1 1
freerock0

MP3 u golfu V

Recommended Posts

Pozdrav,

zanima me kako reproducirati MP3 muziku bez neki velikih ulaganja i kompliciranih tehnikalija.

U golfu V imam orginalni radio sa CD-om , mislim da je RCD 300(nemam knjiž. vozila da provjerim) , koji ne podržava MP3 format. Sa autom sam dobio i ugrađen hands-free uređaj BURRY CC9055 koji ne koristim jer imam stari mobitel a koji nema mogučnosti spajanja na taj uređaj(ne patim za novim mobitelima a i nema se para).

Isprobao sam od frenda MP3 radio-transmiter a efekat i reprodukcija je tak-tak mada sam na netu dosta čitao da to i nije neko najsretnije rješenje .

Zanima me mogu li spojiti neki uređaj blututhom preko BURRY-a i kolika bi bila cijena toga(čim jeftinije to bolje-kriza je).

 

Još da napomenem da sam za auto-akustiku totalna truba.

 

Ako netko ima kakav prijedlog ili već riješen ovakav problem - molim za savijet.

 

Pozdrav !

Edited by freerock0

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ti ja rcd 210 mp3 za 300kn

 

vw-cd-mp3-radio-rcd-210-nov-golf-passat-polo-itd-slika-18945476.jpg

 

a za ovo drugo nemam pojma...nevjerujem da te to moze sta jeftinije izac od drugog radija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamijena kompletnog radija(skidanje maske , zezanje sa kabelima ...) mi nije opcija pošto se ne kužim u to i nemogu ga sam zamijeniti .

A plačanje majstora i eventualne zavrzlame te moguće komplikacije - neznam...nekak mi nije do toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda si si sam odgovorio.

Eventualno taj USB transmitter.

 

Iskreno, ja bih radije počpao pola armature van nego da se moram svaki dan zajebavat s mobom da slusam glazbu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto ti Mario nudi je definitivno najbolje rijesenje! Uzmes ovo kod njega za 300kn..platis majstora najvise 100kn za taj cijeli poso ugradjivanja, koji je by the way nis posebno.. i onda taj svoj RCD prodas lijepo za 200-300 ili vise.. I ne mozes bit u minusu nikako..a imas orginal mp3 uredjaj..

 

A ak je tolika kriza..onda lijepo snimi po 20 pjesama na svaki cd,u standardnom formatu i saltaj cd-e.. ti mp3 transmiteri i to, to je BS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mišljenja sam , ako i ugradim taj ili neki drugi rabljeni radio sa MP3 ,ko zna kak i kak dugo bude radil - nema nikakve garancije. A opet tu su i moguće vibracije i preskakivanje CD-a dok kod prijenosa blututhom to bi se izbjeglo - barem tako mislim - ispravite me ako griješim..

 

Zato mislim da bi bilo bolje za tih cca.400 Kn kupiti neki "novi" aparat na koji mogu staviti par GB MP3-muzike i povezati blututhom sa BURRY-em pa sam miran. Naravno ako BURRY to podržava - a nadam se da bi trebao.

 

Zanima me postoji li uopće takva opcija (uređaj) a da nije MP3 transmiter i kolika bi joj bila cijena ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preskakanje cd-a????? WTF?! Jel ti vozis off road ili sto? Imo sam razne uredjaje u vise auta,od orginalnih do Kenwooda,Pioneera i Alpinea i nikad tih problema nisam imo!

A sto se tice garancije,pa sto tvoj rcd ne moze sutra ceknut?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

oce preskocit cd kad sa 100 km/h naletis na rupu s gewindama...al ne na svim radijima :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vožnja po sporednim ulicama ZG-a poslije zime - off road iskustvo .

Može crknut ,ali kad radi-radi , ne mijenja se . A rabljeno staro je rabljeno staro - nikad se nezna.

Najgori scenarij nakon moguće zamijene radija je da nakon par mjeseci rikne - onda se opet traži novi (stari).

Tak da mislim da je prijenos blututhom (ako je moguće) bolje rješenje.

Dal se tko susretao sa BURRY-em ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec spominjete offroad :D

 

Lada Niva i neki žnj JVC CD player :)

Preko šumskih putova po Papuku svi u autu smo skakali osim CD-a ;)

 

Inace za ovaj tvoj upit za Burry pojma nemam, sry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezveze se mučiš s preskakanjem CD-a, pa ipak je ovo što ti Mario nudi originalni radio a ne sony neki od 100 kn star 10 godina.. I kažeš rabljeni a taj radio je izašao s golfom 6 i originalni radio u 99% slučajeva prije izleti iz auta nego krepa.. Tako da ti je to za tih 300kn praktički poklon, pa svoj radio prodaš za više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj radio gore nije odsvirao ni jedan cd...bio je u salonskom caddyu 2012 preuzet pocetkom 2013

 

al dobro, covjek bira sta mu pase vise...ne bih sad da ispadne da nagovaramo covjeka pa da ne bude zadovoljan :D

 

bolje nek si slozi taj bluetoth ali neznam kako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

a postoji li uređaj ili kakav MP3-player koji bi se dao povezati blututhom sa BURY-em ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav,

a postoji li uređaj ili kakav MP3-player koji bi se dao povezati blututhom sa BURY-em ?

