2 2
spoky

Problemi samo problemi

Recommended Posts

E ovak svi znate da sam uzo druge felge smorice , e sad zadnje su mi 8?—13 a auto mi je iza spu??ten 4 cm i kad dođem na grabu zastru??u mi po rubnjaku ,e sad s nekima sam prićo da se mogu stavit ??tos gume tak kad se auto natovari ili dođe na grabu kad dođe do te gume on nema kam vi??e?

 

1 Jel tko zna di se meću te ??tos gume na Golfa 1 ili ti jettu 1 i di ih ima za kupit?

 

Ak imate neko drugo rje??enje Slobodno napi??ite :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

frend je to rije??io tak da je unutarnji rub rubnjaka malo utukao čekićem,naravno nemoj čekićem na goli lim nego stavi barem krpu da ne o??teti?? lim,ako ovo primjeni?? kao prikladno rje??enje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bump stoperi? tj. kako veliš štos gume idu na osovinu amortizera,teleskop il kako oćeš glavno da se razumjemo... ali ja bi na tvom mjestu proširio bokove i zakucao ga još u pod,bar prednji kraj,jer vidio sam slike na Hrawebu sa partya i nije mi to to... :ne2

 

tvoj je pa ti odluči,al ponavljam,da se mene pita ŠIRENJE kolko treba i da ostane diskretno (ne balkoni ko kod Tonya :D ) TVRDI amortizeri (ako ih nemaš) i POD kako German style nalaže na takvu felgu i bit će bomba, inače promašena investicija...

 

EDIT nađoh sliku...zar nisam u pravu ?

P9080095-1.jpg

Edited by GTI-16v-VD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To će isto doć s vremenom ??irenje rubnjaka kad ću uzimat gevinde onda ću morat ??irit! al ipak kad pro??irim rubnjak amortizer će imat isti hod pa će mo opet strugat pa ga moram zaustavit negdje , a s tim ??tos gumama bi rje??o problem zasad ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, ja ti ima te "stos gume", marke su SACHS (service-kit 2) 900 007 (naravno, za G3!!), vidim da si citao moj topic, uglavnom imamo slican problem, osim sto meni onaj rubnjak koji je dobar i original ne struze pod opt. (jel zbog stopera? nemam pojma, al ne struze), samo onaj kojeg je limar zaj.! (sutra ce i to biti rjeseno, pa vidim i kazem sa sigurnoscu)

by the way ja sam svoj SET ODBOJNIH GUMA kupio u VG, a dal ima za I, II, jettu, nemam pojma..trebalo bi biti, nije to nista ekstra.. na deklaraciji pise da je uvoznik Mikra Matic d.o.o, Maksimirska 129 (01/2338550)

ako sam nesto krivo shvatio, kaj trazis/trebas i to...a j3bi ga :D:D

Edited by Robiii

Share this post


Link to post
Share on other sites
e, ja ti ima te "stos gume", marke su SACHS (service-kit 2) 900 007 (naravno, za G3!!), vidim da si citao moj topic, uglavnom imamo slican problem, osim sto meni onaj rubnjak koji je dobar i original ne struze pod opt. (jel zbog stopera? nemam pojma, al ne struze), samo onaj kojeg je limar zaj.! (sutra ce i to biti rjeseno, pa vidim i kazem sa sigurnoscu)

by the way ja sam svoj SET ODBOJNIH GUMA kupio u VG, a dal ima za I, II, jettu, nemam pojma..trebalo bi biti, nije to nista ekstra.. na deklaraciji pise da je uvoznik Mikra Matic d.o.o, Maksimirska 129 (01/2338550)

ako sam nesto krivo shvatio, kaj trazis/trebas i to...a j3bi ga :D:D

Hvala kaj si se javio , već sam zvao ovog kaj mi je sređivo amortizere i reko da nema problema za te ??tos gume zato jel ih ja nemam opće na autu pa mu moram odfurat auto da mi ih ugradi reko je nekih 100kn te gume + skidanje amortizera negdje oko 500kn će me ispast: :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hvala kaj si se javio , već sam zvao ovog kaj mi je sređivo amortizere i reko da nema problema za te štos gume zato jel ih ja nemam opće na autu pa mu moram odfurat auto da mi ih ugradi reko je nekih 100kn te gume + skidanje amortizera negdje oko 500kn će me ispast: :mah

