2 2
Dottore

Novi VW Golf VII - 2012

Recommended Posts

Je, novi Audi A3 je bio prvi, Golf je drugi, a uskoro dolazi i Leon na MQB... Vidim da su na klima uredjaju vratili ekrancice za temperaturu, like za to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo treba vidjeti na cesti, ali po slikama mi novi Leon izgleda bolje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ništa na šta se nećemo već naviknut nakon par sajmova,izložbi,par primjeraka na cesti itd....samo što čudno zvuči u glavi "Golf sedmica" :bravo

 

Da naprave golfa od papira opet bi toyota,pežo,citroen,opel napravili aurise,308ice,c4ke,astre isto tako samo da pariraju golfu...

 

a sad druga je stvar što smo mi bolesnici pa gledamo na sve s nostalgijom i uspoređujemo kako je bilo 80ih,90ih... :palci samo se treba pomirit da se danas auti rade kao potrošna roba,nema tu pretjeranih emocija... :palacd

 

...a siguran sam da neće proć ni 2 mjeseca a već će biti otvorenih "Stance" topica,samo dok to američani dobiju u ruke,i već će nam biti običniji novi Golf 7,golf sedmica ili golf mk7... :rotfl:)

Edited by MarkoGTi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvana mi nije neš novi golf 7 ali iznutra mi je fakat odličan, čak mi unutrašnjost malo vuče na audi.

Edited by Goran87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemogu reci da nije OK, lijep auto, ali sestica ke ista ko petica, sedmica ko oba prije...

Mal mi je pomak u dizajnu, dok se kod passata recimo vidi razlika puno vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napred mi je katastrofa. Da ga zakucaš u pod opet imaš prostora za šteku stavit ispod lipa. Hauba očaj živi. Znam da je dizajn takav radi aerodinamike i naleta na pješake, ali opet... Ne sviđa mi se na bmw trojci, ne sviđa mi se tu.

Zadnji kraj mi se dopada kad neodoljivo vuče na četvorkicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjet cemo kad bude dosao GTI izdanje koliko ce biti loš :D

 

jel mozda netko zna koji motori ce biti unutra ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Engines and economy

The new Golf features new petrol and diesel engines, all of which incorporate Stop/Start and battery regeneration systems. At launch, the petrol engines are a 1.2-litre TSI 85 PS unit returning 57.6 mpg on the combined cycle and 113 g/km, and a 1.4-litre TSI 140 PS unit with Active Cylinder Technology, which can deactivate two of the cylinders, and achieves up to 58.9 mpg and 112 g/km.

 

The launch diesel engines are a 1.6-litre unit with 105 PS, which promises 74.3 mpg and 99 g/km, and a 2.0-litre 150 PS unit which returns 68.9 mpg and 106 g/km.

 

clanak je od danas pa je nadam se tocan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motorizaciju će isprva činiti nekoliko motora, svi upareni sa sustavima regenerativnog kočenja i stop-startom. Prilikom lansiranja ljubitelji benzinaca će moći izabrati između 1.2 TSI snage 85 KS i 1.4 TSI snage 140 KS. Prvi će ostvarivati prosječnu potrošnju od 4,9 l/100 km, a drugi će biti opremljen sustavom deaktivacije cilindara (Active Cylinder Technology) koji će gašenjem dva cilindra omogućiti snižavanje potrošnje na "tvorničkih" 4,8 l/100 km. Dizelaše će zastupati 1.6 TDI snage 105 KS i prosječne potrošnje 3,8 l/100 km, dok će vrh ponude činiti 2.0 TDI snage 150 KS uz prosječnu potrošnju goriva od 4,1 l/100 km.

Share this post


Link to post
Share on other sites
više čak ni to, kmh isti ko i na šestici

 

 

kad pogledas kod Audija isti vrag... A4 B8 i B9 su isti da ih na daljinu ne raspoznas,par detalja ih otkriva,malo drukcije lampe i maska isto malo drukcija,ostatak isti... a zajedno s njima je na isti princip A6 novi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije loše :)

 

 

 

Nakon prvih slika u javnosti već ima PS radova da je to katastrofa.

 

Već su neki napisali, to je golf, treba proć vrijeme da se ti svidi...

 

a di je tu guma? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je bas dobar, sestica mi je super isto,petica je ok samo je 2 generacije sad vec stara pa nije vise in

 

:pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites
savrsen, ni sarafa ne bi dirao,samo vosak :)

 

28hood4.jpg

 

 

Slažem se, mogu samo misliti kakv će biti GTI i R.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
VW je postao redizajn firma...
U tome i je čar firme...modeli imaju veze jedni s drugima a ne neznam honda civic svaki model svemirski za sebe ili impreza pa izbace onda hatchback imprezu koja nimalo nenalikuje staroj al bitno da se isto zove....

 

Zato je vw i npr. bmw toliko uspjesan jer se drze neke tradicije i nekih odrednica a ne samo izbacivat svemirske modele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve to stoji,kao sto sam napisao tako je i kod Audija...

ali jedna stvar mi smeta sto su minimalne stvari promjenili na MK7 ,al' oke,kad ga vidim uzivo mozda cu dobit' drugi dojam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
sve to stoji,kao sto sam napisao tako je i kod Audija...

ali jedna stvar mi smeta sto su minimalne stvari promjenili na MK7 ,al' oke,kad ga vidim uzivo mozda cu dobit' drugi dojam...

minimalne?

auto je izvana evolucija...ispod sasije revolucija...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2