1 1
LukaS2604

problem s zakljucaavanjem

Recommended Posts

pozdrav, imam problem sa svojim golfom 4 1.9 TDI 74 kw 2002. Ne radi mi centralno zakljucaavanje, svi osigurači su ispravni i svjetla u autu rade. Kad pritisnem da zaključam auto, pali se samo lampica alarma, ali se vrata ne zaključavaju. Kad otvorim vozačeva vrata, svjetlo na vratima ne radi te ne pale se svjetla kada se stavi na otvaranje, ali se svjetla na ostalim vratima normalno pale pri otvaranju. Alarm radi dok ne stavim ključ u bravu auta i ne uključim kontakt, tada auto svirne i ugasi se alarm... jel se neko susretovao s ovakvim problemom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mikroprekidači u bravi neispravni. Pisali već puno puta u puno tema.

Poslano sa mog SM-S901B koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali kako to da sam vrata vozaca kad otvorim ne pali svjetla a ostala vrata normalno pale i kad zakljucavaam ovak sa kljucem zakljucajau mi se samo vozaceva vrata te kada ostavim upaljena svjetla kratka ili pozicije ne pisti mi kada otvorim vrata

Edited by LukaS2604

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što ti je i odgovoreno, mikroprekidač u bravi vozačevih vrata neispravan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolje imaš otvorene teme po tom pitanju pa se nadoveži na neku od njih, a pošto si se nedavno registrirao prvo pretraži teme na forumu jer svaka je valjda otvorena i po nekoliko puta. Moj savjet stavi ga na VCDS da vidi koju grešku izbacuje, vjerujem da će biti Comfort module + brava, što znači da je mikroprekidač brave na vozačevoj strani vrlo vjerojatno razlog tomu, imam isti problem ali ga ne stignem riješiti, uz to možeš prekontrolirati radi sebe žice u pregibu gdje su vrata pa i onaj odzada na gepeku, lijeva strana, toliko da si siguran.

- Golf MK4 brava
- golf4 osvjetljenje u vratima

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 07. 12. 2023. at 10:15, <TDI> said:

Dolje imaš otvorene teme po tom pitanju pa se nadoveži na neku od njih, a pošto si se nedavno registrirao prvo pretraži teme na forumu jer svaka je valjda otvorena i po nekoliko puta. Moj savjet stavi ga na VCDS da vidi koju grešku izbacuje, vjerujem da će biti Comfort module + brava, što znači da je mikroprekidač brave na vozačevoj strani vrlo vjerojatno razlog tomu, imam isti problem ali ga ne stignem riješiti, uz to možeš prekontrolirati radi sebe žice u pregibu gdje su vrata pa i onaj odzada na gepeku, lijeva strana, toliko da si siguran.

- Golf MK4 brava
- golf4 osvjetljenje u vratima

imas li link vidim da neki spominju da ima taj mikroprekidac u chipoteci? Nazalost nemogu naci nigdje link posto su stare teme bile to...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/8/2023 at 2:21 PM, LukaS2604 said:

imas li link vidim da neki spominju da ima taj mikroprekidac u chipoteci? Nazalost nemogu naci nigdje link posto su stare teme bile to...

Evo ti link za cijelu novu bravu. Ja kupio sam ugradio i radi savršeno.

https://www.autokreso.hr/autodijelovi/ostali-proizvodi/elektrika/brava-vrata-1/esen-skv-brava-vrata-10318204/

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1