0
Ri R32

R32 troši gume

Recommended Posts

Primjetio sam da mi se prednje gume tro??e vi??e nego zadnje. Zapravo, zabrinjava me to ??to se zapravo na unutra??njem dijelu prednjih guma guma potro??ila do kraja s time da se one ripne gotovo ne vide. Guma na vozačevoj strani je vi??e potro??ena od suvozačeve strane. E sad je je to normalna stvar ili je trap u banani? Nisam uletio u nikakvu rupu da bi trap razvalio. Gume su 225/40/18 s time da sad imaju točno 13.000 km.

post-4340-1189429891.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
cini mi se da bi trebao otic kod vulkanizera da ti pogledaju spur,nagib...

Definitivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak da tako papa gume.... prva adresa je tamo gdje je kupljen.... Mogu se oni izvlacit na ko ono uzeo si jako auto... mora ti jest gume... vozis ko ludjak ovo ono... Al pusti priče.... istjeraj da ti naprave opriku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Carmoto - garancija

 

 

 

garancija bi ti vridila samo ako auto pri??lo do 5000 km do tada ti vridi garancija i na trap i na gume , posli mo?? plakat.

 

al to je definitivno trap ili kako vi u zg ka??ete ??pur

Share this post


Link to post
Share on other sites

5000 tkm na trap.. heh cudno jer ipak trap je trap.. nije tako potrosni materijal kao npr ??i??a il eto gume... S obzirom na tako malu kilometra??u i sto si nekome izke??irao toliku svotu novca za takav auto... mislim da bi trebali bit gostoljubljivi i profesionalni pa da ti naprave optiku.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
5000 tkm na trap.. heh cudno jer ipak trap je trap.. nije tako potrosni materijal kao npr ??i??a il eto gume... S obzirom na tako malu kilometra??u i sto si nekome izke??irao toliku svotu novca za takav auto... mislim da bi trebali bit gostoljubljivi i profesionalni pa da ti naprave optiku.....

 

 

 

ma napravit će oni tebi optiku.bem ti to je samo cca 200 kn. al ovdi dolazi do problema ??ta je čovik očito satra gume zbog toga ??ta je dobia auto sa ne pode??enim trapom i sjeba gume i sad mora dat cca.1000 eura za nove gume.

 

a damu se sve to dogodilo u okviru prvih 5000 km dobia bi i nove gume

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma napravit će oni tebi optiku.bem ti to je samo cca 200 kn. al ovdi dolazi do problema ??ta je čovik očito satra gume zbog toga ??ta je dobia auto sa ne pode??enim trapom i sjeba gume i sad mora dat cca.1000 eura za nove gume.

 

a damu se sve to dogodilo u okviru prvih 5000 km dobia bi i nove gume

 

Nisam bas od onih koji se zavlace svaki dan pod auto, a i 13.000 km nije neka kilometraza tako da je to sigurna tvornicka greska i nadam se da ce srediti sve nedostatke.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisam bas od onih koji se zavlace svaki dan pod auto, a i 13.000 km nije neka kilometraza tako da je to sigurna tvornicka greska i nadam se da ce srediti sve nedostatke.

Javi nam kak je proslo... :da

Share this post


Link to post
Share on other sites

centrirat će ti trap i eventualno popravit ako je ??ta bilo u kvaru al nove gume će?? morat ti uzet

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Tatamataho

a spur sjeban sto sad... al gle 13000km za gume meni i ne djeluje tako malo kad pogledas da ima ljudi s duplo slabijim autima pa ih pojedu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Riki

ovisi o nacinu voznje....ako je non stop na noz nije cudno da su potrosene,ipak je to auto sa poprilicno konja i 1600 kg...u ovlasteni servis pa nek kontroliraju trap

 

neznam da li rotira?? svakih recimo 5 ili 10.000 km prednje zadnje gume,ali to bi svakako preporucio...da se manje vise ravnomjerno portose

Share this post


Link to post
Share on other sites
Primjetio sam da mi se prednje gume tro??e vi??e nego zadnje. Zapravo, zabrinjava me to ??to se zapravo na unutra??njem dijelu prednjih guma guma potro??ila do kraja s time da se one ripne gotovo ne vide. Guma na vozačevoj strani je vi??e potro??ena od suvozačeve strane. E sad je je to normalna stvar ili je trap u banani? Nisam uletio u nikakvu rupu da bi trap razvalio. Gume su 225/40/18 s time da sad imaju točno 13.000 km.

 

majstore vozis to auto ko biciklu :rotfl

ja sa 13000 km sa 200 konja dodjem do zice a ti sa 250 konja jos se sare vide.....

da je meni tih 50 konja gume bi trajale koliko i jedna promjena ulja, a to bi ti bilo 4-5t km.........

budi sretan, kupi nove, montiraj, napravi optiku, i daj molim te malo po gasu s tom zivotinjom da se ne uljeni :rotfl:rotfl:rotfl

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....=5116&st=20

Share this post


Link to post
Share on other sites
majstore vozis to auto ko biciklu :rotfl

ja sa 13000 km sa 200 konja dodjem do zice a ti sa 250 konja jos se sare vide.....

da je meni tih 50 konja gume bi trajale koliko i jedna promjena ulja, a to bi ti bilo 4-5t km.........

budi sretan, kupi nove, montiraj, napravi optiku, i daj molim te malo po gasu s tom zivotinjom da se ne uljeni :rotfl:rotfl:rotfl

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....=5116&st=20

 

 

sori na off al frende uljepso si mi dan ovim postom :zivio

svima to pricam al malo tko me poslusa :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
0