0
srki

XIV. Osijek Street Race Show 30.-31.5

Recommended Posts

Konopek je imao tolike pehove dan za danom,

U sub pukne zubcasti na laganom run-u 27ventila pomotano,u nedjelju izleti s piste na kraju,al nista strasno,malo se ratelo nazad,al rjeseno je,bole krene za osijek i ode mu turbina na kombiju sto vuce corsu,bilicic nije bio,

Danas je konopek u gorici,smanjen je tlak jako,na nekih 1bar vozi 10sek jer ga jako nosi na kraju piste na full boostu 1250ks 2.2 bara

 

Par dana prije osijeka

U srijedu slozen NOVi motor,

U cetvrtak odlazak na valjke u 08h ujutro

Na valjcima sluzi da je ulje puno spene

Nazad za sl brod rastavljanje motora,nosenje bloka,klipnjaca na honovanje u vinkovce,slaganje motora i paljenje u petak oko 5 ujutro,u 08h opet za zagreb na valjke,1250ks na valcima na 2.2bara s tim da mu pustaju selne,mapiran je na 2.5bara,poslje valjaka u ZG na stimanje trapa,

Povratak kuci petak u 23:50 i spavnje do nekih 5 ujutro u sub i onda montiranje kardana,natovarili na prikolici i gas za osijek,stigli u 10h u osijek,ugrijali auto krenuo odvest jedan run onako lagano i na kraju piste pukne zubcasti,natovari na prikolicu i nazad za slavonski brod oko 12h, rastavljanje glava,mijenjanje ventila,sklapanje avega,gotovo oko 02h u noci u nedjelju,u nedjelju oko 15h dolazak na pistu opet i odveze opet jedan run i digne 261na 400m vrijeme 10.5 mislim, i skuzi da ne moze stat i nagazi na kocnicu i dolazi do blokiranja zadnjih kotaca i vrtuljka na pisti,sve u svemu dobro je proslo, eto nadam se da sam vam docarao malo par dana covjeka koji ima volju ko amerika!

Edited by jopa_vr6

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbt...volja strasna i nikako na zelenu granu s tim autom jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapa dolje za volju ali treba to i financiski istrpit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je je, stvarno ima volje i zelje :) valjda mu se bude uskoro sve slozilo da ide sve kako treba. Jucer eto nije sarafao, al je kako on kaze u vakumu pa mu nije ni napeto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš ogroman trud i volja...jurio je i prije jako,ne sumnjam da neće biti još bolje.Ogromna je to snaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko cujem u gorici je vozio 10sek,al na jednom treningu je odvezao 9.5 na 1.4bar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smanjili su ga sa 2.5 na 1.4 bara da moze voziti :D i opet se vozio u 10 sec. Nesto ga pati i neide auto ravno, naci ce on kad tad sta je problem :) i onda ga eto u 8 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh u njemackoj :D hoce kona ic u madju u kunmadaras probat pun da vidi :) pa ko zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

žuti kec dizel ako netko zna koji je motor i koje vrjeme je vozija u osjeku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mikija kec,tj sin njegov,ja mislim da je vozio 15klasu al nisam siguran 100% al ide jako kec :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kec uopce nedimi na auspuh..manje nego honde kad im se upali vtec..hahah..al ozbiljno..

Mi u publici uopce nismo mogli skuzit jel dizel ili benzin..ima i lijep zvuk na auspuh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad deda to zna potelat

 

baza je 1.9 tdi 90 konja i malo vec turbinica :)

 

 

predprosle godine et tog keca je bio 13.9 :) ,ali je nakon toga smanjena snaga i sad vec 2 godine vozi 14.7-8

Edited by Dario_ED30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si ti dario vozio?

Zanimljiviji mi je crveni kec od mikija abf s 220+ks bez nitra ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

12.8 vrijeme auta ,13.3xx najbolje ,dsg delay jebe pa nemres spustit RT

 

crveni je bomba ,sad je kraca getriba gore :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto je vozio 12.8, pa je slozio remap sad je na 12.2 a najbolje vrijeme auta mislim 11.9. Uglavnom brutalno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

12.8 vrijeme auta ,13.3xx najbolje ,dsg delay jebe pa nemres spustit RT

 

crveni je bomba ,sad je kraca getriba gore :)

 

Znači radiš bolja vremena sa stock 300 ks nego sa ed30 sa 350 ks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a GTR ima oko 500 ks serijski koliko znam...

 

Kako hoćete, ali ja Tipu i Kreševcu skidam kapu, pričali smo s njim ja i frend koji je imao Tipo turbo 8v i on je gledao auto i kaže da nije neki poseban tuning u pitanju (bar onda 2012-e). On ni nema puno ks vjerojatno, slabiji je od ostalih, ali start mu je fascinantan.

 

 

A neću zaboravit ovaj 401 kad sam stao s jednim bijelim kadetom, tip sa kacigom unutra, auto puca, vrišti, plaši malu djecu :D

I mi krenemo i ja mu elegantno odem u startu, čovjek se lovio do pola staze, vrtio u prazno, tek na pola staze je ulovio cestu i otišao...je li do vozača ili do auta ili oboje, ne znam, samo bilo je smiješno :D

Smiješno je što pišeš na takav način a nisi se potrudio saznati sve činjenice,taj auto je vozio na prednji pogon jer mu je puknula zadnja poluosovina,i da,jede malu djecu kada je sve ok,najbolje vrijeme auta je 10.3, mislim da je sada u Gorici osvojio prvo mjesto klase 11.

Edited by Kenny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sule i njegov kadett, po deanovoj prici ja sam sebi stvorio dojam da audi ide 10sek, sala mala.. Sto nisi dosao u osijek deane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suletu dosta cesto pukne pogon, diferencijal slomi i onda eto vozi 15.. inace ide ko metak, jedan od kvalitetnije slozenih auta kad ne pokida pogon :) ide ravno ko po spagi

Edited by srki

Share this post


Link to post
Share on other sites
0