4 4
Maverick25

Golf 7 - treskanje na hladno i škripa na neravninama

Recommended Posts

Taj pro line uspi cijeli u tank, a slijedece sta sipas stavi diesel purge, 50kn je, dok je ovaj 100. Diesel purge ja malo slabiji, ali hajmo reci da odrzava i cisti naslage ukoliko se stvori. Tako mi je rekao covjek koji je radio za liqui u Ulmu. Inace i on prodaje Liqui Moly pa sam od njega sve kupovao posto mi je dosta toga objasnio, pa iz pristojnosti da podrzim njegov ducan kupujem od njega liqui.

 

http://autovalet.hr/ducan/proizvodi/liqui-moly.html

Ako koga sta zanima za liqui ima pod kontakt obrazac njegov br pa ga cimnite ;)

Inace za Liqui je skladiste u Luckom kod poste.

 

Taj Pro Line što sam ja gledao, od 1 Litre je. S obzirom da si naveo cijenu od 100 kn, a to je cijena za 500mL, pretpostavljam da si ovo o usipanju cijelog u tank mislio na ovaj polalitreni, jel tako? Jel nije onda bolje uzet ovaj od litre pa usipat na dva (ili tri, kako piše u uputama) puta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ja bih sve usuo da ga je jaca koncentracija da bolje pocisti. Osobno sam u dvojku direktno na bosch spojio i primjetio sam da bolje pali ujutro i da mirnije radi. Mislim da je moj od litre bio, ne sjecam se vise.

Ovo prvi put uspi, a kasnije diesel purge.

I usuo sam ga kada je motor bio na radnoj temp, znas i sam da se naslage ciste kada je toplo jer lakse idu.

Poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, daj mi reci dal ti se sta popravilo sa tim aditivom? imam isti auto i motor kao i ti i sad kad je pocelo bit hladnije ujutro na hladni start primjecujem istu stvar kao i ti.

Znaci na leru je mrvicu nepravilniji rad. uglavnom tocno isti simptom kao sto si i ti opisao. ako se krenem voziti 3-4 minute i stanem motor radi sasvim normlano.

Proslu zimu nisam to primjetio. Zasto se to dogada nije mi jasno i bio bi zahvalan da odgovoris jer ako ti je pomoglo kupit cu i ja taj aditiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, daj mi reci dal ti se sta popravilo sa tim aditivom? imam isti auto i motor kao i ti i sad kad je pocelo bit hladnije ujutro na hladni start primjecujem istu stvar kao i ti.

Znaci na leru je mrvicu nepravilniji rad. uglavnom tocno isti simptom kao sto si i ti opisao. ako se krenem voziti 3-4 minute i stanem motor radi sasvim normlano.

Proslu zimu nisam to primjetio. Zasto se to dogada nije mi jasno i bio bi zahvalan da odgovoris jer ako ti je pomoglo kupit cu i ja taj aditiv.

 

Hah, nažalost, nisam još. Naime, nisam našao ni u jednom auto storeu u Osijeku da ima taj aditiv. Morat ću naručit s neta, a to si nekako tempiram za 12. mjesec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Hah, nažalost, nisam jo. Naime, nisam naao ni u jednom auto storeu u Osijeku da ima taj aditiv. Morat ću naručit s neta, a to si nekako tempiram za 12. mjesec.

Ajde kad budes narucivao, javi, uzeo bi i ja pakovanje ili dva. Koja je cijena uopće?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja nadovezem na temu. Kod mene se pojavili isti simptomi, ujutro kad je hladan motor trese i nepravilno radi...kad se malo zagrije sve normalno. Na dijagnostici nije pokazalo gresku.

Jeli pomogao aditiv?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prošao je 12 mj pa i mene zanima dali vrijedi sto taj aditiv ili ne?

Imam puno gradske voznje pa čisto preventivno to staviti da malo očisti ako to uopce čisti što ili je više psihički učinak na vlasnika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sipao aditiv od mollya i nije nista pomoglo. Evo bas jutros sam osjetio trzanje kod prvog paljenja. Ocito se nastavlja i kod toplijih dana,ne samo zimi. Jeli netko mozda nasao rjesenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se to isto dogodilo na Golfu VII 1.6 tdi 77kw te sam otisao na dijagnostiku te nije pokazalo nikakvu gresku a majstor mi je rekao da moze bit da je u tom trenu radija regeneraciju pa da ga je opteretilo.Tad se dogodilo i nije vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Braticu na g7 sa 180 000 su 1. i 2. dizna u odstupanju dosta velikom. Trese na leru i osjecaj jr kao da radi na 3 cilindra

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4