0
napalhame

Street race Mostar 15 i 16.09.2012

Recommended Posts

cestitam davore :respekt ide duja jako fino

ramljak a to si ti izgubio 3 puta od cure :P

 

 

 

moizda,ne znam ja...hahahhahahahahaha

ipak je ona na kraju probila na 15.6

prvi put za duzinu ipo,drugi put za 10.cm,ali nisu radili semafori,pa su nas vracali i 3 put radi(davoru se isto desilo)lose ljeve trake lagano posao naprjed,i opalio red-light..

al ja sam zadovoljan,ipak duja sa ABF om mora nitro pucat da me stigne..

Share this post


Link to post
Share on other sites
ide g lader super cini mi se da ja jako blizu vremena koje je napravio nidal sa svojim g60 mislim da je negdje 13.6 mozda je isao i brze pa ako netko zna za bolje vrijeme volio bi da kaze da se zna koliko , jos malo pa ce beljo skinuti rekord nadam se brzo :respekt

 

27.05.2006 Velika Gorica

 

KLASA "R SERIES" od 13.do 13.999 sec

 

Rbr. Ime Automobil Vrijeme

 

1 Nidal Kourbage VW Golf II 12.855

 

To je ukupno vrijeme (vrijeme auta + reakcija)

Jeli imao nitro ili nije ne znam no to vrijeme je postavio tada.

Ne znam ni kada je prešao na turbo pa ovi podaci ne moraju biti vezani za G60 motor,možda je već imao turbinu umjesto punjača.

 

Mostar 06.05.2006.g.

 

 

*KLASA 13 (TOTAL)

 

 

1.NIDAL KOURBAGE 13,00-TIME WINNER!!

 

Podatak koji ti imaš je iz 2003 godine

Klasa E - do 3000 ccm - benzinski motori 1. Nidal Kourbage - Volkswagen Golf Rally 13.630

Edited by Kenny

Share this post


Link to post
Share on other sites
27.05.2006 Velika Gorica

 

KLASA "R SERIES" od 13.do 13.999 sec

 

Rbr. Ime Automobil Vrijeme

 

1 Nidal Kourbage VW Golf II 12.855

 

To je ukupno vrijeme (vrijeme auta + reakcija)

Jeli imao nitro ili nije ne znam no to vrijeme je postavio tada.

To je vrijeme sa turbo motorom postavio,sa g-laderom je išao 13.1 sa reakcijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To je vrijeme sa turbo motorom postavio,sa g-laderom je išao 13.1 sa reakcijom.

da

12.8 je sa turbom a ovih niskih 13.1 je bilo sa 16v g60 sad se sijecam mislim da je vozio sa 8v glavom oko 13.6 sa vremenom reakcije znaci između 13.5 i 13.4 vrijeme auta pretpostavljajuci da je kretao kao i inace unutar 0.2 sec

evo naso neka vremena

1. Nidal Kourbage - Volkswagen Golf Rally 13.630

2. Mitja Beltram - Mazda MX-3 V6 13.994

3. Tomislav Ples - Zastava Yugo 15.023

 

cak sam naso da je sa 16vg60 vozio 13.0

Edited by GTI rsr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nidal sa 16VG60 je išao 13.0xx a sa k27 turbom 12.8xx...

 

race je vozio na 58 mm remenici , ja se vozim na 68 mm što je u svim okvirima za cestovnu uporabu..

 

ramljak- hvala kolega , da i mene je fasciniralo kako je pred kraj treće sve sustizao i prolazio, nabaciti ću kasnije koji video , ljepo su se čule vaše ovacije i podrška , kao da smo na nogometnoj utakmici :respekt

 

još jednom hvala svima :palacg

Edited by G-Unit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nidal sa 16VG60 je išao 13.0xx a sa k27 turbom 12.8xx...

 

race je vozio na 58 mm remenici , ja se vozim na 68 mm što je u svim okvirima za cestovnu uporabu..