 

 

 

Ako i postoji, misliš da košta 50kn??

 

Ne znam jel ja nešto ne kužim ili....

 

 

Ne kužim se u te rcd bla bla, ali ovo za 300 kn je sasvim ok cijena,ili ne taj ali neki drugi takav..

 

Imao sam u autu od tih mp3 trasmitera, pa do onih kazeta s žicom i još sto čuda i čudesa..

 

Sve košta i niš nije dobro..

 

Na kraju izdvojio 100e za malo rabljeni al kvalitetniji radio i mir...i to u mk3

 

 

Pa da imam mkV nebi razmišljao o tim glupostima da se povezujem blututom ili koje čim, osim ak je to tebi tak zanimljivo i fora..

 

 

Bez uvrede molim..

 

I ak je puno ti dat 100kn za nekog da ti namontira novi radio ja ću ti ga besplatno namontirat kad budem usput.. :zivio

Edited by vr-turbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav .

Ma nije mi baš zanimljivo niti fora jer mi je i 100 kn puno love pošto sam svu lovu dal za auto(i još se dodatno zadužil :angry: ) , a treba i živeti (žena ,djeca..) .

Gledam da imam minimalne izdatke a videl sam da je cijena BURY-a cca 800-1000 KN pa mi je malo bezveze dati dodatnih 500-1000 KN za radio ako on , BURY , može odraditi taj posao sa eventualim ulaganjem 200-tinjak kuna u neki blututh uređaj.

A kak sam i rekel prije , ne koristim taj BURY-handsfree uređaj koji sam dobil sa autom.

Eto , zato me zanima neka alternativa sa minimalnim ulaganjima.

 

A ovo kaj se tiče "Bez uvrede molim.." , pa tu smo da razmjenimo iskustva i mišljenja tak da no problem :palacg

 

Pozdrav !

Share this post


Link to post
Share on other sites

mjesec - dva se strpi, snimi si koji audio cd, skupi koju kunu i kupi si radio s mp3-em, ima i verzija tog rcd300 sa mp3 opcijom, čak mislim da ima tu na forumskom oglasniku jedan za male novce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj savjet ako vrijedi toliko taj BURY a ne koristis ga prodaj to i svoj radio za 500-800 kn.

Kupis radio od kolege evo naso ti se covjek koj ce ti besplatno pospajat sve to nakraju ti ostane da svakog pocastis pivom i jos tebi u dzep :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

čitam i plačem.... hahah :bag: :bag:

ovo je tipican primjer balkana.... nije mi nikad bilo jasno dat svu lovu za auto i zivit od zraka .... bolje da si uzeo cetvorku i mirno zivio...

 

a sad na temu ovo je stvarno bagatela sta mario prodaje a taj BURRY i te monade to su stvarno smijeh i btw danas ima radija za 100 e... sa bluetooth modulom tako da neznam ko ide to kupovat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% da pase ali ne bih da tvrdim 100%

 

jedan je prodan ali ne bih znao u sta je covjek ugradio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mario odgovara li taj u caddy 2006? Prije facelifta?

Ako ti je od rcd 300 u njemu onda da, al koliko ja znam caddy ima istu tablu ko golft tako da 99% da

Share this post


Link to post
Share on other sites
čitam i plačem.... hahah :bag: :bag:

ovo je tipican primjer balkana.... nije mi nikad bilo jasno dat svu lovu za auto i zivit od zraka .... bolje da si uzeo cetvorku i mirno zivio...

 

a sad na temu ovo je stvarno bagatela sta mario prodaje a taj BURRY i te monade to su stvarno smijeh i btw danas ima radija za 100 e... sa bluetooth modulom tako da neznam ko ide to kupovat....

 

Pozdrav ,

čuj, kao i svaki pravi balkanac , svatko radi i kupuje svojom lovom kaj hoće - slučajno mi je uletela V za jako dobre novce i vjeruj da nisam uletaval u kupnju bez neke računice.

A ovo da se živi od zraka - pa nije baš tak , ali mi je puno dati pa i 100 KN za nekaj kaj već imam u autu i ako mogu to iskoristiti(sa što manjim ulaganjima- kak sam i napisal u svojim postovima).

Radije budem klincima priuštil par dana duže na moru nego kupoval novi(stari) radio.

Možda u neka bolja vremena ....bude došel red i na novi radio .

 

Pozdrav !

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda imaj taj "obican" radio i taj gary, bury muri kako god i MIRNA BOSNA kako se ono kaze. I ides i na ljetovanje i na zimovanje i sve. Ako ti je puno dat i 100 Kn, mislim da nisi trebao puno ni razmisljati. jer kao sto i sam vjerovatno znas, danas nema đabe ni u stare babe. NHF ali samo sam komentirao-iznio svoje misljenje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1