6 6
Leic

Ugradnja RCD 510

Recommended Posts

Gateway ili cecm? Prema slici djeluje kao da vcds ne poznaje taj radio?

Gateway ili cecm nemaju veze sa komunikacijom radia i tipki na volanu. A vcds ga vidi ali nepise koji bit je za sta zato sta je stara verzija. Treba pribati sa novijom verzijom mozda je ukljucen BAP Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ja i mislim da ga se mozda ipak da iskodirati ali da treba noviji vcds

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je ovaj iSudar, ali sad imam 8" Windows CE 5.0 pa ne bih isao na 7".

Jel mi mozete preporuciti neki 8" windows CE (noviji) ili android uredjaj, po mogucnosti sa shippingom iz Europe.

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odi na www.erisin.com i nadji si sta ti odgovara, cijene su od 150€ za polovne, pa 250-350€ za nove, govorim o android uredjajima, jer win nema smisla uzimat usporedjujuci sa mogucnostima androida...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene interesira ova nova varijanta (mirror link, bluetooth).

Dali postoji i fake verzija ( jer vidim da se iz vana da nababit jeftinije) i kako ju prepoznat ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam dali postoji kopija ali znam da postoji dvije verzije jedan se zove "no name" a druga "DESAY" ja imam ovaj DESAY i apsolutno nikakvih problema, i danas iz prve ruke saznao da tipke na volanu rade (Sharan 2011) bez ikakvog dodatnog kodiranja ili zamjene getwaya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene interesira ova nova varijanta (mirror link, bluetooth).

Dali postoji i fake verzija ( jer vidim da se iz vana da nababit jeftinije) i kako ju prepoznat ?

Moj Erisin ES3015V ima mogućnost mirror link i bluetooth. Tako da ti preporucam ES3015V.

Dodatno ima Torque Pro i sve ostalo sto ti padne na pamet pa i da ti auto bude wifi hotspot :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

U pitanju je Golf 6 2.0 TDI 81 kw

Posjeduje rns 510 ali tipke ne svijetle nikako

(Ne gasi se kada izvadim kljuc niti kada zakljucam auto. Moze se ugasiti na dugme za pojacavanje.. Ali tonije problem to mi ne smeta. ) Rns je naknadno ugrđen i nije orginal.Da li bi se moglo rjesiti ?

Ili je mozda problem u džeku link ispod desni je od rns-a a lijevi od golfa ?

 

http://tinypic.com/r/2utlrmv/9

 

Unaprijed hvala :D

http://www.olx.ba/artikal/24504874/auto-radio-dvd-7-vw-golf-passat-gps-iden-rns-510/

Rns je slican ovome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam htio kupiti rcn 210 ali sam odustao posto na mom passatu b6 08 ne bi mi radile tipke na volanu i mozda ne bi pokazivalo informacije na mdf-u. Zanima me ako bi kupio rcd 510 da li bi radile tipke i mdf?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam htio kupiti rcn 210 ali sam odustao posto na mom passatu b6 08 ne bi mi radile tipke na volanu i mozda ne bi pokazivalo informacije na mdf-u. Zanima me ako bi kupio rcd 510 da li bi radile tipke i mdf?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto ne radi sa rcn-om? U rcn-u dobijem bluetooth sa rcd-om moram jos kupiti modul

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto ne radi sa rcn-om? U rcn-u dobijem bluetooth sa rcd-om moram jos kupiti modul

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Koji modul? Koja je god auto?08?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da 2008 koliko znam bluetooth modul se mora posebno uzeti uz rcd510

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imam rcd300 u golfu 5 i zelim ugraditi ovaj novi rcd330 dal trebam adapter za antenu? Jel po slikama vidim da rcd300 ima 2 pina a rcd330 ima jedan. I ako treba dali ima tko slucajno viska za prodati takav adapter?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imam rcd300 u golfu 5 i zelim ugraditi ovaj novi rcd330 dal trebam adapter za antenu? Jel po slikama vidim da rcd300 ima 2 pina a rcd330 ima jedan. I ako treba dali ima tko slucajno viska za prodati takav adapter?

