2 2
GoranB8

Desay RCD330G Plus

Recommended Posts

Budući da sam danas u suprugin MkV ugradio jedan, a i čini mi se da se dosta ovih uređaja prodaje kod nas, red bi bio da otvorimo zaseban topic :)

 

Uređaj je kupljen u KRHIFI u Sesvetama, sam ugradio (tvornički GW je odgovarajuće verzije pa nije bila potrebna nadogradnja radi problema sa "cijeđenjem" akumulatora), izvadio tvornički RCD310, ubacio 330, čas posla.

 

Uređaj izgleda dobro, zvuk sa stock zvučnicima je bolji nego na RCD310, prijem tunera je super (iako je samo jedna antena spojena). BT radi dobro: spojio dva telefona, automatski se spaja svaki put, kvaliteta zvuka ok, streaming radi dobro, nisam se još stigao poigrati s MirrorLink i drugom multimedijom.

 

MF volan nemam, pa ne znam što je s podrškom za taj dio, kao ni za MFD+.

 

Ono što me za sada jako smeta i za što trebam pomoć ako netko zna je prikaz FM stanica, odnosno nedostatak istog: ne prikazuje/povlači nikakve slike (kao npr. na composition media) ali što je najgore ne ispisuje naziv stanice na touch screen tipkama umemoriranih stanica, nego samo frekvenciju, a naziv ispiše tek kada se odabere stanica i to pri vrhu ekrana. Nije mi ovo jasno, pa to je funkcionalnost stock HU-u od prije 20 godina, a da nema na ovakvom uređaju.

Ako netko zna: da li za ovo treba FW upgrade ili dodatno kodiranje kroz VCDS?Ili nema pomoći?

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol. Radio je za kinesko trziste. Normalno da ne podrzava nis od navedenog i ne mozes ga usporedjivati sa uređajima za EU koji su duplo troduplo skuplji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mf ne rade na g5,rade tek na novijim verzijama,imam ga i ja,daleko bolji od kopije rnsa i tvornickog rcda 500 ,divx nisam siguran,a mirrorlink radi ok,samo treba imati zivaca za njega,ja ga nukad ni ne koristim

Share this post


Link to post
Share on other sites

MirrorLink radi sve dok me krenes voziti auto... onda prestaje raditi zbog sigirnosti (glupavo skroz)

Dok recimo model koji ja imam sa CarPlay radi bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas ih na AliExpressu, sa svim davanjima me izasao oko 2000kn

 

F70_AAC7_A-32_F8-4312-820_C-4691382_DA55

 

A od nedavno se pojavio i model koj uz CarPlay podrzava MirrorLink i androidauto :-)

 

33_E81748-15_E0-42_D9-9_D7_D-711_F5_D0_D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas ih na AliExpressu, sa svim davanjima me izasao oko 2000kn

 

F70_AAC7_A-32_F8-4312-820_C-4691382_DA55

 

A od nedavno se pojavio i model koj uz CarPlay podrzava MirrorLink i androidauto :-)

 

33_E81748-15_E0-42_D9-9_D7_D-711_F5_D0_D

Da, taj sa CarPlay je baziran navodno na Linuxu i ima bolji HW, a ovaj "obični" je Windows CE. Uglavnom, radio izgleda sjajno, zvuči sjajno, brz je i nema nekakvih dječjih bolesti (morao sam samo kroz VCDS podesiti opciju da nema rikverc kameru jer mi je svaki put u rikverc javljao da nema kamere :ne )

i nekako ću preboliti taj dio s RDS-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2