0
Guest mario_rijeka

Problem s Hlađenjem

Recommended Posts

Guest mario_rijeka

ekipo treba mi pomoc....rijec je o golfu 2..

16 godina star...sve je prosjecno i ok na njemu...vozim ga na plin i u zadnje vrijeme cim vozim malo u brdo temperatura se penje od polovice do one slijedece kazaljke jako brzo...i onda se pali crvena lampica...ventilator se pali...izgleda da ga hladi normalno...no ide mi na zivce...i isto tako cim ga vozim nizbrdo kazaljka se vrati na pola...nedavno je mijenjan termostat...ali samo onaj jedan...sad bi brijem trebalo i drugi...pomozite... :)

i jos nesto...kako daa promijenim zarulju na onoj plastici od ventilacije....ili se to sve mora mijenjat...

fala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ekipo treba mi pomoc....rijec je o golfu 2..

16 godina star...sve je prosjecno i ok na njemu...vozim ga na plin i u zadnje vrijeme cim vozim malo u brdo temperatura se penje od polovice do one slijedece kazaljke jako brzo...i onda se pali crvena lampica...ventilator se pali...izgleda da ga hladi normalno...no ide mi na zivce...i isto tako cim ga vozim nizbrdo kazaljka se vrati na pola...nedavno je mijenjan termostat...ali samo onaj jedan...sad bi brijem trebalo i drugi...pomozite... :)

i jos nesto...kako daa promijenim zarulju na onoj plastici od ventilacije....ili se to sve mora mijenjat...

fala :)

 

 

1.provjeri dal ti fercera kako treba termostat, stavi ga u klucalu vodu i ostavi ga tako...

ako se otvori na odredjenoj temperaturi klucale vode onda je sve ok sa njim...

2.nisam imo priliku nikad da caprkam oko te zarulje na plastici ventilacije , barem mislim da se ne mora sve mjenjat...

 

:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za ventilaciju, treba se sve mijenjat, ??arulja je zalivena u plastiku...30 kn na jaku??evcu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i imas samo jedan termostat. O kojem je motoru rjec?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mario_rijeka

motor je 1.3 :)

krivo sam se mozda izrazio kad sam rekao 2 termostata....ma radi on brijem kako treba...jer uredno pali ventilator i ima vode i ulja i sve je relativno ok...samo ona kazaljka na instrument ploci divlja za popizdit......cim je brdo povecava se temp. i pocinje svijetlit...i koliko znam u termostatu je "senzor" za paljenje ventilatora...(taj radi) i ovaj drugi koji pokazuje na tabli ...i brijem da je on crko...i nadam se da nisu medjusobno povezani pa da ovaj kasno ne otvara ventilator i da mi motor ne grune ili sta ja znam...fak...pisem romane...

a sto se tice ventilacije...da sve je zaliveno...moram na otpad po novi...jer sam u rijeci pa ne mogu u zg po to :)

 

btw...mozda ce se ovaj moj golf prodavat krajem godine...pa cu stavit slike i sve to napisat(prijedlozi za cijenu su dobrodosli )...kazem....sve je super samo me taj termostat jebe al to idem rijesit next week :)

 

fala na komentarima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0