1 1
alenim

Vw Bora...pomoc

Recommended Posts

Ekipa ovakva je stvar... Ima tjedan dana pocelo je klapanje povremeno, u zadnje vrijeme sve cesce...otprilike ovakva je situacija... Povremeno kad ubacivam u prvu i drugu brzinu prilikom otpustanja kumpluga klapne nesto.... Kad ga spustam nizbrdo pri maloj brzini pocne klapat dosta jako.... Kao da negdi iman lufta ili se nesto dodiriva... Uglavnom neman pojma... Majstor bio uvjeren da je lijevi kineticki jer je bio skljoca kad bi se skretalo... Prominemo to... Onomopet isto... Sad uvjeren da je neki unutarnji zglob od getribe... Danas gleda sve uredno.... Ja opet prema kuci ononopet klapa... I sad kad sam ga isao izgasit motor je klapnio... Ako iko ista zna bio bih zahvalan...:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam bacio djir... Uglavnom dodavao sam u orvoj brzini gas i naglo ga pusti klapne onda.. I tako svaki put.... I sad kad sam ga gasio isti taj zvuk je se ponovio.... Moje misljenje je da je otisao vjerovatno nosac motora, al zanima me bi li se to lagano klapanje culo kad vozilo stoji na mjesto u leru???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se cuje kad npr stisnes kvacilo u leru dok radi auto?

Ili probaj u leru lagano gurat rucicu mjenjanca prema brzinama ali bez kvacila pa ces vidjet dal se cuje mozda vise ili manje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je u leru stisnio sam kvacilo pristalo je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvjerojatnije ti unutra nesto klepece imam isti problem...jer getriba stane kad stisnes kvacilo i zato onda ne lupa

Jedino sad ako ti imas dvomaseni zamasnjak pa mozda on klepece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi napisao koja bora, kolilo stara, da li je mjenjano kvacilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

bora,1.9 tdi 85 kw,2000 godina,nije mjenjano kvacilo.. sad se cuo s jednim mesgrom za getribe on kaze po svemu tome da je zamajac otisa....sad sam diga rucnu i u prvoj klapne.. izgasim ha nesto se u getribi cuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj gurat rucicu mjenjaca onako kao da ces ubacit u brzinu dok auto radi u leru i bez stiskanja kvacila...

Znaci ne ubacit nego samo lagano prema svakoj brzini probaj onako kao usaltat i slusaj dal se zvuk mjenja

Ako se pojacava dok guras rucicu vjerojatno mjenjac jebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam said... Ko ubacit u brzinu bez kvacila ono malo promini zvuk.... I sad kad stisnem kvacilo u leru istompromini zvuk nakratko... Majstor uvjeren da je otisa zamajac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u voznji jel se cuje ista, kazes da nizbrdo klapa a po ravnom?

A moguce i da je zamajac...

Svakako ces morat skidat dole pa ce se vidjet tocno

Share this post


Link to post
Share on other sites

i po ravnome.....al sve je to povremeno...nije da je non stop tuče i klapa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kazem ti zamasnjak, pogotovo kad ides lagano nizbrdo bez gasa, i onda dodajes gas i pustas taman da uhvati onda lupka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulja ima...točno to se meni dešava.....lagano nizbrdo dodam gas naglo pa pustim klapne....i onda nekad u vožnji samo id sebe klapa...vjerovatno je zamasnjak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg nisam imao kola sa dvomasenim pa ne znam ni kako zvuci :P

Al eto meni mjenjac klepece skoro identicno samo sto se cuje i meljava u voznji pogotovo 2-3 brzina

I kod saltanja zaklepece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako promijenjen je zamajac... Uzeo sam fiksni...mjenjano je jos i lamela i potisna ploca.... Mjenjac je katastrofa teze upada u brzine,za razliku odnprijasnjeg kad je upada u brzine samo tako... auto kad se gasi opet se cuje ono klapanje... Kad se dodaje gas naglo pa pusti ono opet klapne... Zanimljivo

Kad ide uzbrdo nista ne tuce... Majstor kaze da ima luftanu getribi... Ne znam sta vise radit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je nutra isao dvomaseni zasto si isao stavljati jednomaseni?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog razlike u cijeni od 2500 kuna...dosta ih je ljudi stavljalo tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog razlike u cijeni od 2500 kuna...dosta ih je ljudi stavljalo tako da...

Kuzim da je razlika u cijeni, ali ne mislis li da je s razlogom u tvoje vozilo originalno stavljen dvomaseni? Getriba u kakvom god stanju bila do sad ocekuj da ce postupno dobivat sve vise po p... dok se sve ne razjebe.

 

Ultimativni savjet: vozi ono sto mozes kvalitetno odrzavat.

Edited by funk.doobiest.18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kak moze biti razlika 2500kn kad set kvacila sa zamasnjakom dvomasenog za 2.0 tdi dodje oko 3500kn?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Dakle za 1.9 tdi ne bi trebalo biti vise od toga

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si ići na onaj set koji je tvornički bio unutra jer moguće da sada 'tepsija bude skuplja od pite', ako nećeš biti zadovoljan sa
jednomasenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1