0
Rogi

VW Caddy MK1 kupujem

Recommended Posts

Kupujem VW Caddy MK1....bitna je samo limarija da je u dobrome stanju i da nije razbijan,unutrasnjost,kupola,zadnja vrata,masina,boja i ostalo nebitno...trazi se iskljucivo limarija-sasija u dobrome stanju....

 

ili Caddy MK1 ali u udlicnom stanju....jedan mi je zbrisal iz oglasnika sa 88.000km za 2300eura...malo preskup ali vrijedio je s obzirom nz stanje....:)

 

ako ko ima kakvu informaciju molim da mi javi na p.m. ili na mob 098/519-786

 

tnx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nix

dakle ti kupujes caddy mk1 il caddy mk1? :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

neko se napalio na ono vidjeno u karlovcu, a? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja totalno kontam.... :D

 

Trazi malo po oglasnicima... rijetki su al se da naci nesto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
neko se napalio na ono vidjeno u karlovcu, a? :)

 

navodno i neki tip u rijeci misli slagat caddy 1 za street race, priča se o nekih 300 ks. živi bili pa vidili

 

mali OT, ali ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako ja sam vlasnik zutog caddy-a iz bih vidio sam na jednom mjestu tu kod vas u hr ima jedan stoji kad god prodjem uvjek je u dvoristu vjerovatno nije reg. ali treba provjeriti mislim da nebi bio skup nalazi se na izlazu iz Cetingrada prema bih pa ako ko ima blizu nek provjeri

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzekigold,zahvaljujuci tebi stalno sam sanjao caddya,i zena mi kupila caddya za 400€ u sesvetama....nereganog,al pali i vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet one price, rijetki su, pa sto ne kupujete onda? ja znam za valjda 3-4 komada sada odmah, al ni jedan nije ispod 10.000kn, bit ce da je to ono "nema ih"

 

imam ja, na prodaju je, pick up, regan, ispravan, cijena dogovor ako je topic jos aktualan

 

ujutro taman sjedaju nove kocnice komplet, motor je slozen i ko beba, dalje na PM ako koga interesira

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ch4ng3r

Ja prodajem svog , 2000€ , nije nigdje trul... ima dva sloja laka , tvornicki i preko njega narancasti kako je prijasnji vlasnik radio na odrzavanju cesta... Imam par slika ovdje na forumu , a ako zelis mogu i uslikat jos... ;)

 

btw. 1990 godiste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0