2 2
NoOne

Gdje kupiti Golf V?

Recommended Posts

Na mom

 

 

tocno. ali nisam primjetio spuzvu ?

Bolje da je nema jel se sabire voda i sol i ostala sranja. Mozda je netko skinuo. Skines plastiku i ako je ima tocno na sredini iznad ruba je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas smo naišli na ovaj auto: http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-1.9-tdi-77-kw-6-brzina-sport-line-klimatronik-super-stanje-oglas-14293144

 

Zagrizli smo za njega i planirali smo ga ići sutra pogledat, išli smo na tehnički provjervat kilometražu i stanje je ovakvo:

 

LwtnuqV.jpg

 

Zasto sad auto nije u dva navrata bio registriran po mjesec dana stvarno nam nije jasno.

 

I još u oglasu piše da je vlasnik prvi, a drugi je i piše registriran do 3/2015, a registracija izašla. A gospodin iz auto kuće nam ga nahvalio.

 

O Golf moj dragi, pa gdje da te nađem i zar tako puno tražim. :D

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fali tu nekih 30000km, znaci mozes zaokrizuti na nekih 240 tisuca

 

Meni izgleda ok

 

Sto je cudno

 

gepek je lakiran ili nesto...oznake nisu dobro stavite(golf i 1.9 tdi) cak 1.9 oznaka se odavno ne stavlja na golf 5. samo na modelu 2004

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mario, nisam siguran u ovo 100% ali sta nije da kad je 1.9 tdi da je to 90 ks a kad je samo tdi da je 105? Nisam siguran u ovo ali mislim da je tako....

 

Al sa autom nesto ne stima, po meni je auto bio zabijen ili nesto. Prvo sta mi je zapelo za oko da je sportline a ima siceve od trendlinea, drugo to sta kad se otvore vozaceva vrata na spoju bijele i crne plastike ruzno zijeva, nije registriran god dana, i pred god dana je imao kilometre koje ima sada. Nesto sa tim autom ne valja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mario, nisam siguran u ovo 100% ali sta nije da kad je 1.9 tdi da je to 90 ks a kad je samo tdi da je 105? Nisam siguran u ovo ali mislim da je tako....

 

Al sa autom nesto ne stima, po meni je auto bio zabijen ili nesto. Prvo sta mi je zapelo za oko da je sportline a ima siceve od trendlinea, drugo to sta kad se otvore vozaceva vrata na spoju bijele i crne plastike ruzno zijeva, nije registriran god dana, i pred god dana je imao kilometre koje ima sada. Nesto sa tim autom ne valja..

 

E to za sjedala mi je rekao i ujak danas koji ima Golf v sportline 2.0tdi ali ima kožna sjedala. Njemu se isto čini da ovu nisu od sportline-a, dok nam gospodin iz autokuće kaže da jesu.

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu ti ovo od sportlinea, ovo su trendline sjedala. Imam peticu sportline, reci mu neka nekog drugog laze. Pa gluglaj sportline i trendline pa ces vidjeti razliku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta je tu cudno. Pogledaj u gepeku na naljepnici sta pise. Mozda auto i je sportline ali sjedala nisu. A trendline nije jel trendline nema lajsne po vratima i po tabli. Mozda je ona neka Goal ili Tour oprema. A za km ako bas i fali 20-30000 to i nije strasno. bitno da ne fali 100000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao je gospodin iz autokuće tatu prije sat vremena i kaže da su to gluposti što sam ja čuo da sjedala nisu od sportline-a. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjedala nisu od sportlinea, ali nisu ni trendline. Pogledaj dal je znak na gepeku reljefni ili je kao naljepnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma de bjezi od tog..ja nebi dao 7000eura za to..nije registriran,povjest sumnjiva..

Jos se ovi trpaju da prodaju...

Trazi dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjedala nisu od sportlinea, ali nisu ni trendline. Pogledaj dal je znak na gepeku reljefni ili je kao naljepnica.

