3 3
ma.RI.n

Woerthersee 2013

Recommended Posts

Jutro svima,evo upravo se probudih..a od uzbuđenja nisam dugo mogao ni spavati.Ovo je bio prvi odlazak gore,meni i jos par kolega(jedino je brat bio vec gore).

Nemam rijeci kojim mogu opisati prevaljeni put od preko 2300 km.Sigurno mogu reci da cemo i svake naredne godine nastaviti putovanje prema gore jer ono sto smo vidili i doživili ostat ce duboko zapisano u nama.

Devno smo prevaljivali preko 250 km gore obilazeći pojedina mjesta kao sto su Klagenfurt,Viktring,Ledenitzen,Faker See i sve je prelijepo.

Uglavnom necu puno pisati,jos sam prepun dojmova.. mozda jos koju rijec kad dodjem sebi :palci

Upoznao jos neke kolege iz HR te ih ovim putem sve pozdravljam.

Fog,Miro,Dario,Marin,Jelena,Petar,Speedy,Bubi,Tonci i draga,Poštar,Gay,PIK,Puks pozdrav vam svima od nas.

Marine hvala ti :) definitivno se vidimo gore jos puno puta.

 

25570110200544799796208.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jutro svima,evo upravo se probudih..a od uzbuđenja nisam dugo mogao ni spavati.Ovo je bio prvi odlazak gore,meni i jos par kolega(jedino je brat bio vec gore).

Nemam rijeci kojim mogu opisati prevaljeni put od preko 2300 km.Sigurno mogu reci da cemo i svake naredne godine nastaviti putovanje prema gore jer ono sto smo vidili i doživili ostat ce duboko zapisano u nama.

Devno smo prevaljivali preko 250 km gore obilazeći pojedina mjesta kao sto su Klagenfurt,Viktring,Ledenitzen,Faker See i sve je prelijepo.

Uglavnom necu puno pisati,jos sam prepun dojmova.. mozda jos koju rijec kad dodjem sebi :palci

Upoznao jos neke kolege iz HR te ih ovim putem sve pozdravljam.

Fog,Miro,Dario,Marin,Jelena,Petar,Speedy,Bubi,Tonci i draga,Poštar,Gay,PIK,Puks pozdrav vam svima od nas.

Marine hvala ti :) definitivno se vidimo gore jos puno puta.

 

25570110200544799796208.jpg

 

Ivan je sve napisao , takodjer sam pun dojmova , bilo je vrhunski i drago mi je da sam upoznao jos ekipe , vidimo se naravno i dogodine al u vecem broju DU auta ;) ekipa pozdrav ! staviti cu ja par slika ;)

Edited by Mate

Share this post


Link to post
Share on other sites
946136_447837781972606_2111784261_n.jpg

 

Ovo mi izgleda kao skretanje za onu dizalicu kamo svi slikaju aute , jer je bilo otvoreno , a kasnije stavljena ograda da se ne može ući

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to zatvoreno zbog sudara, nisam siguran ali mislim da je u petak taj auto bio čitav a ulaz je zatvoren od utorka, srijede...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel ovo bubi gore upravo?

SCH_0024-leveled_zpsaff8f4bc.jpg

 

ja,bubi,speedy,i sandro,veceras se vratio u rijeku,sutra u st,uglavnom savrsen vikend,savrsena auta,dragi hrvati,razmisljam ici i sljedeci vikend ali sa malo brzim autom,bubi soory bez uvrede ali kombi me umorio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto bio prvi put, i samo pozitivni dojmovi, samo tolko zraka na jednom mjestu nisam vidio u životu još mi u glavi samo pssssss pssssss

 

par slikica samo

20130504_125219y4e1k.jpg

20130504_144208wicdv.jpg

20130504_162548kru8x.jpg

20130504_1629101xuls.jpg

20130504_163334vqz2j.jpg

20130504_1257375ylo6.jpg

Edited by ludara

Share this post


Link to post
Share on other sites

820 km radi 4 sata sta sam bio na see-u i nije nesto isplativo, ali za prvi put nelose. :)

Sve 5, sve odlicno, misto, atmosfera, auti, ljudi ali nisam vidio i osjetio ni 5% toga.

Drugi put ce bit bolje i koji sat/ dan vise.

Vidio sam par nasih auta ali nisam se stigao upoznat/ popricat sa vlasnicima.

Evo i par slija od mene

 

 

20130505153553.jpg

 

20130505153254.jpg

 

20130505155524.jpg

 

20130505155935.jpg

 

20130505161111.jpg

 

i za kraj kako stoji nalja na bimeru :palacg

 

20130505194711.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim bio si jučer, tak da nije baš nešto za pohvalit dan, murija je sve doslovce stisla, a i vrijeme koje je u najavi bilo loše, na kraju cijeli dan skoro bez kiše, mi smo jučer bili od 11-20 i prošli smo sve hot spot-ove, al nije nešto i onda maksimalno razočaranje kad smo došli na faak am see, doslovno 10 auta i 20 kamiona, to još nisam vidio tamo :( al sve u svemu opet nije bilo loše.

 

sad sam skuzio da sam O.T.

Edited by chef 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hvala Rudiju i Silviji na krevetu i gostoprimstvu.

;x:grli:wub:

Edited by vwrudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto da i ja koju napisem, bio u subotu od 11 do cca 18, i bilo je odlicno.