 

ramljak- hvala kolega , da i mene je fasciniralo kako je pred kraj treće sve sustizao i prolazio, nabaciti ću kasnije koji video , ljepo su se čule vaše ovacije i podrška , kao da smo na nogometnoj utakmici :respekt

 

još jednom hvala svima :palacg

i sto je jako bitno on ima pogone na sve kotace zato ovaj tvoj rezultat od 13.7 je jako, jako dobar siguran sam da bi sa pogonima na sve kotace rusio njegov rekord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ne zaboravite jednu stvar, to je bilo prije 7 godina ,znači dečki kasnite

malo :D u biti niste ga još stigli :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo ne zaboravite jednu stvar, to je bilo prije 7 godina ,znači dečki kasnite

malo :D u biti niste ga još stigli :lol2

ahhaahahaah stici cemo mi njega vec mu pusemo za vrat

Share this post


Link to post
Share on other sites
dal zna neko jel vozio ostojić sa kadetom?ak je koje vrijeme ja napravio....

 

vozio jest obadva dana ali neznam za vrijeme mislim da je 13 klasu vozio

Share this post


Link to post
Share on other sites
moizda,ne znam ja...hahahhahahahahaha

ipak je ona na kraju probila na 15.6

prvi put za duzinu ipo,drugi put za 10.cm,ali nisu radili semafori,pa su nas vracali i 3 put radi(davoru se isto desilo)lose ljeve trake lagano posao naprjed,i opalio red-light..

al ja sam zadovoljan,ipak duja sa ABF om mora nitro pucat da me stigne..

 

ide kec fino :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
dal zna neko jel vozio ostojić sa kadetom?ak je koje vrijeme ja napravio....

 

 

 

znam da je u subotu uzeo drugo mjesto u klasi 13. ne znam koje vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ahhaahahaah stici cemo mi njega vec mu pusemo za vrat

Ako Davor ne skine to vrijeme možda se vama posreći s Corradom.Ako ne bez onda sa nitrom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo ne zaboravite jednu stvar, to je bilo prije 7 godina ,znači dečki kasnite

malo :D u biti niste ga još stigli :lol2

 

Vesko meni sr neprestavlja ništa , čisto da vidim snagu i potencijal auta..

Da želim ganjati neko vrijeme na sr-u , stavio bi 58 mm remenicui i napravio remap , auto bi imao cca 50 ks više nego ad i išao bi igurno nisko 13 , a to mogu napravit za 150 eur ( da mi je do ganjanja vremena )

Edited by G-Unit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo me podsjeća na onaj topic o G60 vs šestaci. Čemu uspoređivati Davorov auto sa Nidalovim( osim po vremenu) kada je Nidal imao 16V i pogon na sve kotače? Davorov auto ide super a 8V je! Takav auto zaslužuje veći :respekt od većine koja to kaže a vozi drugi auto preko tjedna, jer se čovjek s njim vozi svaki dan. I ako netko uspoređuje ta dva auta neka ima na umu da je vrijeme Nidalovog auta bolje za 0.3 sec sa pogonom na sve kotače i manjom remenicom. Da se razumijemo, ja nisam ničiji odvjetnik i nekoga ne branim no činjenice su činjenice i uzmite ih u obzir prilikom komentara,bez obzira kada je tko postavio koje vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vesko meni sr neprestavlja ništa , čisto da vidim snagu i potencijal auta..

Da želim ganjati neko vrijeme na sr-u , stavio bi 58 mm remenicui i napravio remap , auto bi imao cca 50 ks više nego ad i išao bi igurno nisko 13 , a to mogu napravit za 150 eur ( da mi je do ganjanja vremena )

Ne ganjam ni ja,nego kažem činjenice koje stoje,prije 7 godina kada je Nidal vozio 13 sekundi to je bio veliki uspjeh a danas ni 10 sekundi nije toliko zanimljivo.