 

od 2005 sredina svi imaju reljefni

 

sicevi su trendline sa goal ili pacific materijalom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj auto gore (za koji je stavljana potvrda) ima sigurnih 300.000 mozda i vise ako se gleda prosjecno prijedjeno. Dakle fali 100.000

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

od 2005 sredina svi imaju reljefni

 

sicevi su trendline sa goal ili pacific materijalom

 

Pa znak 1.9 TDI + ravni znak bi značilo da je sigurno lupan i stavljena starija hauba. Ne treba biti da je tako, ali ako je onda je siguran da je lupan. Naravno i pacific sjedala s cijelim airbagovima ako su na sportline sjedalima izletjeli zračni

 

Kad bolje pogledam, pa baš svake godine je dolazio na tehnički s mjesec-dva zakašnjenja.

 

EDIT:

Pogledaj i godišta na svim staklima.

Edited by DejanM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cim te uvjerava da je nesto sto nije bjez od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Tražim slike od ovog golfa nemogu ih naći....gepek je uglavnom bio slupan jer je po mojim saznanjima auto rotiran na nekoj staroj cesti i gepekom se udarilo u rasvjetni betonski stup prilikom čega su se otvorili airbagovi....sjedala su naknadno montirana u ovaj auto sa tour editiona koji su kupljeni na staroj samoborskoj...tako da nek laže on svojoj mami to mu reci i mani se tog golfa....e da i auto ima od 80 do 100 tisuća više jer se od početka intervalno gledalo koliko kilometara ima i vraćalo.... https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQDvACQfs59SjBEHTLAVRUSskdGcUtq9JkTOCz-p7PIP_bqNwAAto su sjedala

 

edit:sudar je bio na dijelu stare karlovačke gdje je nk top znači tamo gdje je sveta nedjelja....prije ako se nevaram šervudske šume...uglavnom tamo je ovaj auto nahebo jer se prilikom zaleđene ceste i pijanske vožnje sletilo s ceste...

Edited by Nano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa već ako su skinuti km bjež od toga, i još ako je kako se tvrdi bio lupan , a ovaj šuti dovoljno ti govori o ozbiljnosti prodavača. Muljator na kvadrat....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Vozilo je 100000000 posto bilo lupano u gepek...a nemogu slike ovog auta slupanog nać nikako...otvoreni svi airbagovi i slupan gepek znači zadnji branik i gepek totalno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast Nano na ovome, nadam se da je istina. Zahvaljujemo ti se tata i ja na tome, stvarno nevjerojatno kako je lik pričao sa tatom kao da su braća i garantirao da je auto tip top.

 

Odustali smo mi od kupovine odmah nakon što smo provjerili kilometražu, ali ovo je vrh. :lol2:lol2:lol2

 

Tražim auto već dva mjeseca (mjesec dana u Hrvatskoj) i još nisam naišao na normalan auto i normalnu osobu, švercer do švercera.

 

Ako nađeš možda slike, samo stavi. :)

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Potražit ću ti slike sa na kompu gdje se vidi ovaj auto da je karambol....a sjedala ti garantiram da su kupljena na staroj samoborskoj sa jednog razbijenog golfa koji je imao frontalku žuti golf 5 poštarska boja...jbt još uvijek se sjećam jer mi je bila nevjerovatna boja tog auta ..makar i nije tako loše izgledala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ekipa Golfkan je danas gotovo pa zakaparen, čovjek ga je uvezao prije nekoliko dana iz Njemačke.

 

Sutra će vjerojatno biti odrađena homoglacija i tehnički, pa nakon toga servis i lickanje auta. :D

 

Ugl, auto još nije kod mene, samo ukratko, 1.9 tdi 77kw (105ks) Comfortline oprema (pranje farova, grijanje sjedala, dvozonska klima...) 2005. godište, stvarnih 197k km.

 

Slike su okinute nabrzaka, pa evo dvije.

 

7l9vbx2.jpg

 

jvJcjex.jpg

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2