Iduce godine definitivno opet i vjerojatno dva tjedna prije eventa i na sami event ;)

 

Evo koja i od mene

 

aaaaa0048.jpg

 

aaaaa0059.jpg

 

aaaaa0093a.jpg

 

aaaaa0074a.jpg

 

wtf

aaaaa0085.jpg

 

aaaaa0104.jpg

 

aaaaa0087a.jpg

 

aaaaa0102.jpg

 

aaaaa0086a.jpg

 

aaaaa0096.jpg

 

aaaaa0097a.jpg

 

aaaaa0108.jpg

 

aaaaa00100.jpg

 

aaaaa0094.jpg

 

aaaaa0124.jpg

 

aaaaa0083.jpg

 

aaaaa0055.jpg

 

aaaaa0081.jpg

 

aaaaa0126.jpg

 

aaaaa0050.jpg

 

aaaaa0095a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema riječi o klasičnom skupljanju ekipe "kod dede" a evo saznah da se taj pansion vise nebavi kampiranjem... neg samo sobama/apartmanima.... a o roštilju vjerovatno ista sudbinaa.

Kako je susret naše ekipe na see-u ipak bio već po običaju kod pok. dede pa može li se navrijeme naći il druga lokacija (roštilj šator) za ugodno druženje il bar pokusat šta odi riješiti. Kako je ipak svake godine cijeli taj potez sve siromašniji s ekipama koji kampiraju il odsjedaju u pansionima dal se moze naci sta tamo dalje u blizini ex shell-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja javim. :) Bilo je odlično, 3 dana mozak na pašu i uživanje. Jedino mi je žao što nisam bio malo ranije, lekcija naučena za drugu godinu. Pozdrav svima koje sam sreo, vidimo se u Karlovwcu :zivio

P.S. Kako se vidi na ovoj ekipnoj slici da smo se ja i frend prikrpali :D

Edited by Ris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se misli raditi bojkot 2014. - njihova policija je baš postigla šte je htjela , da nema ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako se misli raditi bojkot 2014. - njihova policija je baš postigla šte je htjela , da nema ljudi.

 

 

bas zbog toga se organiziraju grupe preko facebook-a i drugih medija, napr. vau-max. stotine email-a su vec poslani opcinama i turistickom biroima. ove sto se u zadnja tri tjedna dogodilo nije jos NIKADA bilo.

 

1/3 godisnje zarade u kärnten-u je wörthersee meeting. harley bike week je isto tako 1/3. organizatori harley meeting-a sudjeluju isto u tom bojkotu, zato sto je u proslom septembru policija isto tako reagirala kod njih.

 

mozda im dode iz guzice u mozak kad im zafali 2/3 godisnje zarade u blagajni i mozda skuze da bi sve drugacije bilo, kad bi se normalno ponasali prema vozacima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam i ove godine bojkotirao :lol2

 

šalim se, al naravno, treba bojkotirat, stvarno je bzvz, svi znaju kakvi auti i zasto tamo dolaze, moglo bi se zazmirit 2 tjedna u godini na prenizak auto i prevelike felge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije pitanje samo u tome sto su auti preniski, nego uopce postupanje!

 

ako je auto napr. u HR ili D po propisu i sve tehniki ok i upisano u papire od tüv-a onda jednostavno nemaju pravo da zajebavaju, skidaju tablice itd...

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kuzim k*rca njemacki na tom fejs profilu (prevoditelj mi ne radi na brodu)..ali sam siguran da im je ili nacelnik opcine ili nacelnik policije balkanac!

 

Jer cim se nesto dobro dogadja, cim se neka lova okrece i ljudi se muvaju..e to nije dobro! Ko i ovi nasi padavicari u Dubrovniku.. kukaju kad nema ljudi/gostiju i kad je turizam banana, a onda kad treba ostavit kafice u starom gradu da bar ljeti rade do 2-3 ujutro, e onda svi stanari zovu policiju, komunalne redare i Dubravku Suicu.. Katastrofa! :palacd

 

Nac ce oni hrpu razloga za to ra*jebat ako stvarno hoce..policija je samo prvi korak. :palacd

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

da skorz se slažem s tobom, zbilja neznam kakvog to smisla ima, ako je auto legalan u hrvatskoj i sve je po propisima i sve ti je upisano. I onda kad moraš ić van države, trebaš dignut auto, stavit orginalne veličine kotača...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo upravo je bilo na radiju... 20 000 000€, dvadeset milijuna eura!!! zarade u tih nepunih mjesec dana...

 

 

da skorz se slažem s tobom, zbilja neznam kakvog to smisla ima, ako je auto legalan u hrvatskoj i sve je po propisima i sve ti je upisano. I onda kad moraš ić van države, trebaš dignut auto, stavit orginalne veličine kotača...

 

ja napr. idem sutra za HR, isao sam sve na golfu upisati i novi tehnicki obaviti da na granicama nemam problema. slovenski ili hrvatski policajac NEMA pravo da mi tablice skine sa auta ili da me na izvanredni tehnicki posalje!

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da nekako preselimo taj SEE kod nas negdje.. :lol::D ako ga nece austrijanci, uzet cemo ga mi i preselit kod nas..nije brate 20 miljonceka malo za tako kratak period! Imamo i mi jezera i jos kad im uvalimo nase pive, prsuta, sira, kulena i sl....ima da se vracaju 2-3 puta godinje da nas SEE.. :lol2 :lol2 :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3