1 1
dastrong

atest 215/35/19 na 8,5" golf V gti

Recommended Posts

Mozda se moglo nadoplatiti ali briga njega na tehničkom...donesi mu potvdru po broju šasije od porsche croatia i on če ti upisati samo je problem što nećeš dobit potvrdu!

Ma otkada treba ta potvrda o upisivanju neke dimenzije.

Lani to nije trebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marine nadam se da si dobio odgovor hahahhah

 

bitno da se piše nešto :lol2

 

pa upisat sigurno neče moći,nego mora na atest...a 215 nebi trebala biti jako navučena na 8,5J da bi radili probleme,ovisi i o gumi...

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jucer je meni na tehnickom reka kad rjesim felge i gume da dodjem i da ce upisati 225/40-18, naravno mora je zvati u centar cvh provjeriti!

Može se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Platis mali atest i nemas brige sa kemijanjem, a legalan si.

Opce mi niste jasni, da se za 400kn malog atesta idete igrat i potencijalno izbiti 200E iz dzepa kad vas pljusnu na vanredni, a od ove godine krecu jako sa kontrolama i to ne samo po ZG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Platis mali atest i nemas brige sa kemijanjem, a legalan si.

Opce mi niste jasni, da se za 400kn malog atesta idete igrat i potencijalno izbiti 200E iz dzepa kad vas pljusnu na vanredni, a od ove godine krecu jako sa kontrolama i to ne samo po ZG.

Platit cu ja atest, ali ja pitam, jeli moguće atestirati 215/35/19 na 8.5" ( zbog strecha) i jel postoji mogucnost da me jebu za brembo i gewinde a ja došao samo zbog 19"

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tihca - dobijes potvrdu na jednu sasiju, sken i upises svoj broj sasije i isprintas

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

misliš da če povjerovat da je bilo moguće 19 na diesela?

 

mislim da je atest ok,ali neznam kako do certifikata felgi ili TUV-a navodno da je to crna rupa i da tu ni oni sami neznaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas upisao bez problema 225/40/18 na golfa 5 1.9tdi 77kw, dosao na tehnicki pitao da mi upisu nazvali CVH i kazu moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rego golfa sa 205 40 na 9j,nije bilo problema, probaj namontirat i otic vidjet,ne kosta te nist za sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa TUV skines sa interneta...ja skinuo za gewinde 11 stranica na njemackom i poslao i proslo...kladim se da nisu ni citali sta pise u njemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas upisao bez problema 225/40/18 na golfa 5 1.9tdi 77kw, dosao na tehnicki pitao da mi upisu nazvali CVH i kazu moze.

jel moras imat felge na autu ili ne? samo dodes i pitaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras imat felge. meni su rekli da kad stavim felge da dodjem i upisat ce mi bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas iz dosade otiso da pitam pa sam na kraju i upisao da mi kanije nebi stvarali probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo zvao jednu stanicu za tehnicki pregled i majstor hoce potvrdu od porsche hrvatska.. :wow

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas iz dosade otiso da pitam pa sam na kraju i upisao da mi kanije nebi stvarali probleme.

U kojoj si ti bio?

Probaj zvat drugu stanicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1