Kaj si luuuuuud...kupis sam gume,skines amortizere i sam si ih stavis i sve te ispadne tocno 5 puta manje..Hebemu misa :da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kaj si luuuuuud...kupis sam gume,skines amortizere i sam si ih stavis i sve te ispadne tocno 5 puta manje..Hebemu misa :da

kao sto rece LAZO, mozes i sam...a i ako nisi bas "u tome", 500 kn je svejedno previse! probaj kod drugog majstora, nekog frenda, u fushu...jeftinije je platit par cuga neg 500 kn! (ja platio 400 za 4 amort by the way..) pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
:mah dobro ja sam malo pretjero s tih 500kn , ja se bas neusudim petljt s tim da skidam Amortizere ipak se on tim bavi profesionalno :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
:mah dobro ja sam malo pretjero s tih 500kn , ja se bas neusudim petljt s tim da skidam Amortizere ipak se on tim bavi profesionalno :palacg

I naplacuje profesionalno...Kupi gume i rijesit cemo!Ima netko od ekipe grabu..

Share this post


Link to post
Share on other sites
I naplacuje profesionalno...Kupi gume i rijesit cemo!Ima netko od ekipe grabu..

 

Ono, a kaj če ti graba. Ima?? ono dizalice i cjepanice :D :D.

 

Nema se tu ??ta bit vičan kod skidanja amortizera. Jedino ako je pi??toljem zategnuto, trebalo bi pi??toljček imat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ono, a kaj če ti graba. Ima?? ono dizalice i cjepanice :D :D.

 

Nema se tu ??ta bit vičan kod skidanja amortizera. Jedino ako je pi??toljem zategnuto, trebalo bi pi??toljček imat.

e pato je pi??toljem je za??arafljeno :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ti to mogu rijesit... :)

Vidio majstor da se daju skinut i bez pistolja... :bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da da... kad imas jednog pored sebe od 100 kila koji ti pomaze :bleh

Edited by IronicGti

Share this post


Link to post
Share on other sites
da da da... kad imas jednog pored sebe od 100 kila koji ti pomaze :bleh

lol-cina!!, kako je ekipa spremna za pomoc i izac u susret da te tam neki ne opere za pare, to se cjeni :respekt

a sad na grabu, klocne...tnosre :D:D:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na pomoći :mah

Jo?? jedno pitanje isto sa struganjem al nisu felge , ovak kad san skido srednji top onda mi je majstor malo nategnuo cjev da bi zavario di cjevi umjesto topa i sad mi ta cjev visi prema dole i sad kad su mi gore smurice auto mi je jo?? ni??i pa mi zapne skoro na svakom većem le??ečem , e sad bi htio otić kod nekog da mi napravi novu novcatu cjev u jednom komadu , e sad jel znate koga da povoljno to radi da nije preskup , neznam kolko kod lastovića tra??e da mi to naprave?

 

Hvala :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te??ko je od??arafit gornji ??araf (kod muldi) na amortizeru ako je stegnut s pi??toljem. Inače drugo sve ide bez problema. Ja sam jučer sebi skidao amortizere i vadio odbojne gume. Malo sam pretjerao sa tim gumama :D. Cca 40min.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hvala svima na pomoći :mah

Jo?? jedno pitanje isto sa struganjem al nisu felge , ovak kad san skido srednji top onda mi je majstor malo nategnuo cjev da bi zavario di cjevi umjesto topa i sad mi ta cjev visi prema dole i sad kad su mi gore smurice auto mi je jo?? ni??i pa mi zapne skoro na svakom većem le??ečem , e sad bi htio otić kod nekog da mi napravi novu novcatu cjev u jednom komadu , e sad jel znate koga da povoljno to radi da nije preskup , neznam kolko kod lastovića tra??e da mi to naprave?

 

Hvala :mah

Ja kod lastovčića platio novu cijev sa monta??om 200kn! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Te??ko je od??arafit gornji ??araf (kod muldi) na amortizeru ako je stegnut s pi??toljem. Inače drugo sve ide bez problema. Ja sam jučer sebi skidao amortizere i vadio odbojne gume. Malo sam pretjerao sa tim gumama :D. Cca 40min.

Jel se mo??e kaj desit s tim odbojnim gumama npr. da se sje.. nekaja na autu :mah

 

2 stuba thnx :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2