0
olympya

Passat B8 Start Engine gumb ne radi

Recommended Posts

Pozdrav, 

U pitanju je Passat B8, treba po nekoliko puta stisnuti da bi auto upalio i isto tako ugasio se. 

Baterija u ključu je nova i nema nikakvih notifikacija na kontrolnoj ploči. 

Da li je moguće da šteka baš taj gumb-prekidač?

Vidim da ima nekih tutoriala po youtubu da se skine i očisti. Ima netko iskustva s tim?

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam da je to problem, i da je veoma lako zamijeniti prekidač...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, olympya said:

Pozdrav, 

U pitanju je Passat B8, treba po nekoliko puta stisnuti da bi auto upalio i isto tako ugasio se. 

Baterija u ključu je nova i nema nikakvih notifikacija na kontrolnoj ploči. 

Da li je moguće da šteka baš taj gumb-prekidač?

Vidim da ima nekih tutoriala po youtubu da se skine i očisti. Ima netko iskustva s tim?

Hvala

Kad ga stisnes, navikni se stisnut trunku jace (ne samo da se gumb legne)

U moj je vjerojatno isto nesto prasine uslo i to tik nakon sto sam mijenjao plastike u crne. (Pa sam i njega vadio i opet stavljao)
I od tad mi se to znalo dogadjat. Ali kad sam skuzio da samo malo odlucnije pritisnem, naviknuo sam i sad mi je normalno.

Mozes ekspermentirat i izvadit i ocistit. Nije bas easy, ali nije ni pretesko kada nadjes kojim redoslijedom stvari vadis i vracas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kužim, hvala. Našao sam na aliexpressu za 15€  prekidač. Po recenzijama vidim da funkcionira, na youtubu vidim isto ekipa stavljala taj sa alija tako da ću i ja onda. Niti se živcirat sa tim rastavljanjem prekidača.

Strah me samo te plastike malo skidati da nešto ne polomim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, olympya said:

Kužim, hvala. Našao sam na aliexpressu za 15€  prekidač. Po recenzijama vidim da funkcionira, na youtubu vidim isto ekipa stavljala taj sa alija tako da ću i ja onda. Niti se živcirat sa tim rastavljanjem prekidača.

Strah me samo te plastike malo skidati da nešto ne polomim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
0