6 6
Leic

Ugradnja RCD 510

Recommended Posts

Znaci eci-peci pec pogadanje ?

Imam neki kod kemijskim napisan,cetveroznamenkasti,pretpostavljam to je kod za otkljucavanje ?

 

Ma mogu do sutra probavati,ovaj bijeli sjedne samo na ovaj lijevi utor,bijeli kabel neće sjesti na desni utor,a ovaj žuti neće ni na jedan,tj.dode do pola i to je to,već sam pola kopči pogubio od konstantnog mrdanja

Edited by vw_dokii

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ukopcaj koji ide... upali radio vidi ako ti hvata stanice znači ima antenu sklopi i gas. Kod mene je isto sam jedan ukopcan.Nije to nikakva znanstvena fantastika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ukopcaj koji ide... upali radio vidi ako ti hvata stanice znači ima antenu sklopi i gas. Kod mene je isto sam jedan ukopcan.Nije to nikakva znanstvena fantastika.

Uspio sam,morao skinuti te plasticno kućište da bi konektor sjeo :)

Radi ko singerica sad,najviše radi jamstva nisam htio dirati dok ne vidim sa trgovinom jel smijem skidati plastike te.

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Edited by vw_dokii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam za peticu uzeti rns 510, ali sad vidim da ima dosta kineskih koji su po karakteristikama puno bolji od orginala, a cijenom daleko niži.

Ima li tko iskustva sa ovim uređajem

http://s.aliexpress.com/EZjeE7bU

Racunaj PDV +25 % na tu cijenu zatim troskovi obrade 100 kn i lupe carinu na to jos.

Uzmi si RNS 510 kopiju za 1600 kn sa njuskala i imas cak jamstvo.

 

Da li je netko radio u zadnje vrijeme ovaj trik sa osiguracima za RCD 510 ? Krenuo mi crpiti akumulator nenormalno,prva 3 dana tip-top,danas spojim punjac voltaza 11.7V,a akumulator star 4 mjeseca.

Ima li tko da fotka kako je napravio na Golfu V TDI ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta ti onda crpi akumulator.
Kada mi je auto stajao sedam dana napon je bio na 12.40V znači ne tako puno ispod 12.5V, što je ništa ako se pogleda da aku ima nešto više od dvije i pol i da je svake godine malo slabiji, što vidim kada mi provjeravaju Ah u ovlaštenom pa izbace listić za stanje akumulatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma netko je napisao da to nije sport za svakoga ovo mrdanje oko tog RCD 510 ako ti je auto prije 10/2007 i potpuno se slazem oko toga,viditi cu sutra sa autoelektricarem moze li iskemijati nesta sa osiguracima,ako ne direkt na oglasnik.

Fascinantno mi samo kakvi se srotovi ugraduju u stare aute od tih radija Android i na touch i nitko nema problema dok eto kupis originalni radio i ugradujes u Golfa V,moras proci kalvariju da osposobis...

Edited by vw_dokii

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tako je.
Po pitanju struje je G4 jednostavniji jer nema Canbus niti ove petljancije ali kada sam se odlučio da sve sam odradim od ugradnje 2DIN multimedije do stražnjih zvučnika, sve pinove sam znao napamet, kuda idu i ćemu služe, inače jok od ugradnje, iako i kod G4 moraš paziti na pin 3K od dijagnoze koji može stvarati probleme, tako da je bolje spajanje prepustiti nekome tko se kuži nego da se učiš na svojim greškama.

Ujedno, ako ti sada toliko crpi aku vidjet ćeš u zimi kada padne minus gdje svaki stupanj znači 1Ah manje snage u akumulatoru pa da vidiš onda veselje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam,aku je Vesna plaćen 700 kn,kad njega osakati mogu misliti što će biti zimi haha kao što kažeš,a i na G4 stavis šta hoćeš bez ovih komplikacija.

 

 

Da li se može updateati ovaj gateway ? Probao sam isključiti radio analog u can gateway dok ne nabavim gateway ili iskemijam sa osiguračima ovo.

 

 

Ne znam,bolje da sam kupio rns 510 kopiju i ne bi imao tog cirkusa nauštrb lošije kvalitete zvuka,a nekakvom logikom bi trebalo biti obratno,ali eto.f70b6a5f639d35474bb69f777587d0e9.jpg

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamjena gatewaya traje 15min. Nikakva "kalvarija"

Bolje nego spajat po kutiji osiguraca, pa gledam na fejsu kako spoje krivo pa opet u druge utore samo tako pikaju po kutiji

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamjena gatewaya traje 15min. Nikakva "kalvarija"

Gdje uzeti gateway ?

Listao sam ovaj topic,jel ti pomoglo iskljucivanje Analog radio barem dok nije dosao gateway ? A nista naruciti cu gateway,samo ako narucim sa neta opet cekati +3 tjedna,a do tad svaki dan na punjacu akku.

 

Znam da je moj rant nepotreban,ali nisam citao da bas ovako brzo iscrpi akku.

Edited by vw_dokii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije pomoglo.

Njuskalo, ili vadi osigurac od radija preko noci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije pomoglo.

Njuskalo, ili vadi osigurac od radija preko noci

Uff,ajde biti će lakše posto imam vcds,ako može koji model gatewaya ide za moj ?

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo koji od slova L na dalje. Ti su od 06mj2007.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj doki je specijalac prve klase

Kao i tvoja mater

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki ponjele vas emocije.

Edited by dpeic2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas i onaj original kupit pa provuces na tvornicki predvidjeno mjesto. Ovaj mos u pretinac za rukavice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas i onaj original kupit pa provuces na tvornicki predvidjeno mjesto. Ovaj mos u pretinac za rukavice

Aha,vidis dobra ideja,a ovaj ne mogu nekako izvuci na drugo mjesto tipa negdje kod mijenjaca ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas i onaj original kupit pa provuces na tvornicki predvidjeno mjesto. Ovaj mos u pretinac za rukavice

 

Ima li neki video tutorial za to (Passat CC)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kabel je plug and play, ako kupuješ onaj sa kapicom šta sjeda u utor samo se natakne i to je to, nikakva filozofija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha,vidis dobra ideja,a ovaj ne mogu nekako izvuci na drugo mjesto tipa negdje kod mijenjaca ?

mozes al naruci radije tip originalni i pogledaj di ga mos uglavit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riješio sam ovo dok ne nabavim gateway,samo treba kod upisivati pri svakom paljenju,ali bolje nego slepati se na kleme ;)

 

3b5fd20b9a7282601f6f5a5ef09137d1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6