cemo da vidimo :palacg

Jbg, blizo smo zasto mi nebi vama dosli a vi nama? Nisu razlozi pehari jebeni, nego druzenje,upoznavanje, ha ja...Jbg...

Mi jesmo samo poceli s tim nekim organizacijama, imamo volju itd, kao da je i vama bilo lahko napraviti ovaj show u prvim godinama, naravno da nije..Nego je svake godine nesto ispravljano,dodavano da bude kao sto jeste tako..Sigurno se sjecate da smo mi tad vodili ekipu najacu, nije bilo puno Slovenaca i ostali...

 

Lijep Pozdrav!

 

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

2czbp0j.jpg

 

5bub7.jpg

 

2vm7wi0.jpg

 

1y7j43.jpg

 

bfmi9z.jpg

 

2wlwnzd.jpg

 

sqihwo.jpg

 

15nt012.jpg

 

2vxlj82.jpg

 

2n7f6o4.jpg

 

nf4llj.jpg

 

5k4qb4.jpg

 

28wl0rn.jpg

 

r6z0qq.jpg

 

2wd7lt0.jpg

 

2r7njlw.jpg

 

18f1qc.jpg

 

2e1wt2b.jpg

 

1zgvjpf.jpg

 

2edbkhk.jpg

 

wv50rb.jpg

 

2zhin2g.jpg

 

33tmiis.jpg

 

21detxk.jpg

 

5cdmro.jpg

 

11r671c.jpg

 

2hz66o.jpg

 

255tan5.jpg

 

mky7on.jpg

 


14e9ys9.jpg

 

1ilxdl.jpg

 

33nuuky.jpg

 

2lxzhbq.jpg

 

246newy.jpg

 

2mes8y0.jpg

 

eldthk.jpg

 

2f0ax34.jpg

 

2qxpy0y.jpg

 

9k2iwh.jpg

 

ab2nwk.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
I've skipped a year... :o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nvm... see you next year ^_^

 

 

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovaj vr iz čakovca pojava samo tako :respekt

 

Slažem se, meni osobno najbolja tamo......samo joj fali još mrvicu nizine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se mene i moje ekipe tiče, bijela bosna trica bez konkurencije na ovom meetu..apsolutno..svi smo slinili kad su dečki kruzali navečer :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

smijeh

 

kakvo ukidanje pehara?

 

 

pa ljudi slažu aute i očekuju nagradu za trud,i lijepo je biti nagrađen za trud

neki se ne slažu s tim,ali očito ima ljudi kojima pehar nešto znači

 

svi vi koji ne želite primati pehare i kojima su nepotrebni lijepo kad ulazite na vwts pri uplati/ulazu naglasite 'ne želim se natjecati/biti ocjenjivan' i suci kada budu ocjenjivali aute vaš auto če zaobiči i nečete konkurirati za pehar

 

tako lijepo prepustite mjesto onima koji pehar žele osvojiti

 

 

i svi sretni i zadovoljni

 

 

ne može bit jednostavnije

 

nitko od 'osvajača pehara' nije rekao 'ne želim pehar',svi ste došli na binu(koliko nas je ostalo),preuzeli pehar i sad vam negdje skuplja prašinu,nitko ga nije bacio u kontejner i rekao 'meni to ne treba'

 

 

ukratko

 

'svi ga volimo primit'

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT
Ovaj vr iz čakovca pojava samo tako :respekt

 

ovaj vr je predivan,vrtio se oko njega jedno po ure,sve u detalj lijepo kao i igra sa godistima od nekih detalja,definitivno u prva tri je morao biti,za vlasnika :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema se sta rec,bilo je odlicnih auta,stavio sam slike na par stranih foruma,ekipa ne vjeruje da u hrvatskoj ima takvih auta.

enesovu tricu sam pogleda,koliko sam moga auto je JEBENO.

vr iz čk je takoder strasan i od divića iz imotskog,te su me 3 trojcice oborile s nogu

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT
nema se sta rec,bilo je odlicnih auta,stavio sam slike na par stranih foruma,ekipa ne vjeruje da u hrvatskoj ima takvih auta.

enesovu tricu sam pogleda,koliko sam moga auto je JEBENO.

vr iz čk je takoder strasan i od divića iz imotskog,te su me 3 trojcice oborile s nogu

 

istina stvarno je bilo predivnih auta al ove godine bi ja tu ugurao i naseg trojana i plavu tricu st table,mislim da je za tricu tribalo malo vise od tri mista za pehar.

Enesov interijer je tako dobro napravljen da izgleda kolda je u tvornici sivano,ljepse nego u crnoj petici austrijskih tablica,ma zapravo sam bio ponosan jer ste svi pokazali da imate jebena auta u svim klasama i da mozete i imate sto pokazati evropi i sire svaka vam cast svima :respekt

 

..e i da ne zaboravim Miro seretan ti 10.rodjendan :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
ukratko

 

'svi ga volimo primit'

 

 

pričaj za sebe :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4