Ne treba jucer sam spojio bez adaptera i stima sve bez problema. Znaci samo onaj od antene ustekas u 330 i tjt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis jedan od ona 2 pina ustekas ili je taj s 2 pina isto neki produzetak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako budes trebao adapter odnosno taj kabal imam ja jedan viska

 

IMG_3572.jpg

Edited by drazen991

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, ali vec sam ugradio. Trenutno na rcd300 budu 2 konektora (krem i bijeli i jos su k tome razdvojeni) tako da sam spojio bijeli i funkcionira.

 

Nego imam dva pitanja u vezi rcd330 plus.

 

1. Dali vam uredno radi pustanje pjesama preko bluetooth-a (kada se spoji mob).

2. Kako funkcionira mirror link, dali treba neku aplikaciju staviti na mob, ako da preporuka neke (dali se moze preko linka koristiti google maps ili ne) ?

 

Ako je slucajno netko iz Zagreba a da ima rcd330 plus radio, zamolio bi ga da mi objasni/pokaze te stvari ako zna, platim pivo/sok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali se može spojiti sub i pojačalo na taj 330 plus ilu sto vec,i kakav konektor treba

Edited by pecha

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

1. Pjesme odnosno bilo koji zvuk sa telefona se bez problema reproducira preko BT, dakle spojis mob sa RCD-om i tamo

u lijevom donjem uglu imas da izaberes izvor za reprodukciju USB, SD, MirroLink i koliko se sjecam pise BT audio

Kliknes na BT audio i pustis pjesmu na mobu

 

2. Prvo napisi koji telefon imas jer ne podrzavaju svi telefoni MirrorLink, ali i pod pretpostavkom da imas odgovarajuci telefon

ima jedna kvaka a to je da bilo koja navi koju sam ja pokusao natjerati da radi nije radila....radi dok vozilo ne prijede brzinu vecu od 5km/h...poslije toga izbaci nesto tipa aplikacija se ne moze koristiti u pokretu bla bla

 

Ovdje imas malo vise informacija o samom MirrorLinku

http://www.mirrorlink.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bi

 

Ne bi. MDF-u nece prikazat nista jer je taj RCD510 proizvodnja >= 2015 god, ako mislis na RCD 510 Delphi tako da ne podrzava ove novije proizvodnje. Za tipke na volanu mislim da bi radilo, ali na MDF znam sigurno jer meni nisu mogli iskodirat zbog toga sto je RCD510 noviji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Pjesme odnosno bilo koji zvuk sa telefona se bez problema reproducira preko BT, dakle spojis mob sa RCD-om i tamo

u lijevom donjem uglu imas da izaberes izvor za reprodukciju USB, SD, MirroLink i koliko se sjecam pise BT audio

Kliknes na BT audio i pustis pjesmu na mobu

 

2. Prvo napisi koji telefon imas jer ne podrzavaju svi telefoni MirrorLink, ali i pod pretpostavkom da imas odgovarajuci telefon

ima jedna kvaka a to je da bilo koja navi koju sam ja pokusao natjerati da radi nije radila....radi dok vozilo ne prijede brzinu vecu od 5km/h...poslije toga izbaci nesto tipa aplikacija se ne moze koristiti u pokretu bla bla

 

Ovdje imas malo vise informacija o samom MirrorLinku

http://www.mirrorlink.com/

Mobitel je galaxy a3 2016.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras instalirati aplikaciju sa one samsungove trgovine aplikaciju "Car Mode"

i onda pokusaj spojiti mob sa RCD-om

 

Na linku koji sam ti dao imas i popis aplikacija koje podrzavaju MirrorLink

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalirao sam vec carmode aplikaciju i kad je pokrenem na mobu bude medu aplikacijama (unutar carmode) i karte(google maps) ali kad spojim mob s autom onda tada te aplikacije vise nema. Ima samo sygic (koji ne radi radi problema s rezolucijom)

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6