1 1
TheFog

VW Rally za Vukovar 2012

Recommended Posts

@TheFog, hoćeš ovih dana objavit raspored kako, di, šta ? :)

otprilike kao i lani, u subotu oko 10h se svi nalazimo kod Remixa u Osijeku (molim sve slavonce da nas tamo dočekaju), nakon cuge i klope tamo krećemo prema Vinkovcima i stajemo kod Šimuna (oko 12-13h) na rakijicu :) i nastavljamo prema Vukovaru. U Vukovaru obilazimo sve što se ima za obići, nakon toga zajednička večera negdje usput i noćni izlazak u Đakovu gdje ćemo i prenoćiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. TheFog

2. GAY

3. pikzibner

4. RAZZOR

5. kile_passat + ženka

7. mrki OS

8. KA-RLO

9. zoky099 i buraz

11. Vlado

12. Puks

13. Marijo GTI (KA)

14. inkasator01 (ne stigne na forum pa cu ga ja dopisat)

15. igor031 99% jedino ako me posao zezne ali to cu znati u cet, pa se u krajnjem slucaju skinem sa liste

16. miro

Share this post


Link to post
Share on other sites
otprilike kao i lani, u subotu oko 10h se svi nalazimo kod Remixa u Osijeku (molim sve slavonce da nas tamo dočekaju), nakon cuge i klope tamo krećemo prema Vinkovcima i stajemo kod Šimuna (oko 12-13h) na rakijicu :) i nastavljamo prema Vukovaru. U Vukovaru obilazimo sve što se ima za obići, nakon toga zajednička večera negdje usput i noćni izlazak u Đakovu gdje ćemo i prenoćiti

 

 

A šta mi iz ZG i ovoga kraja nećemo skupa do Osijeka???

 

 

 

Pik, meni tako svejedno hoćemo po autocesti ili mimo nje samo da stignemo na vrijeme kako je dogovoreno u Osijek

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. TheFog

2. GAY

3. pikzibner

4. RAZZOR

5. kile_passat + ženka

7. mrki OS

8. KA-RLO

9. zoky099 i buraz

11. Vlado

12. Puks

13. Marijo GTI (KA)

14. inkasator01 (ne stigne na forum pa cu ga ja dopisat)

15. igor031 99% jedino ako me posao zezne ali to cu znati u cet, pa se u krajnjem slucaju skinem sa liste

16. miro

17. Allen + cura (nije na forumu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam poslom ta dva dana u Vukovaru, pa se javim nekom kad uhvatim vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites
otprilike kao i lani, u subotu oko 10h se svi nalazimo kod Remixa u Osijeku (molim sve slavonce da nas tamo dočekaju), nakon cuge i klope tamo krećemo prema Vinkovcima i stajemo kod Šimuna (oko 12-13h) na rakijicu :) i nastavljamo prema Vukovaru. U Vukovaru obilazimo sve što se ima za obići, nakon toga zajednička večera negdje usput i noćni izlazak u Đakovu gdje ćemo i prenoćiti

 

 

raspored neki.....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još samo fali dogovor, hoćemo li starom cestom ili autoputom.

1. Ako idemo starom cestom onda odmorište luka nakon Vrbovca.

2. Ako ćemo autoputom, onda je meeting point na autoputu odmorište Ježevo.

 

A dalje po Fog-ovom planu:

1. u subotu oko 10h se svi nalazimo kod Remixa u Osijeku (molim sve slavonce da nas tamo dočekaju),

2. nakon cuge i klope tamo krećemo prema Vinkovcima i stajemo kod Šimuna (oko 12-13h) na rakijicu smile.gif

3. nastavljamo prema Vukovaru. U Vukovaru obilazimo sve što se ima za obići,

4. nakon toga zajednička večera negdje usput

5. noćni izlazak u Đakovu gdje ćemo i prenoćiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti bi nekako drugačije? Tako je bilo prošle godine i pokazalo se dobro. Jedino rano pada mrak pa moramo brzo po Vukovaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako stignem do šimuna u te ure il u Remix-a dal se trebam upisivat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zbog bržeg dolaska na cilj očigledno je ruta autoput

 

Dugačka kolona kroz sela se zna jako vremenski produžiti

Share this post


Link to post
Share on other sites
zbog bržeg dolaska na cilj očigledno je ruta autoput

 

Dugačka kolona kroz sela se zna jako vremenski produžiti

Ko je spominjao Dugo Selo. Idete autoputom do Sv. Helene i brzom cestom oko Vrbovca. Nađemo se na odmorištu Luka kod Vrbovca. I pičimo preko Bjelovara za Đurđevac, tj. prije Bjelovara je odvajanje za Đurđevac. Možemo držat tempo oko 80km/h i dolazimo za 3h u Osijek. Ima 225km od odmorišta Luka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kume, ja sam osobno uvijek za staru cestu, ali u ovom slučaju bih radije da barem tamo idemo autoputom. U obje autokuće nas očekuju i bilo bi nezgodno da zakasnimo pa da ljudi tamo moraju ostati duže na poslu radi nas, ipak im je (radna) subota.

naravno da se može stići na vrijeme i starom, ali to znači jako rani polazak, a dan će biti dug (+noć :) )

 

predlažem tamo autoban, a natrag staru

Share this post


Link to post
Share on other sites
Može. Kad se nalazimo na Ježevu?

8?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ko je spominjao Dugo Selo. Idete autoputom do Sv. Helene i brzom cestom oko Vrbovca. Nađemo se na odmorištu Luka kod Vrbovca. I pičimo preko Bjelovara za Đurđevac, tj. prije Bjelovara je odvajanje za Đurđevac. Možemo držat tempo oko 80km/h i dolazimo za 3h u Osijek. Ima 225km od odmorišta Luka.

 

 

 

Pik spominjal sam sela općenito a ne tvoj grad, kroz selA se put može podosta produljiti

 

prebrzo čitaš hehe

 

 

Onda u 8 na Ježevu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pik spominjal sam sela općenito a ne tvoj grad, kroz selA se put može podosta produljiti

 

prebrzo čitaš hehe

Je je, sori Puksić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je je, sori Puksić :D

 

 

nema sory morali bume piti!!! :zivio :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad mi je žao, što u ovom trenutku neidem....odite mamurni u nedelju 18. ... prošetajte se sa svima tamo..mislim da bi bilo jadno da ste tako blizu a da ne odete, moje osobno mišljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1