O tome ti ja govorim,vrijeme prolazi ,ja sam 1997 imao golfa g60 o kome

su govorili da je "neispravan" jer je skidao sve vr6 i bmw-325 itd.,a danas

je to stara kanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne ganjam ni ja,nego kažem činjenice koje stoje,prije 7 godina kada je Nidal vozio 13 sekundi to je bio veliki uspjeh a danas ni 10 sekundi nije toliko zanimljivo.

O tome ti ja govorim,vrijeme prolazi ,ja sam 1997 imao golfa g60 o kome

su govorili da je "neispravan" jer je skidao sve vr6 i bmw-325 itd.,a danas

je to stara kanta.

 

Slažem se , u to vrijeme nepraviti takav auto je bilo za svaki respect , jer nije bilo toliko ni interneta i mnogo toga je bilo manje dostupno, ti to najbolje znaš jer si i sam rekao da si slagao motore čitajuću vw magazine , zato kapda dolje za takve ljude , ja to repectiram :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne ganjam ni ja,nego kažem činjenice koje stoje,prije 7 godina kada je Nidal vozio 13 sekundi to je bio veliki uspjeh a danas ni 10 sekundi nije toliko zanimljivo.

O tome ti ja govorim,vrijeme prolazi ,ja sam 1997 imao golfa g60 o kome

su govorili da je "neispravan" jer je skidao sve vr6 i bmw-325 itd.,a danas

je to stara kanta.

Aaa,znaci ja sam kupio G60 prije tebe--u 08.96-e.. :bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slažem se , u to vrijeme nepraviti takav auto je bilo za svaki respect , jer nije bilo toliko ni interneta i mnogo toga je bilo manje dostupno, ti to najbolje znaš jer si i sam rekao da si slagao motore čitajuću vw magazine , zato kapda dolje za takve ljude , ja to repectiram :palacg

Pa da o tome ti ja govorim ja sam na bazi vw časopisa složio 16vturbo motor kojeg sam Jocu prodao,a danas imate podatke na svakom ćošku interneta,to više nije zanimljivo treba ići dalje ne ostati na istome jer će nas vrijeme pregazit ako ostanemo na istome.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa da o tome ti ja govorim ja sam na bazi vw časopisa složio 16vturbo motor kojeg sam Jocu prodao,a danas imate podatke na svakom ćošku interneta,to više nije zanimljivo treba ići dalje ne ostati na istome jer će nas vrijeme pregazit ako ostanemo na istome.

 

svaka čast care!

 

Samo bih napomenuo jednu stvar, istina je da su informacije dostupnije nego ikad, ali jednako tako ima i hrpa krivih informacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa da o tome ti ja govorim ja sam na bazi vw časopisa složio 16vturbo motor kojeg sam Jocu prodao,a danas imate podatke na svakom ćošku interneta,to više nije zanimljivo treba ići dalje ne ostati na istome jer će nas vrijeme pregazit ako ostanemo na istome.

 

ali isto tako po meni ima svoju draž kada složiš stari motor koji se nosi a današnjim suvremenim turbo motorima ili nekim jakim atmosfercima...

poslje finalne utrke prilazi mi jedan od vozača i veli 16v turbo ? kežem ja ne, G60 , on ponavlja 16VG60 , ja opet 8VG60 , on me gleda zbunjeno i pita jel auto ima nitro ? ... ima i to svojih čari , pogotovo kada je auto ima orginalni motor . Da moj golf nije orginal G60 , sda bi vjerojatno bio 16VG60, što mi je u početku i bio plan , ali kako je vrijeme odmicalo to sam više želio unaprijediti ovaj orginalni motor.

Edited by G-Unit

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma ko jebe semafor dok plesu ove iz srbije :fakjea:fakjea :fakjea

 

Burazere mozesli ovo pojasnit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Burazere mozesli ovo pojasnit
da,mogla bi i koja slika tih plesačica :fakjea od vas koji ste bili tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ih mogao uslikat dovoljno ti je da su svi imali reakciju na semaforu iznad sekunde.;-);-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0