0
stjepan1

Passat b6, diskovi i pločice

Recommended Posts

Dakle, passat 07 godina, 4motion, 104 kw, naprijed ima dvije veličine diskova, jedan od 320 mm i od 340 mm, (neznam dimenzije u milimetar). Nek me neko savjetuje, ako sad imam manje mogu staviti veće i obrnuto?
Još jedno pitanje, auto sa 220 000 km, i dalje u ovlašteni na servis ili ne?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imas 1000-2000 kuna viska, onda odi u ovlasteni ?? ako ne, onda si sam kupi sve sto ti treba (imas i ovdje na forumu trgovce koji ti mogu slozit ok cijenu za set kocnica) ili jos bolje ako imas nekog mehanicara koji ima rabat kod nekoga di se prodaju dijelovi, onda prodjes jos jeftinije. I on ti i promijeni to.. Jbg sve zavisi koliko para imas na raspolaganju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

340mm sigurno nemash a nemozes manje na vece i obratno... Bar ne jeftino jer tu idu jos neke stvari.

Odi u ovl nek ti daju ponudu.. auto je starije od 4god....pa tak da ima jeftinijih djelova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gore sam nedorečeno napisao, ovlašteni servis sam mislio samo pod redoviti jer do sada, do 220tkm, auto je bio servisiran u ovlaštenom servisu. Pa sad si razmišljam dal da ga i dalje furam tamo ili ne.
mislim da su od 312 mm diskovi (ako se nevaram)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TRW ATE sejm ki orginal... u ovl dobijes 2god jamstvo... al i vecu cifru mislim.... Imas online vw 4+ stranicu pa provjeri...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0